دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه ی استفاده از تبلیغات کلیکی برای فروشگاه های اینترنتی بخش دوم

نحوه ی استفاده از تبلیغات کلیکی برای فروشگاه های اینترنتی بخش دوم

برای تبلیغات فروشگاه آنلاین خود ، بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید . کلید مبارزات انتخاباتی خوب PPC درک شما از مخاطبان هدف خود برای انتخاب کلمات کلیدی و عبارات مرتبط که برای رسیدن به آنها استفاده می کنید است. از آنجا که الگوریتم ها از کلمات کلیدی که شما انتخاب می کنید برای نشان دادن تبلیغات شما به افراد استفاده می کنند ، بهترین ایده این است که تحقیق کنید و  کلمات کلیدی درستی را برای کمپین خود انتخاب کنید.

چند ابزار جستجو در کلمات کلیدی برای کمک به شما وجود دارد، از جمله SEMrush، Google Keyword Planner و Ahrefs Keywords Explorer .

علاوه بر اینکه به مخاطبان فروشگاه شما مرتبط است ، کلمات کلیدی انتخاب شده باید به طور مستقیم با محصولات یا خدمات شما مرتبط شوند. انتخاب کلمات کلیدی با قصد تجاری بالا، به این معنی که قصد جستجوگر این است که برای خرید آنلاین ، یک روش عالی برای به دست آوردن بیشتر ارزش از کمپین PPC خود است. به عنوان مثال، اگر شما یک وکیل مدافع جنایی هستید، بهتر است از عبارات خاص مربوط به منطقه و خدمات خود مانند «وکیل مدافع جنایی لس آنجلس» به جای یک عبارت گسترده «وکیل جنایی» استفاده کنید.

همچنین می خواهیم کلمات کلیدی متنی و پنهان معنایی را ترکیب کنیم. به خاطر داشته باشید که این کلمات کلیدی به مرور زمان تغییر می کند، بنابراین مهم است که به طور مرتب به تحقیقات کلید واژه بپردازید تا مطمئن شوید که کمپین شما بهترین نتایج ممکن را به دست می آورد.

کلمات کلیدی علاوه بر اینکه باید به مخاطبان کسب و کار شما مرتبط باشند ،  باید به طور مستقیم با محصولات یا خدمات شما مرتبط شوند. انتخاب کلمات کلیدی با قصد تجاری ، به این معنی که قصد جستجوگر این است که خرید را انجام دهد، یک روش عالی برای کسب بیشترین ارزش از کمپین PPC شما است. به عنوان مثال، اگر شما یک وکیل مدافع جنایی هستید، بهتر است از عبارات خاص مربوط به منطقه و خدمات خود مانند «وکیل مدافع جنایی لس آنجلس» به جای یک عبارت کلی «وکیل جنایی» را استفاده کنید. همچنین می توانید کلمات کلیدی متنی را ترکیب کنیم. به خاطر داشته باشید که این کلمات کلیدی به مرور زمان تغییر می کند، بنابراین مهم است که به طور مرتب به تحقیق در مورد کلید واژه بپردازید تا مطمئن شوید که کمپین شما بهترین نتایج ممکن را به دست می آورد.

 

بهینه سازی صفحات شما

وقتی کاربران بر روی آگهی شما کلیک کنند، به یک صفحه اصلی هدایت می شوند، بنابراین هدف صفحه شما، تشویق تماشاگران به وارد عمل شدن است. هنگام ایجاد صفحه خود، نکات زیر را مرور کنید:

• یک صفحه که قسمتی متمایز برای اقدام کردن دارد ایجاد کنید، صرف نظر از اینکه هدف گذاشتن قرار ملاقات ، خرید یک محصول ، اشتراک ، دعوت به مشاوره یا شروع آزمایشی رایگان یک محصول است. از خودتان بپرسید که به چه طریقی می خواهید بینندگان را پس از مشاهده صفحه خود و در مورد آن جذب کنید. اگر میخواهید بینندگان یک دوره رایگان را دانلود کنند، یک قسمت واضح در سایت باید به این شکل باشد که میگوید: «همین امروز محصول آزمایشی رایگان را دانلود کنید!»

• از صفحه خود استفاده کنید تا بیننده را به آنچه شما و کسب و کار اینترنتی شما را خاص می سازد سوق دهید و آنها را متقاعد سازید تا شما را در رقابت انتخاب کنند.

• تحقیقات آماری نشان می دهد 47 درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند که صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود و 40 درصد بیننده ها یک وب سایت را با زمان بارگیری بیش از سه ثانیه ترک می کنند. بنابراین، مطمئن شوید صفحه شما بارگیری در یک یا دو ثانیه برای جلوگیری از از دست دادن مشتریان بالقوه دارد.

 

بخش اول مقاله را در این قسمت بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :