دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش دوم

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش دوم

با راه اندازی ویژگی پست های قابل خرید اینستاگرام ، فروش در اینستاگرام بسیار ساده تر شد. در گذشته ، تنها راه برای اتصال طرفداران تان با محصولات شما ، از طریق پیوند در بیوگرافی یا پیوند در استوری های اینستاگرام بود ، این ویژگی جدید تجربه بی نظیری را برای افراد فراهم می کند تا محصولات را مستقیماً از طریق پست ها خریداری کنند. البته با بیش از نیم میلیارد کاربر فعال ماهانه و بیش از نیم میلیون تبلیغ کننده ، فقط زمان آن رسیده که کاربران بتوانند خرید محصولات را به درستی از طریق این برنامه شروع کنند! برای شروع فروش با اینستاگرام آماده هستید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید درباره نحوه ایجاد پست های قابل خرید بدانید وجود دارد.

 

 

2. با Shopify یا BigCommerce یک فروشگاه در فیس بوک ایجاد کنید

راه دوم برای اتصال شما پروفایل تجاری اینستاگرام به کاتالوگ فیس بوک ، انجام مستقیم آن با Shopify یا BigCommerce است. قبل از شروع کار ، شما باید کانال فروش Facebook (شامل کلیه برنامه های Shopify پرداخت شده) را در فروشگاه آنلاین Shopify خود نصب کنید ، که یک برگه Shop را در صفحه Facebook شما ایجاد می کند که محصولات Shopify را نشان می دهد. پس از انجام موارد فوق ، می توانید به راحتی کانال فروش اینستاگرام را به فروشگاه Shopify خود اضافه کنید ومحصولی را که در Shopify دارید به پروفایل تجاری اینستاگرام خود متصل کنید. برای انجام این کار ، به مدیریت Shopify بروید و کنار عنوان "کانال های فروش" روی دکمه "+" کلیک کنید. بعد ، روی گفتگوی "افزودن کانال فروش" ، روی Instagram و سپس Add channel کلیک کنید. برای تأیید اعتبار حساب اینستاگرام خود در کانال فروش ، باید وارد صفحه حساب Facebook خود شوید. پس از نصب کانال فروش اینستاگرام ، می توانید با مراجعه به خرید تحت تنظیمات تجاری در برنامه اینستاگرام ، این ویژگی را فعال کنید. در صفحه بعد ، تأیید کنید که از یک ارز سازگار استفاده می کنید ، برای یک حساب کاربری در Facebook ثبت نام کنید (اگر حسابی ندارید) ، قوانین و الزامات محصول را مرور کنید و سپس روی گزینه Get Started کلیک کنید. در مرحله بعد ، اطلاعات خود را در صفحه پیکربندی ، از جمله ایمیل کسب و کار آنلاین تان ، شماره تلفن و صفحه فیس بوکی که می خواهید در فروشگاه شما ظاهر شود ، پر کنید. هنگامی که فیس بوک ، فروشگاه شما را تأیید کرد ، دوباره به مدیریت کانال برگردید ، روی گزینهGet Started در کنار اینستاگرام کلیک کنید و تأیید کنید که فروشگاه شما شرایط لازم را برآورده می کند.

 

3. فروشگاه آنلاین خود را به حساب کاربری اینستاگرام تان وصل کنید

پس از اتمام مراحل فوق ، قبل از دسترسی به ویژگی های پست های قابل خرید ، اینستاگرام شما بررسی خواهد شد. طبق تاییدیه اینستاگرام ، روند تأیید می تواند از چند ساعت تا چند روز طول بکشد. پس از تأیید ، اعلانی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد آماده فروش در اینستاگرام هستید. قدم بعدی اتصال فروشگاه آنلاین محصولات خود به اکانت اینستاگرام تان است. در تنظیمات اینستاگرام خود به بخش خرید برگردید و روی محصولات ضربه بزنید. در اینجا می توانید یک کاتالوگ محصول را برای اتصال به پروفایل تجاری خود انتخاب کنید. پس از پایان کار ، روی انجام شد ضربه بزنید.

 

4. عکس هایی را که می خواهید علامت گذاری گذاری کنید بارگذاری کنید

هنگامی که به پستهای قابل خرید در اینستاگرام دسترسی پیدا کردید و تمام مراحل ذکر شده در بالا را انجام دادید ، اضافه کردن برچسب ها به پست های شما بسیار سریع و آسان است! شروع به آپلود عکس در اینستاگرام (همانطور که می خواهید برای هر پست دیگری اینکار را انجام دهید) کنید. بعد از اینکه جلوه ها و فیلترهای خود را اضافه کردید ، "بعدی" را بزنید.

 

5. در صفحه تنظیمات ارسال ، بر روی Tag محصولات ضربه بزنید

هنگامی که ویژگی محصول را در حساب خود فعال کردید ، گزینه ای را برای برچسب زدن محصولات روی صفحه که در آن به طور معمول عنوان و اطلاعات دیگر خود را اضافه می کنید ، پیدا خواهید کرد. در مرحله بعد ، نام کالاهایی را که می خواهید علامت گذاری کنید ، وارد کنید و سپس آنها را در کادر جستجو انتخاب کنید. پس از پایان کار ، روی "انجام شد" ضربه بزنید و پست خود را به اشتراک بگذارید! مشاهده می کنید که این پست مانند تصویر معمولی در فید اینستاگرام ظاهر می شود ، اما وقتی به تصویر ضربه می زنید ، برچسب برای این محصول را مشاهده می کنید که مشابه برچسبی است که برای یک کاربر می بینید. ذآیا پست قدیمی تری دارید که هنوز هم جذاب است ، اما برچسب Shoppable ندارد؟ می توانید محصولات را در هر دو پست جدید و موجود از نمایه تجاری اینستاگرام خود برچسب گذاری کنید. همچنین می توانید حداکثر پنج محصول را در هر پست تصویری یا 20 محصول در هر پست چند عکسی (یا "چرخ فلک") برچسب گذاری کنید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :