دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش سوم

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش سوم

خرده فروشی یک صنعت پنج تریلیون دلاری به تنهایی در آمریکای شمالی است و نیرویی است که تنها رشد استثنایی را در طی سال های اخیر با ظهور خرید آنلاین تجربه کرده است. به عنوان مشتری ، وارد یک فروشگاه اینترنتی شوید و به یک مجموعه کاملی از ویترین های برند ، سرویس و تعامل چهره به چهره با محصولات مورد نظر هدایت خواهید شد. به وب سایت فروشگاه بروید و (برای آن دسته از مارک های با درک پیشرفته از سابق) مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که بسیاری از تجربه های مشابه به یک فرمت دیجیتال تبدیل شوند.

تجربه ای که تجربه در فروشگاه فراهم می کند تنها با راحتی یک تجربه آنلاین سازگار است. مارک هایی که در ساخت یک استراتژی خرده فروشی با کیفیت موفق هستند ، این است که نام تجاری سازگار را در بین دیجیتال و آجر و ملات داشته باشند. این که آیا شما یک خرده فروش فیزیکی هستید یا به دنبال تجربه خرید آنلاین یا یک نام تجاری تجارت الکترونیک است و امیدوار است که فروشگاه گل سرسبد خود را باز کنید ، در نظر بگیرید که چگونه این دو راه با هم کار می کنند ، نه به تنهایی. این 7 توصیه برای بهبود تجربه خرید آنلاین را در نظر بگیرید:

 

5. چت زنده را در نظر بگیرید

نیاز به سرویس همانطور که در فروشگاه آنلاین موجود است ، و یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید به مشتریان خرید آنلاین ارائه دهید ، پشتیبانی از زمان واقعی است. قابلیت چت زنده اطمینان می دهد که مشتریان به هر سوالی یا نگرانی که ممکن است پاسخ می دهند. به آنها اجازه دهید تا سؤالاتی بفرستند و وقتی که میخواهند جوابها را پیدا کنند ، فقط به این نکته اطمینان حاصل کنید که پایان دادن به این رسانه ها همیشه با یک فرد واقعی یا دقیق ترین اطلاعات برای آن زمان داده شده است. پشتیبانی آنلاین خوب می تواند به کاهش تجربه تجارت الکترونیک بد مشتری کمک کند.

 

6. خرید رایگان

عامل تعیین کننده منحصر به خرید آنلاین هزینه حمل و نقل است. به عنوان یک کسب و کار ، شما باید از نقاط قیمت که سود تولید می کنند آگاهی داشته باشید ، اما گزینه های خرید رایگان و با تخفیف ها می توانند قطعا قیمت پایین را افزایش دهند. برای مثال یک تبلیغ مانند آمازون که حمل و نقل رایگان را در خریدهای 25 دلار یا بیشتر ارائه می دهد ، نوار را برای آنچه که مشتری باید برای صرفه جویی صرف می کند. فکر می کنید از دیدگاه مشتری : آیا بهتر است که حمل و نقل رایگان را خریداری کنید و موارد بیشتری را دریافت کنید یا هزینه حمل و نقل را در برابر این ژاکت فوق العاده افزایش دهید و اقلام کمتر دریافت کنید؟ برای مصرف کنندگان ، انتخاب اغلب از شفاف نیست.

 

7. تبدیل تایید اجتماعی به اعتماد

به خریداران آنلاین اجازه دهید تا با سایت تجارت الکترونیک خود ارتباط برقرار کنند و تجسم یابد که چگونه محصولات خود را در زندگی روزمره خود با قدرت اثبات اجتماعی کنار بگذارید. اثبات اجتماعی چیست؟ اینها بازنگری بصری و متنی هستند که مشتریان تایید محصولات خود را ترک می کنند. بستر های نرم افزاری مانند Instagram، YouTube و فیس بوک مارک ها را قادر به جمع آوری داستان های بصری واقعی از مشتریان در مورد محصولات خود و نرم افزار بازاریابی بصری مانند Pixlee به بازاریابان اجازه می دهد تا این محتوا تولید شده توسط کاربر در سایت های تجاری خود را نمایش دهند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :