دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش اول

هفت شیوه برای بهبود تجربه خرید آنلاین بخش اول

خرده فروشی یک صنعت پنج تریلیون دلاری به تنهایی در آمریکای شمالی است و نیرویی است که تنها رشد استثنایی را در طی سال های اخیر با ظهور خرید آنلاین تجربه کرده است. به عنوان مشتری ، وارد یک فروشگاه اینترنتی شوید و به یک مجموعه کاملی از ویترین های برند ، سرویس و تعامل چهره به چهره با محصولات مورد نظر هدایت خواهید شد. به وب سایت فروشگاه بروید و (برای آن دسته از مارک های با درک پیشرفته از سابق) مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که بسیاری از تجربه های مشابه به یک فرمت دیجیتال تبدیل شوند.

تجربه ای که تجربه در فروشگاه فراهم می کند تنها با راحتی یک تجربه آنلاین سازگار است. مارک هایی که در ساخت یک استراتژی خرده فروشی با کیفیت موفق هستند ، این است که نام تجاری سازگار را در بین دیجیتال و آجر و ملات داشته باشند. این که آیا شما یک خرده فروش فیزیکی هستید یا به دنبال تجربه مجازی تجربه خرید یا یک نام تجاری تجارت الکترونیک است و امیدوار است که فروشگاه گل سرسبد خود را باز کنید ، در نظر بگیرید که چگونه این دو راه با هم کار می کنند ، نه به تنهایی. این 7 توصیه برای بهبود تجربه خرید آنلاین را در نظر بگیرید:

 

 

1. سرمایه گذاری در ظاهر و عملکرد وب سایت

برداشت و نگاه اول بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد به وب سایت وحشتناک نگاه کند. و مهمتر از همه ، با فراغ بالایی از رقبا در میان صنایع در اختیار مصرف کننده ، هیچ کس زمان برای مرور وب سایت وحشتناک به دنبال ندارد.

به عنوان یک فروشگاه آنلاین ، وب سایت شما نخستین تاثیر شماست. در حالی که خریداران ممکن است شما را از طریق انواع کانال های مختلف پیدا کنند ، هنگامی که آنها می رسند ، در مورد متقاعد کردن آنها از طریق "قفسه ها" به جای رفتن به پنجره است. یک صفحه کوچک توسعه یافته از صفحات با ترکیب رنگ های غیر جذاب ، ناوبری ناچیز و فراوانی فونت کمیک Sans احتمالا به مشتریان بالقوه تشویق نمی شود که فهرست شوند.

برای جلوگیری از اولین تصور بد ، شروع به سرمایه گذاری در نگاه و احساس نام تجاری خود را به عنوان یک کل - لوگو ، طرح رنگ ، برچسب ها و صدا. درخواست تجدید نظر صفحه اصلی را با تعادل مناسب تصاویر و زمینه های آموزشی برای مخاطبان مورد نظر خود برجسته کنید. مرورگر شخص ممکن است در مرحله خرید سفر مشتری قرار نگرفته باشد ، بلکه هنوز در مرحله آگاهی و درنظر قرار گرفته است. از وبسایت خود برای ایجاد زمینه در اطراف محصولات خود که برای خرید این مرورگرها نیاز است استفاده کنید. بسته به صنعت شما ، از جمله عکس های واقعی مشتری ، آموزش ، دستور العمل ها و موارد دیگر را در نظر بگیرید.

 

2. تاکید بر حساسیت موبایل

با استفاده از گوشی هوشمند در دست ، روزهای خرید آنلاین از طریق دسکتاپ به سرعت با پیمایش تلفن همراه جایگزین می شود. فروش تلفن همراه به تنهایی برای جمعه سیاه و سایبر دوشنبه 2016 به بیش از 1 میلیارد دلار رسید! این روند ثابت می کند که تلفن همراه برای اقامت در اینجا است. زمان آن است که همه خرده فروشان تجربه خرید خود را در تلفن همراه ایجاد کنند. دسترسی بیشتر به اتصالات اینترنت و بسته های داده این امکان را ایجاد می کند اما همانطور که قبلا یاد گرفته ایم همه وب سایت ها برابر نیستند.

مرور یک وب سایت با پاسخ ضعیف تلفن همراه می تواند برای مصرف کنندگان بسیار ناخوشایند باشد و به راحتی منجر به رهاشدن سبد خرید شود. اطمینان حاصل کنید که وب سایت فروشگاه اینترنتی شما در هر دستگاهی که امکان دارد ، کاربردی باشد و چگونگی پوسته شدن انواع محتوا را به صفحه های کوچکتر منتقل کنید. به عنوان مثال ، یک عکس از اندازه و رزولوشن با کیفیت روی دسک تاپ ممکن است هنگام باز شدن در مرور تلفن همراه موثر باشد. از ابزارهایی که مشتریان در حال کار بر روی آن کار می کنند آگاهی داشته باشید تا این تجربه در سراسر هیئت مدیره باقی بماند.

 

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :