دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش سوم

۱۴ فروردین ۱۳۹۸
4.7
هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش سوم

نظم را به زندگی خود بازگردانید. بین کار ، فعالیت ها ، قرارها و فهرست وسیعی از کارهایی که باید انجام داد ، بسیاری از افراد احساس اضطراب و خستگی می کنند. اغلب اوقات ، کار کردن با تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی موجب می شود تا این کار شلوغ تر شود. با این حال تلفن ها می توانند زندگی شما را آسان کنند و این بستگی به شیوه استفاده از آن دارد. این هفت برنامه و ابزار را استفاده کنید تا بتوانید زمان خود را کنترل و پایش کنید ، عادات خود را بهتر سازید. در اینجا ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه آن ها می توانند تلفن شما را به یک ابزار صرفه جویی در زمان جدی تبدیل کنند.

 

 

Todoist .5

Todoist یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی لیست و با دلایل خوب است. این ابزار جامع در مورد هر پلتفرم کار می کند ، رابط کاربری روشن و بصری را فراهم می کند و شامل ویژگی های پیشرفته برای کسانی است که به آنها نیاز دارند. به عنوان مثال ، این برنامه به شما اجازه می دهد هر آیتم را اولویت بندی کنید. شما همچنین می توانید وظایف خود را با قرار دادن آنها در داخل یکدیگر ترتیب دهید ، که به شما اجازه می دهد کارها و موارد شخصی را جدا از هم نگه دارید. برای انجام وظایف تکراری مانند برداشتن زباله یا پرداخت  آنلاین صورتحساب تلفن شما میتوانید تنظیمات را انجام دهید که به صورت منظم تکرار شود. اگر هر هفته باید کاری انجام دهید ، Todoist آن را فراموش نکنید. در حالی که سطح پایه Todoist رایگان است ، شما می توانید به برنامه های حق بیمه برای 29 دلار در سال ارتقا دهید. در این مرحله شما می توانید یادآورها را براساس هر زمان یا مکان درخواست کنید ، از پشتیبان گیری خودکار پشتیبان بگیرید و نمودار دریافت کنید که نشان می دهد چقدر درآمد کسب کرده اید.

 

Habit List .6

شعار هابیت لیست ، این است که خود را بهتر کنید و هر چیز درون این برنامه در راستای این هدف سازمان دهی شده است.  این برنامه تلاش می کند تا به شما کمک کند عادات خوب توسعه دهید نظیر بایگانی مرتب کارهای اداری و کاغذی و نیز ایجاد یک برنامه مناسب. برای استفاده از این برنامه ، شما به سادگی علامت گذاری دستاوردهای در یک تقویم یا برنامه عادت های احتمالی در زمان عادی را نشان می دهد. سپس برنامه به شما در مورد وظایفی که هنوز نیاز دارید تکمیل کرده و به شما گزارش های پیشرفتی را ارسال کنید تا ببینید که چگونه تلاش شما در یک روال جدید انجام می شود. سادگی رابط همچنین به شما کمک می کند تا تمرکز کنید: هر روز صبح ، لیستی ساده از وظایف آن روز را نمایش می دهد. برای ردیابی تعداد نامحدودی از عادت ها و دسترسی به ویژگی های اضافی مانند حالت نمایش تاریک ، می توانید هزینه یک بار قفل کردن 5 دلار را پرداخت کنید. اگرچه لیست عادت فقط برای iOS در دسترس است ، کاربران Android می توانند آن را با یک برنامه مشابه مانند Habit Streakinstead جایگزین کنند.

 

Pocket .7

 یک شیوه از دست دادن زمان ، افتادن در مخمصه اینترنت است. با این حال وقتی که شما یک داستان جالبی پیدا می کنید ، مجبور نیستید فورا آن را بخوانید. در عوض می توانید pocket را ذخیره کرده و در صورتی که زمان داشتید آن را باز بینی کنید. Pocket به شما امکان می دهد تا مقالات مورد نظر را از هر جایی گرفته و ذخیره کنید: یک برنامه مرورگر وب ، مرورگرهای دسکتاپ (از طریق یک پسوند) ، صندوق های پست الکترونیکی و رسانه های اجتماعی. شما همچنین می توانید مقالات و فیلم های جمع آوری شده خود را به دسته ها سازماندهی کنید تا به راحتی آنها را دوباره پیدا کنید. هنگامی که چند داستان در Pocket ذخیره کردید ، برنامه میتواند توصیه های مربوط به مقالات مفید را برای مطالعه ارایه کند. از طریق این برنامه شما می توانید وقتی که دسترسی به اینترنت ندارید مطالب را ذخیره کنید. pocket همه مقالات ذخیره شده را برای مشاهده آنلاین ذخیره می کند. در صورتی که آن را روی دستگاه های مختلف نصب کنید ، این به شما امکان همگام سازی مجموعه های بین آن ها را می دهد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :