دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش سوم

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش سوم

امیدوارم این جوانب مثبت و منفی بتواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا همگام سازی پروفایل فیس بوک ، توییتر و لینکدین بهترین روش برای بازاریابی فروشگاه اینترنتی شماست یا خیر. اگر تصمیم گرفتید با آن پیش بروید ، ابزارهای مختلفی برای استفاده از این ابزار وجود دارد. بعضی از اینها صرفا لینک سیستم های مختلف را با هم مرتبط می کنند ، به طوری که هر چیزی که بر روی یکی از آنها نوشته شود به طور خودکار بر روی دیگری هم ظاهر می شود. راه دیگر دانلود برنامه ها یا سرویس های شخص ثالث است که شما را قادر می سازد تمام شبکه خود را بر روی یک داشبورد جداگانه کنترل کنید. لازم به ذکر است که در هر شکل ، هر زمان که میخواهید ، میتوانید پیامهای جداگانه ای را در هر شبکه جدا بفرستید.

اگر دنبال یکپارچه سازی سیستم های فیس بوک ، توییتر و لینکدین خود هستید ، چگونگی ایجاد لینک را در ادامه خواهید آموخت.

 

برنامه های کاربردی و خدمات شخص ثالث

اگر بخواهید یک برنامه شخص ثالث برای مدیریت کل شبکه های خود نصب کنید ، در اینجا چند سرویس برای بررسی وجود دارد. اگر چه اینها بعضی از بزرگترین و بهترین های بازار هستند ، توجه داشته باشید که مدلهای مختلفی وجود دارد که در دسترس هستند و باید چند تا از آنها را امتحان کنید تا بتوانید بفهمید کدامیک از آنها برای شما مناسب است.

 

Hootsuite

با بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان ، این پلت فرم ارتباط شبکه های اجتماعی پرفروش ترین در جهان است. این برنامه 100 شبکه اجتماعی را شامل می شود - از سه تای اصلی  تا آنها که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند مانند Zendesk و Marketo - و همچنین خدمات آنلاین مشابه برای ارسال ایمیل ، ذخیره اطلاعات و غیره. همه این ها یک مرکز متمرکز برای هر جنبه ای از فعالیت اجتماعی آنلاین شما را ایجاد می کند ، به طوری که در میان برنامه های شخص ثالث به طور باورنکردنی جامع است ، همانطور که گزارش ها و تجزیه و تحلیل های آماری آن نشان میدهد. همه اینها می تواند کل برنامه را پیچیده کند اما گر شما به فیس بوک ، توییتر و لینکدین بسنده کنید به اندازه کافی ساده است.

 

DrumUp

ممکن است در مقیاس مشابه با Hootsuite نباشد ، اما DrumUp می تواند در مورد صرفه جویی در وقت در مدیریت شبکه های اجتماعی به ما کمک کند. این برنامه از طریق اینترنت محتوایی را که مرتبط به مخاطبین شما و برند شماست را پیدا میکند و سپس آن را با اجازه شما در شبکه های مختلف خود منتشر می کند. شاید در عمل  به صاحبان فروشگاهای آنلاین کمک چندانی نمی کند تا محصولات یا خدمات خود را به بازار عرضه کنند چون همه آنها از قبل محتوا خود را دارند. با این وجود ، می تواند یک روش سریع و کارآمد برای جذب فالوئر باشد ، به شما کمک می کند تا تعاملات بیشتری را ایجاد کنید و لایک ، فالوئرو ارتباطات بیشتری را به دست بیاورید.

 

Buffer

Buffer بیشتر شبیه به Hootsuite است و با آن شما می توانید پست های پیش از زمان در سیستم های مختلف را برنامه ریزی کنید. بسیاری از این برنامه ها تقریبا همان عملکردها را انجام می دهند ، به همین دلیل است که می توانید از انواع مختلف آنها برای دیدن طرح ، ویژگی ها و ... استفاده کنید. Hootsuite ممکن است دامنه گسترده ای در دسترس داشته باشد ، با این حال دو میلیون نفر هنوز Buffer را انتخاب کرده اند. با استفاده از این برنامه ، اگر چه دامنه شما با نسخه رایگان محدود است ، ارتقاء برنامه به نسخه غیر رایگان "Awesome Plan" به اندازه کافی ویژگی های خوب برای کسب و کار های کوچک و متوسط تجارت آنلاین برای پوشش همه چیز را ارائه می دهد.

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

بخش دوم این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :