دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نظرات مشتریان فروشگاه آنلاین شما بخش اول

نظرات مشتریان فروشگاه آنلاین شما بخش اول

چرا به نظرات مشتریان در سایت فروشگاه آنلاین نیاز دارم؟

هنگامی که در حال ایجاد یک کسب و کار آنلاین جدید هستید ، نمایش بررسی ها و نظرات مشتری در سایت شما در ایجاد اعتماد در مشتریان جدید خود تاثیر زیادی دارد که به معنی فروش بیشتر برای شماست!

نظر مشتری در ایجاد ثبات اجتماعی شما ضروری است. این اصطلاح بازاریابی اساسا بدین معنی است که ما به عنوان مصرف کننده با نظرات دیگران تحریک به خرید میشویم. اگر ببینیم که مصرف کنندگان دیگر یک محصول را خریداری کرده اند و از آن راضی هستند ، انتخاب ما را تایید می کنند و باعث می شود که ما بیشتر خرید کنیم. در حال حاضر بسیاری از مشتریان به دنبال اثبات جایگاه اجتماعی هستند و قسمت نظرات محصولات بسیار رایج است ، به ویژه در سایتهای فروش آنلاین بزرگتر. بنابراین ، اگر فروشگاه آنلاین شما  بازخورد مشتریان را نداشته باشد ، احتمالا شما از قسمت با ارزشی غافل خواهید شد.

 

نه تنها نظرهای مشتریان اثبات اجتماعی ، اعتبار و اعتماد به سایت شما را ایجاد می کند ، بلکه برخی مزایای بسیار خوب دیگری از راه اندازی آنها وجود دارد:

1) بازخوردها کسب و کار شما را بهبود می بخشد

شما می توانید از بازخوردی که از دریافت نظرات مشتریان کسب می کنید استفاده کنید تا بینش عالی نسبت محصولات و وب سایت خود پیدا کنید. اگر چیزهایی وجود دارد که می توانند بهبود یابند ، این بهترین راه برای  فهمیدن آن است. از چه راه بهتری می توانید به این شکل کارتان را بهبود بخشید و تکامل دهید ؟

 

2) اثرات مثبت SEO

نظرات مشتری در سایت شما می تواند رتبه بندی های SEO شما را با ایجاد محتوای تازه و منحصر به فرد برای صفحه شما بهبود بخشد و مطالبتان را گسترش دهد. افرادی که نظر خود را مینویسند احتمالا از همان کلمات کلیدی افرادی که برای آن محصول جستجو می کنند استفاده می کنند که واقعا در رتبه جستجوگرها اهمیت دارد.

 

3)  حتی  نظرات بد می توانند مفید باشند!

شاید به نظر عحیب بیاید اما اگر شما ترکیبی از بررسی های مثبت و منفی داشته باشید ، سایت شما عملا بیشتر قابل اعتماد خواهد بود. فروشگاه اینترنتی که تنها نظرهای فوق العاده دارد جعلی و ساختگی به نظر میرسد. مطمئنا شما می خواهید نظرات مثبت بیشتر از منفی باشد ، اما حتی بازخورد بد می تواند به نفع شما باشد ، بسته به نحوه پاسخ شما به کسانی که تجربه بدی داشته اند. پاسخ سریع ، مودبانه و راه حلی واضح برای مشکل ، می تواند به شما کمک کند تا خدمات پس از فروش به مشتری فوق العاده ای را نشان دهید و اینکه به مصرف کنندگان خود گوش می دهید. پاسخ حرفه ای به بررسی بد می تواند یک فرم بسیار قدرتمند از تبلیغات باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :