دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش دوم

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش دوم

مزایا : پست یکباره مطالب

اولین مزایا که در بالا نیز اشاره شد ، صرفه جویی در وقت روزانه شماست. شما پیام خود را طراحی می کنید ، به هر محصول یا خدماتی که میفروشید ، لینک می کنید و روی "ارسال" کلیک کنید. این پیام به فالوئرهای شما بر روی هر پلت فرم و هر کس دیگری که می تواند از طریق فرهنگ اشتراک رسانه های اجتماعی ، آن را می بیند ، ارسال شده است. شما همیشه نمیتوانید دقیق برآورد کنید که چه مقدار زمان در هر روز صرفه جویی کنید ولی اگر شما یک پیام را به 10،000 نفر ارسال کنید نه ده پیام به 1000 نفر  ، شانس خوبی وجود دارد زمان بیشتری را صرف همان یک پیام کنید.  با این حال ، در نهایت اگر شما از تعداد 10 پیام به یک برسید ، به طور اجتناب ناپذیر زمان زیادی را ذخیره خواهید کرد که می تواند به صورت مولد در جای دیگر ذخیره شود.

احتمالا خیلی از شما فکر می کنید که "چرا باید حساب کاربری داشت؟ من فقط سه تا دارم." در این زمینه یکی دیگر از مزایای همگام سازی پروفایل های شما با یکدیگر است. بسیاری از فروشگاه های آنلاین فقط یک پروفایل برای هر شبکه اجتماعی دارند - یکی برای فیس بوک ، یکی برای توییتر و دیگری برای لینکدین. اما با توانایی ارسال پیام ها به یکباره ، شما می توانید حساب های مختلف در هر یک داشته باشید. این به خصوص در بازار فروش آنلاین مفید است ، زیرا اکثر کسب و کارها کالاهای متنوعی را عرضه می کنند که گاهی اوقات دامنه وسیعی از مشتریان را در بر می گیرد. ساختن تنها یک پروفایل بین آنها دشوار است ، زیرا هرکسی میخواهد پست هایی درباره چیزهای مختلف را ببیند و در مورد موضوعات مختلف صحبت شود. داشتن چندین پروفایل می تواند این را حل کند ، و همگام سازی سیستم عامل شما می تواند به شما این امکان را در یک زمان بدهد.

یادگیری نحوه کارشبکه های اجتماعی و نحوه استفاده از آن ، از الگوریتم خبری فیس بوک تا هشتگ های توییتر ، زمان فراوانی می گیرد. متاسفانه ، گاهی اوقات استخدام یک متخصص شبکه های اجتماعی برای کنترل پروفایل های شما اجتناب ناپذیر است. از سوی دیگر ، اگرچه شما باید اصول اولیه هر پلتفرم را یاد بگیرید ، اگر فقط از یک برنامه واحد پست ارسال می کنید ، لازم نیست که متخصص در هر یک از آنها باشید. این باعث می شود که از لحاظ آمادگی تفاوت داشته باشد ، اگرچه ممکن است شما برای یادگیری اصول اولیه هر سه شبکه ، چند هفته یا چند ماه تمرین کنید تا بتوانید به سطح متخصص برسید. ارسال پست از یک پلت فرم به این معنی است که شما فقط نیاز به یک برنامه در تلفن خود و یک تب در لپ تاپ دارید. هرچه همه چیز را ساده تر نگه دارید ، کمتر استرس زا هستند.

 

معایب : سود کوتاه مدت در ازای ضرر درازمدت

از مزایای این سیستم گفتیم و حال میتوانیم به معایب آن نیز بپردازیم. گاهی دو پلتفرم با که به یکدیگر لینک دارند میتوانند باعث کاهش اثر دیگری شوند. به عنوان مثال ، "زمان" ، که تمرکز اصلی ماست را در نظر بگیرید. بله ، همگام سازی هر سه سیستم عامل می تواند در زمان روزانه شما صرفه جویی کند. با این حال ، همانطور که قبلا ذکر شد ، هرکسی به دلایل مختلف به هر شبکه اجتماعی می رود و به شیوه های گوناگون درباره هر یک از آنها صحبت می شود. اگر شما پیامی که برای مخاطبان  لینکدین ارسال می کنید که مخاطبان آن افراد حرفه ای به دنبال کار هستند ، بعید به نظر می رسد مخاطبان فیس بوک که به دنبال ویدیوهای جالب و یا یک مخاطب توییتر که مایل به دنبال کردن اخبار جدید است را جذب کند.

این بدان معنا نیست که پیام شما کاملا بی اثر خواهد بود اما شما به دنبال جلب توجه افراد در شبکه های اجتماعی و  و در طول زمان ، جذب فالوئرید. اما به این دلیل که پیام های شما متناسب با ظرفیت و فرهنگ هر پلتفرم طراحی نشده اند ، توجه کمتر نسبت به آنها صورت خواهد گرفت و فالوئرهای شما که به رشد بیشتری نیاز دارند و افراد کمتری برای خرید به وبسایت شما جذب میشوند. این یکی دیگر از مزایای همگام سازی پلتفرم را زیر سوال میبرد و شما را وادار به داشتن پروفایل های متعدد در هر پلت فرم می کند. در نهایت ، چاره کار این است که شما پیام های مختلف را در سبک های خاصی بر روی هر شبکه ارسال کنید ، در نتیجه می توانید به طیف وسیعی از مخاطبان به شیوه ای متناسب با آنها دسترسی پیدا کنید. اگر یک پیام واحد برای همه ارسال کنید ، ممکن است تاثیر کمتری داشته باشید. پیام های این چنینی شما حتی می تواند آسیب بیشتری نسبت به سودش ایجاد کند ، زیرا مخاطبان شما ممکن است فکر کنند شما آنها را به خوبی نمی شناسید و یا به اندازه کافی به آنها اهممیت نمی دهید. همه اینها رسانه های اجتماعی را بعنوان ابزاری برای رشد کسب و کار اینترنتی شما مؤثر می سازد. بنابراین سیستم عامل های همگام سازی ممکن است زمان را صرفه جویی کنند ، اما اگر ارزش سرمایه گذاری شما را پایین بیاورند ، آیا باز هم این کار صرفه جویی در وقت است؟

به همین ترتیب - و به عنوان تناقض - کل بحث صرفه جویی در زمان به طور کامل مورد تایید نیست. در حالی که شما می توانید ساعت هایی که در شبکه های اجتماعی هر هفته صرف می کنید را کاهش دهید ، در عمل خواهید فهمید که بخش ناخوشایند از مدیریت شبکه های اجتماعی این است که  برای دسترسی به آن در وهله اول نیاز به توقف هر آنچه که انجام میدهید دارید. به این ترتیب ، اگرچه زمان صرف مدیریت شبکه های اجتماعی کاهش می یابد ، تعداد دفعاتی که شما باید کارتان را متوقف کنید ، شامل تمام معایب آن مثل از دست دادن تمرکز فکری ، نیاز به انگیزه از سرگیری کار پس از هر دفعه به همان قوت باقی می ماند. بخش عمده ای از این امر به تاثیری که بر بهره وری دارد ، برمیگردد وباعث تولید کمتر خواهد شد ، بنابراین شما می توانید استدلال کنید که آیا این روش واقعا موجب صرفه جویی در وقت شما می شود؟

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :