دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش اول

هفت برنامه و ابزار برای سازمان دهی زندگی بخش اول

نظم را به زندگی خود بازگردانید. بین کار ، فعالیت ها ، قرارها و فهرست وسیعی از کارهایی که باید انجام داد ، بسیاری از افراد احساس اضطراب و خستگی می کنند. اغلب اوقات ، کار کردن با تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی موجب می شود تا این کار شلوغ تر شود. با این حال تلفن ها می توانند زندگی شما را آسان کنند و این بستگی به شیوه استفاده از آن دارد. این هفت برنامه و ابزار را استفاده کنید تا بتوانید زمان خود را کنترل و پایش کنید ، عادات خود را بهتر سازید. در اینجا ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه آن ها می توانند تلفن شما را به یک ابزار صرفه جویی در زمان جدی تبدیل کنند.

 

 

1. گوگل کیپ (Google keep)

برای شروع ، شما نیاز به یک برنامه یادداشت برداری دارید که بتوانید خطوط ، لیست ها و یادداشت های چند پاره و جدا را مدیریت کنید. ما Google keep را با رابط ساده و سازگاری آن در میان پلتفرم های مختلف دوست داریم. علاوه بر ذخیره یادداشت ها و نوت های شما ، Google keep به شما چندین شیوه را برای سازمان دهی کسب و کار می دهد. برای مثال ، شما می توانید ورودی های مربوطه را با یک رنگ و یا با کلمات خاص نام گذاری کنید که این موجب می شود تا گروه بندی آن ها در خصوص خانه ، کار ، بچه ها و از این قبیل موارد آسان باشد. شما می توانید طیف وسیعی از فرمت های یادداشت نظیر متن ، لیست های با و بدون چک باکس ، خطوط نوشته شده ، دمو های صوتی و تصاویر ذخیره کنید. شما می توانید یادداشت های گوگل کیپ را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و یا آن ها را با فرمت حرفه ای با تبدیل یادداشت های متن به فایل گوگل داکس قرار دهید.

 

2. کروتونا (Crotona)

این روزها ، هر تلفن همراه با کمک کننده دیجیتال همراه است. اما حتی اگر شما به Google Assistant یا Siri دسترسی داشته باشید ، باید Cortana را نیز در نظر بگیرید ، مخصوصا اگر با چندین دستگاه کار می کنید یا کامپیوتر ویندوز 10 دارید. فقط برنامه را دانلود کنید ، با حساب کاربری مایکروسافت وارد سیستم شوید و زندگی خود را سازماندهی کنید.

Cortana می تواند یادداشت ها ، لیست ها را بنویسد و یادآورهای کار را تنظیم کند. این می تواند شما را در زمان های خاصی از روز یا زمانی که به مکان های خاصی می رسد ، برساند. برای مثال ، شما می توانید هشدار برای خرید گل ها به زودی به عنوان فروشگاه آنلاین گل مورد علاقه خود را منتقل کنید. یادآوری ها همچنین می توانند براساس برنامه ریزی تکرار شوند ، بنابراین می توانید یک یادآور هفتگی ایجاد کنید ، مثلا ، شیر را بگیرید یا زباله را خالی کنید.

دستیار AI نیز با تقریبا هر برنامه تقویم ، از جمله گوگل ، اپل و مایکروسافت ، کار می کند تا به شما امکان اضافه کردن رویدادهای جدید و بررسی قرار ملاقات های آینده را بدهد. در کنار همه اینها ، Cortana شما را در خصوص آخرین اخبار و پیش بینی های آب و هوایی در جریان می گذارد.

 

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :