دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش اول

همگام سازی فیس بوک ، توییتر و لینکدین بخش اول

جوانب مثبت ، منفی و چگونگی انجام آن

در یک بازار تجارت آنلاین که در آن زمان همانند پول است ، همگام سازی پروفایل های اصلی شبکه های اجتماعی می تواند کارایی بسیار زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. اما آیا باید اثربخشی پیام های خود را برای انجام این کار قربانی کنید؟

هر فروش آنلاین به طور مداوم در جستجوی مشتریان بیشتر ، و همچنین ارزان ترین راه برای رسیدن به آنها است. در نتیجه ، ظهور بی وقفه سیستم عامل های چند رسانه جای تعجب نیست و رسانه های اجتماعی که میلیونها نفر از افراد مختلف را در سراسر جهان به صورت رایگان ، تقریبا هر مکان و زمینه های اجتماعی و اقتصادی پوشش می دهد ، به عنوان یک طلای ارزشمند توسط بسیاری دیده میشود.

در بسیاری از موارد این کاملا بستگی به خودتان دارد. نرم افزارهایی مانند فیس بوک ، توییتر و لینکدین رایگان هستند و با یک استراتژی موثر ، هیچ هزینه ای برای ساختن پروفایل و رشد آن نمی کنید. می توانید جمعیت های خاصی را هدف قرار دهید ، روابط پایداری با طرفداران خود برقرار کنید و به طورمرتب ، بدون هیچ هزینه ای پستی در مورد محصولات و خدمات خود ارسال کنید. مطمئنا ، اگر می خواهید به آن بپردازید ، گزینه تبلیغاتی نیز وجود دارد که در مقایسه با سایر گزینه های بازاریابی نسبتا ارزان هستند.

اما ، مانند همه چیزهایی که زیادی خوب به نظر میرسند ، در مورد این هم یک چالش وجود دارد. واقعیت این است که رسانه های اجتماعی در واقع رایگان نیستند. از نظر اقتصادی شاید ، اما از نظر زمانی هرگز! به طور منظم به روز رسانی پروفایل های شما نه تنها ساعت ها از روز شما را میگیرد که در آن زمان شما می توانید از طریق سایر کسب و کار درآمدزایی کنید ولی باید هر چیزی که معمولا انجام می دهید را متوقف کنید ، تمرکز خود را از دست بدهید و به میزان بهره وری شما آسیب برساند. مهمتر از آن ، اگر می خواهید یک پیروزی بزرگ را ایجاد کنید که به مزایای قابل توجه تبدیل می شود ، شما باید نکاتی را در مورد مدیریت رسانه های اجتماعی بدانید ، که مجددا نیاز به تجدید نظر و یادگیری دارد. این اغلب بسیار مهمتر از آنچه است که مدیران فروش در ابتدا درک می کنند ، به ویژه هنگامی که شما در ذهن دارید که هر پست ، توییت و استتوس فقط توسط تعدادی از فالوئرهای شما دیده و خوانده می شود. در عوض شما می توانید یک کارمند را استخدام کنید که اینکار را بلد است ، ولی این نقطه مقابل رایگان بودن شبکه های اجتماعی است. "زمان طلاست" ممکن است یکی از آن کلیشه های قدیمی است که اغلب آن را می شنوید ، اما رسانه های اجتماعی ثابت می کند دلیل آن چیست.

اما یک گزینه دیگر وجود دارد. بسیاری از برنامه ها ، خدمات شما را قادر به همگام سازی سیستم عامل های مختلف خود میکنند ، یک فرآیند که اجازه می دهد تا شما یک پیام را در سراسر تمام پلت فرم ها یک باره منتشر کنید. چنین دستگاه هایی نیز می توانند با انواع ویژگی های دیگر ، از جمله پست های برنامه ریزی پیش از زمان ، عرضه شوند. ما برخی از بهترین ها را در زیر ذکر کرده ایم ، اما در ابتدا مهم است مزایا و معایب استفاده از این سیستم عامل ها را بدانیم ، چرا که آنها از بسیاری جهات عالی و از سویی دیگر استراتژی بدی هستند.

 

نحوه لینک دادن فیس بوک ، توییتر و لینکدین

برای همگام سازی فیس بوک و توییتر ، به این لینک بروید و روی «Link my Profile to Twitter» کلیک کنید. روی گزینه "Authorise app" کلیک کنید و تمام پست های فیس بوک شما به طور خودکار بر روی حساب توییتر شما ارسال می شود.

در غیر این صورت ، اگر می خواهید پست های توییتر خود را در فیس بوک ظاهر کنید ، روی تصویر پروفایل در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی توییتر خود ، بین دکمه Tweet و نوار جستجو کلیک کنید. "Settings" را از منوی کشویی انتخاب کنید و به تب "Apps" در لیست سمت چپ بروید. روی «Connect to Facebook» کلیک کنید و هنگامی که به سایت فیسبوک وارد می شوید ، یک منوی پاپ آپ از شما می خواهد که توییتر را فعال کنید تا اطلاعات خاصی را از حساب فیس بوک خود دریافت کنید. روی «تأیید» کلیک کنید ، تنظیمات حریم خصوصی خود را تنظیم کنید و توییت و ریتوییت های شما بعدا به طور خودکار به پروفایل فیس بوک شما ارسال می شود.

متاسفانه شما نمی توانید توییت های خود را در در لینکدین همگام سازی کنید ، اما می توانید استوس های لینکدین را در توییتر بفرستید. به «Edit profile» در پروفایل لینکدین خود بروید ، روی «Contact Info» و سپس آیکون قلم را در کنار «توییتر» کلیک کنید. دو منوی پاپ آپ همزمان از شما "Add your Twitter account" و "Authorise Twitter app" را میخواهند. پس از تایید هر دو ، این تغییرات را ذخیره کنید و هنگام ارسال یک استتوس در لینکدین ، «Public + Twitter» را به عنوان یک گزینه از منوی کشویی انتخاب کنید.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :