دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش دوم

۲ فروردین ۱۳۹۸
4.6
هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش دوم

نظم را به زندگی خود بازگردانید. بین کار ، فعالیت ها ، قرارها و فهرست وسیعی از کارهایی که باید انجام داد ، بسیاری از افراد احساس اضطراب و خستگی می کنند. اغلب اوقات ، کار کردن با تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی موجب می شود تا این کار شلوغ تر شود. با این حال تلفن ها می توانند زندگی شما را آسان کنند و این بستگی به شیوه استفاده از آن دارد. این هفت برنامه و ابزار را استفاده کنید تا بتوانید زمان خود را کنترل و پایش کنید ، عادات خود را بهتر سازید. در اینجا ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه آن ها می توانند تلفن شما را به یک ابزار صرفه جویی در زمان جدی تبدیل کنند.

 

 

3. ترلو(Trello)

ترلو ، اعتبار و شهرت زیادی را کسب کرده است زیرا تیم ها می توانند از آن برای مدیریت پروژه های مشترک استفاده کنند. در واقع ، آن را فقط برای افراد و خانواده ها نیز کار می کند ، زیرا بخشی از تجدید نظر Trello انعطاف پذیری آن است - شما می توانید آن را برای مقاصد مختلف ، از جمله پیگیری هر نیازهای ردیابی ، سازگار کنید. این سرویس هر دو برنامه تلفن همراه و وب را ارائه می دهد و هر دو به همان شیوه عمل می کنند: شما انواع کارت های دیجیتال را ایجاد می کنید و آنها را در ستون ها مرتب می کنید. هر کارت ممکن است یک تندباد خانگی ، یک آیتم در لیست خودتان یا یک رویداد تقویم روبرو باشد. ستون ها می توانند دسته های وظایف ، سطوح اولویت ، تاریخ خاص یا هر عامل دیگری که شما می توانید برای ترتیب کارت های خود استفاده کنید را نشان می دهد.

هنگامی که شما در طرح فروشگاه خود تصمیم گرفتید ، می توانید جزئیات را به کارت های شخصی اضافه کنید تا آنها را برای مدیریت آسان تر کنید. یک توصیف بنویسید ، یک برچسب چند زبانه رنگی اعمال کنید ، افرادی را که ممکن است نیاز به روزرسانی یا یادآوری داشته باشند ، برچسب گذاری کنید و حتی کارت را مهلت بدهید. سپس همکاران می توانند نظرات خود را به کارت ، فایل های دلخواه و کارت های کشیدن و رها کردن از یک ستون به دیگری اضافه کنند. تنظیم Trello شما واقعا می تواند به همان اندازه ساده یا پیچیده باشد. برای استفاده شخصی ، شما باید از ردیف آزاد Trello استفاده کنید. با این حال ، کسب و کار می تواند به $ 10 تا $ 21 در ماه برای به دست آوردن ویژگی هایی مانند ادغام با برنامه های شخص ثالث و قابلیت ضمیمه فایل های بزرگتر به کارت برسد.

 

4. اسمارتر تایم

به منظور سازماندهی زندگی خود را موثرتر ، شما باید بدانید که چطوری وقت خود را صرف میکنید و این چیزی است که زمان دقیق در نظر دارد انجام دهد. این برنامه حتی می تواند فعالیت خود را به صورت خودکار پیگیری کند: در حالی که شما قصد دارید زمان خود را وارد کنید ، برنامه همچنین تلاش می کند تا هر روز در روز خود را پر کنید ، کار خود را بر اساس عادت های قبلی و داده های سنسور گوشی خود (حرکت سریع ، به عنوان مثال ، ممکن است به این معنی باشد که یک برنامه صبح زده اید).

هنگامی که شما شروع به تغذیه داده ها به این برنامه می کنید ، می توانید گزارش های مربوط به همه چیز را از چگونگی صرف وقت روزانه خود به برنامه هایی که بیشتر وقت خود را صرف می کنند ، بیرون بکشید. سپس ، اگر می خواهید تعادل فعالیت روزانه خود را تغییر دهید ، می توانید اهداف سفارشی را تنظیم کنید که زمان دقیق به شما کمک می کند. در حال حاضر فقط کاربران اندرویدی میتوانند زمان دقیقتری را دانلود کنند ، اما این شرکت در حال حاضر یک نسخه بتا برای iOS را توسعه میدهد. برای ویژگی های اضافی ، مانند گزارش های دقیق تر و گزینه های صادرات داده های اضافی ، می توانید برای حساب های Plus ثبت نام کنید ، که هر ماه هزینه 3 تا 10 دلار می باشد.

 

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :