دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه مذاکره در مورد حقوق

نحوه مذاکره در مورد حقوق

گاهی وقتی به شما کار در فروشگاه پیشنهاد شده است ، به خاطر وسوسه دریافت آن را می پذیرید و سپس بعد از بررسی دقیق متوجه شوید که چیزی نیست که شما انتظار داشتید یا حقوقتان کمتر از ارزش بازار است. شما نیازی به قبول شغل فقط به دلیل پیشنهاد آن ندارید و اگر انتظارات شما را برآورده نکند ، احتمالا به مدت طولانی به همان شکل باقی خواهد ماند. اکثر کارفرمایان برای بالا بردن حقوق و دستمزد جا دارند ، اما باید بدانید که چه چیزی در اختیار شما قرار می گیرد و چگونه می توانید درخواست خود را برای پرداخت حقوق بهتر را مطرح کنید در اینجا راه هایی برای مذاکره در مورد حقوق شما داریم:

 

درک کلیت کار

حقوق و دستمزد فقط یک جنبه از کسب درآمد اینترنتی است و در بسیاری از موارد ، مزایای دیگر می توانند از ارزش حقوق و دستمزد بالاتر بروند. قبل از رفتن به مذاکرات مهم است که موقعیت کامل را درک کنید. ممکن است که حقوق و دستمزد کمتر از شغل قبلی شما باشد ، اما مزایای دیگر بیشتر است. شما همچنین باید فرصت های پیشرفت درون شرکت را در نظر بگیرید. ممکن است حقوق و دستمزد پایینتر باشد ، اما گزینه های بیشتری برای ارتقاء وجود دارد.

 

ارزش خود را بدانید

هر کس بر اساس حقوق قبلی و کارهای مشابه انتظاری از خود دارد. مهم این است که در مورد حقوق که براساس تجربه خود قبول می کنید ، خودتان را نادیده نگیرید. مدیریت فروشگاه پیشنهاد شما را بر اساس آخرین کار شما قرار می دهند. همیشه باید حقوق خود را بهبود بخشیده و در عین حال در نظر بگیرید مزایای دیگری نیز داشته باشید.

 

مشتاق بودن

شما باید همیشه با مذاکره با حقوق و دستمزد در مورد پیوستن به کسب و کار وارد مذاکره شوید. اگر کارفرمای شما فکر کند که فقط به حقوق و دستمزد علاقه مند هستید ، احتمالا در نهایت پشیمانی خواهد بود و به شما این فرصت را ارائه نمیدهند. بهتر است نشان دهید که شما در مورد نقش و شرکت مشتاق هستید ، با این حال ، نمی خواهید درآمد کمتری نسبت به کار قبلی داشته باشید. حقوق و دستمزد ، هر چند مهم است ، تنها در هنگام پذیرش یک شغل جدید کافی نیست.

 

انجام تحقیقات

این که فقط حقوق و دستمزد بهتر بخواهید کافی نیست ، باید بتوانید نشان دهید که مقداری کمتر از ارزش بازار است. اگر کار متفاوت با کار پیشین شما باشد ، ممکن است یک ایده روشن از نرخ بازار نداشته باشید. شما می توانید در مورد رقبا و نقش های مشابه ، که می توانید برای حمایت از مذاکرات حقوق و دستمزد خود استفاده کنید تحقیقات انجام دهید. راه های زیادی برای پیدا کردن این از طریق جستجوی تحت وب وجود دارد. بسیاری از شرکت ها به طور فعال تحقیقات منظم انجام نمی دهند ، بنابراین ممکن است متوجه شوند که آنچه ارائه می دهند کمتر از شرکت های مشابه است.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :