دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

پنج شیوه برای افزایش تبدیلات تجارت الکترونیک بخش اول

پنج شیوه برای افزایش تبدیلات تجارت الکترونیک بخش اول

در صورتی که شیوه تقریبا فوری برای افزایش تبدیلات در فروشگاه شما وجود دارد ، آیا شما آن را استفاده خواهید کرد؟ البته که شما از آن استفاده خواهید کرد. تقریبا همه مالکان و بازاریابان کسب و کار از این فرصت استفاده خواهند کرد. ایجاد تبدیلات تجاری بیشتر می تواند سخت باشد و دست یابی به یک سطح سود هموار آسان است. با این حال در صورتی که آماده پذیرش این چالش باشید ، ما پنج شیوه را برای افزایش تبدیلات تجاری ارایه کرده ایم که می تواند برای مشاهده مزایای فوری اجرا شود.

 

 

 

1. توانمند سازی و تشویق ارزیابی های درون محلی

ارزیابی های درون محلی یا برجا یکی از موثرترین شیوه های افزایش تبدیلات تجارت الکترونیکی می باشند. این یک تاکتیک قابل اطمینان است و مزایای قابل توجهی را ارایه می کند که به شما در ایجاد تبدیلات بهتر در بلند مدت کمک میکند. چندین مطالعه نشان داده است که تعداد زیادی از مصرف کنندگان به طور فعال به دنبال ارزیابی های همتا هستند و 88 درصد آن ها هنگام خرید این موضوع را در نظر می گیرد.

هنگامی که اولین ارزیابی ها را برای سایت خود انجام دادید ، اطمینان حاصل کنید که از ایمیل و رسانه های اجتماعی استفاده کرده و از آن ها بخواهید تا آن چه را که فکر می کنند به اشتراک بگذارند. بسیاری از ابزارهای خودکار نظیر سوبوکس به طور خودکار با کاربران در مدت زمان معین پس از خرید تماس می گیرند. ایجاد یک ابزار ارزیابی به خصوص برای محصولات جدید مدت زمانی را طول می کشد ، با این حال ابزار های درست موجب سریع تر شدن فرآیند می شوند و شما می توانید به مزایای مستمر مادامی که سرویس با محصولی را می فروشید دسترسی داشته باشید.

 

2. اشتراک UGC در محل

محتوای تولید شده توسط کاربر ، موثر ترین نوع محتوی است. در نتیجه ، منطقی است که اشتراک محتوای تولید شده توسط کاربر برند(UGC) در محل موجب افزایش تبدیلات تجارت الکترونیک شود. عکس های جمع آوری شده توسط مشتری به یک منبع اصلی برای تبلیغات بازاریابی تجارت الکترونیک برای این منظور در نظر گرفته شده است.

ارزیابی ها به طور قطعی به عنوان UGC در نظر گرفته می شوند بنابراین اولین استراتژی ما ، در این جا قابل کاربرد است. با این حال در صورت ترکیب با UGC بصری همانند تصاویر ایجاد شده کاربری مشترک در اینستاگرام موثرتر است.

نمایشگر UGC پیکسلی را می توان در هر جای سایت قرار داد. شما می توانید تغذیه را برای مثال در صفحه خانگی قرار دهید. شما هم چنین می توانید UGC را بر روی صفحات محصول مربوطه قرار دهید. این یکی از موثر ترین روش های بازاریابی اینترنتی است که شما می توانید از آن برای افزایش تبدیلات تجارت الکترونیکی در نقطه فروش  استفاده کنید.

 

3. ایجاد جوامع در رسانه های اجتماعی

کاربران می توانند از برندهایی که در رسانه های اجتماعی دوست دارند پیروی کنند و ایجاد جوامع بر روی این پلتفرم ها به افزایش تبدیلات در سایت تجاری کمک می کند. امروزه ، ابزارهای بازاریابی آنلاین بر ایجاد و تقویت روابط متمرکز هستند. جوامع تقویت کننده حول برند در رسانه های اجتماعی می توانند موجب افزایش  اساسی UGC شوند با این حال شانس ارتقای محصولات و بحث حول آن ها را افزایش می دهد. به منظور ایجاد جوامع با دوام بر روی رسانه های اجتماعی جهت افزایش تبدیلات تجارت الکترونیکی ، شما بایستی محتوای ارزشمند را ارایه کنید.

ایجاد زمینه مربوط به محصول آنلاین ، در زمان متقاعد کردن مرورگران برای خرید ، از اهمیت کلیدی برخوردار است. محتوای ارزشمند نظیر مواد آموزشی ، تصاویر سبک دار ، رسید ها و غیره ، کاربران را متقاعد می کند تا به سایت شما بازگردند و با محتوای شما تعامل داشته باشند. هنگام افزودن زمینه به محتوی ، شما می توانید تبدیلات را در فرایند افزایش دهید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :