دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش دوم

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش دوم

خرده فروشی یک صنعت پنج تریلیون دلاری به تنهایی در آمریکای شمالی است و نیرویی است که تنها رشد استثنایی را در طی سال های اخیر با ظهور خرید آنلاین تجربه کرده است. به عنوان مشتری ، وارد یک فروشگاه اینترنتی شوید و به یک مجموعه کاملی از ویترین های برند ، سرویس و تعامل چهره به چهره با محصولات مورد نظر هدایت خواهید شد. به وب سایت فروشگاه بروید و (برای آن دسته از مارک های با درک پیشرفته از سابق) مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که بسیاری از تجربه های مشابه به یک فرمت دیجیتال تبدیل شوند.

تجربه ای که تجربه در فروشگاه فراهم می کند تنها با راحتی یک تجربه آنلاین سازگار است. مارک هایی که در ساخت یک استراتژی خرده فروشی با کیفیت موفق هستند ، این است که نام تجاری سازگار را در بین دیجیتال و آجر و ملات داشته باشند. این که آیا شما یک خرده فروش فیزیکی هستید یا به دنبال تجربه خرید آنلاین یا یک نام تجاری تجارت الکترونیک است و امیدوار است که فروشگاه گل سرسبد خود را باز کنید ، در نظر بگیرید که چگونه این دو راه با هم کار می کنند ، نه به تنهایی. این 7 توصیه برای بهبود تجربه خرید آنلاین را در نظر بگیرید:

 

 

3.  از سرعت وب سایت آگاه باشید

یک وب سایت زیبا که 10 یا بیشتر ثانیه برای بارگذاری است ، به احتمال زیاد یک وبسایت زیبا است و تعداد کمی از مشتریان در واقع به دنبال آن هستند. زمان پول است ، احتمالا بیشتر در اینترنت ، از آن است که به صورت شخصی است. به عنوان یک قاعده کلی ، هدف این است که زمان بارگذاری وب سایت را در سه ثانیه یا کمتر حفظ کنید تا اطمینان حاصل شود بازدیدکنندگان بی وقفه رشد نخواهند کرد و آن پنجره را بستن. با توجه به بنیانگذار Just Add Content، گابریل A. میس ، "بزرگترین خطر برای وب سایت کسب و کار" رقیب نیست ، این دکمه برگشت است. "

هنگام استفاده از برنامه های شخص ثالث یا نمایش ها در سایت خود ، مطمئن شوید که سایت خود را کم نکرده اید. اگر بار اضافی خود را افزایش دهید ، مزایای اضافی آنها ممکن است بیش از هزینه اضافه آنها نباشد.

 

4. عکس های مشتریان را قبول کنید

دادن مشتری به یک محصول که به نظر می رسد و احساس می کند بدون اینکه قادر به مشاهده و نگهداری آن باشد ، می تواند کاملا به چالش کشیدن آنلاین برسد. با این حال ، یک راه حل آسان برای تکرار این تجربه در فروشگاه آنلاین وجود دارد. مشتریان می توانند یک ایده معتبرتر از آنچه که یک محصول واقعا با دیدن مشتریان واقعی دیگر از آن استفاده می کنند را دریافت کند. به همین دلیل نمایش عکس های واقعی مشتری در سایت تجارت الکترونیک ثابت شده است که فروش 2X را افزایش می دهد. به همین دلیل استراتژی هایی که در اطراف تاثیر گذاران اجتماعی ایجاد شده اند ، بسیار رایج بوده است. نفوذ کنندگان رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای تشویق مشتریان برای ارسال برند خود در رسانه های اجتماعی هستند. اجازه دهید مشتریان شما درب را برای موارد جدید باز کنند و عکس های خودشان را برای کمک به ایجاد محتوا در وب سایت کسب و کار شما استفاده کنند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :