دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هک کردن رشد بخش اول

هک کردن رشد بخش اول

هک کردن رشد ، راه شما برای کسب و کار بزرگتر

"هک رشد" یک عبارت تجاری بازاریابی است که معناهای زیادی برای کسانی که تازه وارد فروش آنلاین شده اند دارد. به طور گسترده ای ، این به معنای "روش های گرفتن مشتریان آنلاین" است ، اما تعدادی از استراتژی های خاص و عملی برای رشد هکینگ وجود دارد که می تواند فروش آنلاین شما  را به چیزی بیشتر مبدل کند.

 

 

هک رشد با تجزیه و تحلیل قوی شروع می شود

قبل از اینکه بتوانید یک استراتژی رشد هکینگ را طراحی کنید ، باید کنترل تجزیه و تحلیل خود را کنترل کنید. یکی از بزرگترین نقاط قوت آنلاین ، توانایی پیگیری و آزمایش وب سایت و عملکرد کمپین به سهولت است. با بررسی داده های موجود ، می توانید شروع به شناسایی پیشرفت های بالقوه یا «هک ها» کنید که می تواند به شیوه ای که وبسایت شما و یا کمپین های تولید ترافیک شما تعیین می کند ، انجام دهید ، بنابراین می توانید در زمینه هایی که بیشترین رشد را انجام می دهید تمرکز کنید.

 

با پایین ترین شاخه ها شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید

تفسیر تجزیه و تحلیل گاهی اوقات ساده وگاهی بسیار دشوار است. در ابتدای کمپین هک رشد ، شما باید به دنبال میوه های شاخه های پایین ، تغییرات آسان یا استراتژی هایی که در آماربسیار مشهودند ، قبل از اینکه کار خود را از طریق نقاط سخت تر انجام دهید باشید. همه چیز بستگی به بهینه سازی فروش آنلاین خود را برای رشد دارد و حتی میوه های پایین هم می تواند تاثیر عمیق در کسب و کار شما بگذارد.

 

تعریف اهداف

همه وب سایت ها اهداف مشابهی ندارند. به طور کلی ، تا جایی که امکان دارد تمرکز بر بهبود نرخ تبدیل خود ، افزایش مشارکت در سایت ، تمرکز بر منابع سودآور و یا ترافیک ، ترکیبی از این یا چیزی کاملا متفاوت است. بسته به اهداف و استراتژی هایی که می خواهید به آن بپردازید ، رویکرد شما در رشد هک ، از نظر راه حل هایی که جستجو می کنید ، کاملا متفاوت است. به همین دلیل است که در ابتدا اهداف خود را تعریف می کنید و رویکرد شما بر روی آنچه که برای کسب و کار شما مهم است ، تمرکز میکند.

 

شروع فرآیند هک کردن

شما داده های موجود را از طریق تنظیمات تجزیه و تحلیل خود دارید یا این روند از ابتدا شروع می کنید. اگر اولین بار است که رشد سایت خود را هک می کنید، ابتدا باید analytics را نصب کنید، بنابراین می توانید واقعیت های وب سایت خود را پیگیری و نظارت کنید. پروسه هک کردن از لحاظ فنی بسیار ساده است – نکته مهم تفسیر نتایج ، ایجاد آزمایش های جدید و تفکر خارج از حد و مرز از نظر چگونگی نحوه عملکرد سایت شما برای رفتن به سطح بالاتر است. اساسا ، این مورد سوالات را برای مخاطبان خود میتوانید مطرح کرده و اجازه دهید به آنها از طریق اقدامات خود تصمیم بگیرند وب سایت شما چگونه باید باشد. به طور کلی همه کاری که باید بکنید این است؛ تست ها را تنظیم کنید ، تغییرات مختلف یکسان را ردیابی کنید ، مانند تست A / B. یک متغیر را در میان اعضای تست خود تغییر دهید و منتظر بمانید. با نتایج ، شما قادر خواهید بود برنده را تعیین کنید ، بعد از آن می توانید برای متغیرهای بیشتری آزمایش کنید. هدف نهایی این است که یک تونل به طور کامل بهینه سازی شده ایجاد کنید که مردم را از چشم انداز بالقوه به مشتری  های ثابت تبدیل کند. با ارزیابی هک های مختلف در طول راه ، می توانید شروع به ساخت یک تصویر از کمپین های بهینه برای کسب و کار خود کنید ، بنابراین می توانید شروع به تمرکز بر رشد فروشگاه آنلاین خود در بهینه ترین و کارآمد ترین راه ممکن کنید.

 

روابط عمومی ( PR ) و دیگر راهبردهای بازاریابی

آسان است که  تنها به رشد تجارت آنلاین شما متمرکز شویم و المان های آفلاین را نادیده بگیریم. اما در این فرایند ، شما منبع خوبی از کسب و کار اینترنتی و شانس برای ایجاد ارزش نام تجاری را از دست میدهید. PR یک موقعیت پیروزی برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما است. اگر  بتوانید مردم را به صحبت  در مورد فروشگاه خود وادارید ، خواهید دید که یک ترافیک بالایی به وبسایت شما می آید و با اضافه کردن چند لینک با کیفیت به وب سایت خود وهمچنین ساخت یک پروفایل و شهرت در بازار توجه بیشتری را جلب می کنید. هر فروش در تجارت الکترونیک مهم است. شهرت خوب محلی ، ملی و بین المللی سود بیشتری در طولانی مدت دارد و بازاریابی و تبلیغات شما را را بسیار راحتتر میکند. این شهرت را می توان از طریق ترکیبی از استراتژی های آنلاین و آفلاین و روابط عمومی ایجاد کرد. انتشار اخبار مطبوعاتی ضروری است. بسیاری از مردم انتشارات مطبوعات را انجام نمی دهند و یا بسیار بد انجام میدهند. خلاق باشید. انتشارات مطبوعات فرصتی برای افزایش دیده شدن شما به شکل آنلاین و آفلاین است ، بنابراین شما می توانید از بینندگان  بیشتری در صفحات محصول خود بهره مند شوید. یک زاویه خوب ممکن است در مورد بازار شما به فروش یا یک روند جدید در حال ظهور مبدل شود. شما می توانید یک رقابت ایجاد کنید یا یک ابتکار عمل را شروع کنید یا به طور خلاصه در صنعت خود نظر دهید. راه اندازی گفتگو آنلاین ساده است - شما می توانید از طریق تعدادی از سایت های مطبوعاتی پرداختی شروع کنید. این سایت ها متن مطبوعاتی شما را در چندین کانال مختلف منتشر خواهند کرد، و احتمالا مطبوعات شما به صورت آنلاین و آفلاین انتخاب خواهند شد. مانند:

www.prweb.com

www.prnewswire.co.uk

www.businesswire.com

www.marketwire.com

سایت های مطبوعات آزاد نیز در اینترنت وجود دارند که عمدتا برای اهداف جستجوگرها مورد استفاده قرار می گیرند که بایداز آنها اجتناب کنید. بعید است که شما انتخاب آفلاین از ارسال آنلاین رایگان دریافت کنید ، اما با روش درست احتمال زیادی وجود دارد. همچنین یک رویکرد قدیمیتر برای انتشارمطبوعاتی آنلاین وجود دارد. ارسال خبرخود به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به طور مستقیم می تواند شانستان را برای  پوشش خبری در مکان های مناسب افزایش دهد.

 

بازاریابی محتوا: به معنای آن چیست و چگونه باید آن را انجام داد

هنگامی که فروشگاه اینترنتی شما ایجاد می شود، مشکلات حقیقی شروع می شوند. پیدا کردن یک مخاطب برای وب سایت و محصولات شما در بازاری که در حال حاضر با رقابت برای تقریبا هر محصولی که شما انتخاب می کنید برای فروش مواجه است. به عبارت دیگر ، اگر که محصولاتی مشابه دیگران می فروشید ، چرا باید کسی به فروشگاه شما توجه کند؟ با قدرت خرید بالای آمازون، شانس زیادی وجود دارد که شما در حال حاضر در مورد قیمت  در محدودیت قرار گرفته و یا محدود به سطوح قیمت گذاری خاص توسط تولید کنندگان و یا تامین کنندگان باشید. سایت فروش آنلاین شما نیاز به کسب جایگاه خود در موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی و مخاطبان شما دارد. بازاریابی محتوا بهترین کار شما در جلب توجه تجاری به این موضوعات است. همچنین برای فروش محصول ، فروشگاه آنلاین شما نیز باید اطلاعاتی ارائه دهد. این کسب و کار در تعدادی از سطوح مانند ایجاد شخصیت برند شما ، جذب توجه رسانه های اجتماعی ، لینک برای جستجوگرها، تاثیرات ترافیکی بالا و به طور کلی برای کسب نام تجاری و رساندن محصولات به سطوحی جدید در وب مفید است. برخی از شرکت ها بازاریابی محتوا را به خوبی انجام می دهند ، منابع تولیدی با کیفیت بالا  و جالب مربوط به طرز تفکر افرادی که مشتریان آنها هستند. سازمان هایی از هر اندازه در حال حاضر به بازاریابی محتوا روی آورده اند در حالی که برخی از آنها به وضوح بهتر از دیگرانند. اگر یک استراتژی به خوبی اجرا شود ، می تواند به طور چشمگیری رشد پروفایل و حضور شما را به شکل موثر افزایش دهد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :