دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش سوم

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش سوم

با راه اندازی ویژگی پست های قابل خرید اینستاگرام ، فروش در اینستاگرام بسیار ساده تر شد. در گذشته ، تنها راه برای اتصال طرفداران تان با محصولات شما ، از طریق پیوند در بیوگرافی یا پیوند در استوری های اینستاگرام بود ، این ویژگی جدید تجربه بی نظیری را برای افراد فراهم می کند تا محصولات را مستقیماً از طریق پست ها خریداری کنند. البته با بیش از نیم میلیارد کاربر فعال ماهانه و بیش از نیم میلیون تبلیغ کننده ، فقط زمان آن رسیده که کاربران بتوانند خرید محصولات را به درستی از طریق این برنامه شروع کنند! برای شروع فروش با اینستاگرام آماده هستید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید درباره نحوه ایجاد پست های قابل خرید بدانید وجود دارد.

 

 

6. پست هایی ایجاد کنید که از نظر فید اینستاگرام طبیعی به نظر می رسند

اگرچه الان فروش در اینستاگرام از هر زمان دیگری راحت تر است اما مهم است به یاد داشته باشید که مخاطبان شما را نباید احساس کنند که به آنها چیزی فروخته می شود. مشاغل آنلاین باید استراتژی فعلی محتوای خود را حفظ کنند و برچسب های قابل خرید بر روی عکس هایی که پروفایل آنها مناسب است ، درج کنند. یک راه عالی برای اضافه کردن برچسب های خرید و فروش به پست خود استفاده از UGC با کیفیت بالا است. نسل جدید به UGC 50٪ بیشتر از سایر رسانه ها اعتماد دارند ، بنابراین منطقی است که این تصاویر برای پست های قابل خرید خوب کار کنند.

 

7. ارسال پست های تأثیرگذار

همچنین می توانید استراتژی فروش اینستاگرام خود را با استفاده از پست های تأثیرگذار بهینه کنید. همکاری ها و حمایت های تأثیرگذار در اینستاگرام تقریبا جایگزین تبلیغات سنتی شده اند و امروز بخش عظیمی از استراتژی های وب سایت های ارتباط جمعی هستند. صفحه تأیید یک پست تأثیرگذار در اینستاگرام بسیار طولانی است و یک استراتژی عالی برای هدایت فروش از پستهای قابل خرید اینستاگرام شماست!

 

8. پست خود را با برچسب ها و هشتگ ها بهینه کنید

چندین برچسب خرید در عکس های شما به مخاطبان تان کمک می کند تا به سرعت در محصولات شما جستجو و انها را مرور کنند. همچنین می توانید برچسب های خرید را به پست های carousel  اضافه کنید تا دوباره عملکرد آنها را آزمایش و بررسی کنید.

 

9. تب فروشگاه را در پروفایل اینستاگرام خود فعال کنید.

برای فعال کردن تب "فروشگاه" در پروفایل اینستاگرام خود ، حداقل نه پست قابل خرید ایجاد کنید! این کار باعث می شود همه پست های قابل خرید شما در زیر یک برگه برای خرید آسان و جستجوی محصول گروه بندی شود.

 

اندازه گیری نتایج پست های تجاری شما

حسابهای تجاری اینستاگرام همچنین به تجزیه و تحلیل پست های قابل خرید خود دسترسی دارند ، از جمله اینکه تعداد زیادی از مردم اطلاعات محصول را مشاهده می کنند یا روی صفحه محصول شما کلیک می کنند. این اطلاعات برای تعیین اینکه چه نوع محصولاتی (و برچسب های محصول) با دنبال کنندگان اینستاگرام شما هم گام است ، یا اینکه مورد علاقه نیست ، بسیار مفید است. مانند تمام تلاشهای شما در زمینه بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، داده های عملکرد نیز باید اندازه گیری شود تا ببینید چه نتیجه ای را در پی داشته است و سپس از آن در پست های آینده استفاده می شود. پس از شروع فعالیت کسب و کار آنلاین خود در بخش تجارت اینستاگرام ، مهم است که درمورد تصاویر ، کپی کردن ، برچسب های خرید در هر پست یا سایر عوامل موثر در موفقیت فروش اینستاگرام خود ، تجربه کسب کنید.

مهم نیست که چه نوع کالایی می فروشید ، تجزیه و تحلیل اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا خواسته های مخاطبان خود را درک کنید ، محتوای خود را بهبود ببخشید و در نهایت به شما در ترافیک و فروش بیشتر کمک می کند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :