دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش اول

نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از پست های فروش بخش اول

با راه اندازی ویژگی پست های قابل خرید اینستاگرام ، فروش در اینستاگرام بسیار ساده تر شد. در گذشته ، تنها راه برای اتصال طرفداران تان با محصولات شما ، از طریق پیوند در بیوگرافی یا پیوند در استوری های اینستاگرام بود ، این ویژگی جدید تجربه بی نظیری را برای افراد فراهم می کند تا محصولات را مستقیماً از طریق پست ها خریداری کنند. البته با بیش از نیم میلیارد کاربر فعال ماهانه و بیش از نیم میلیون تبلیغ کننده ، فقط زمان آن رسیده که کاربران بتوانند خرید محصولات را به درستی از طریق این برنامه شروع کنند! برای شروع فروش با اینستاگرام آماده هستید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید درباره نحوه ایجاد پست های قابل خرید بدانید وجود دارد.

 

 

چرا تجارت شما باید از پست های Shoppable Instagram استفاده کند؟

پست های قابل خرید ، گام بزرگ بعدی اینستاگرام برای تبدیل شدن به یک پلت فرم دوستانه تر برای کسب و کار اینترنتی است. به لطف این ویژگی جدید ، کاربران اینستاگرام می توانند کار خود را انجام دهند ، از دیدن محصول تا پرداخت ، بدون آنکه هیچ وقت برنامه اینستاگرام را ترک کنند و با درنظر گرفتن درصد کاربر اینستاگرام در حال حاضر ، آن هایی که از "کسب و کار خرید فعال" بازدید می کنند (و 200 میلیون کاربر روزانه که از یک یا چند پروفایل تجاری بازدید می کنند) ، به مردم امکان خرید بومی در برنامه اینستاگرام را می دهد. با ویژگی جدید ، اینستاگرام دسترسی به مشاغل را آسانتر از همیشه کرده است و خاطرنشان می کند: "هنگامی که یک کسب و کار کاتالوگ محصول را به حساب خود متصل کند ، برچسب گذاری یک محصول به سادگی برچسب زدن به یک شخص در یک پست است." پستهای قابل فروش در اینستاگرام با یک دکمه "نمایش محصولات" یا پنجره بازشو یا دایره کوچک سفید با نماد کیف خرید مشخص شده اند: در حساب کاربری اینستاگرام ، پست های قابل خرید اینستاگرام با یک نماد کیف خرید در گوشه بالا سمت راست مشخص می شوند. کاربران همچنین می توانند فید "فروشگاه" شما را مستقیما از نمایه اینستاگرام خود مرور کنند: در پایان روز ، ویژگی های ارسال پست جدید قابل خرید اینستاگرام فرصتی باورنکردنی را برای مشاغل آنلاین فراهم می کند تا فالوور های خود را به مشتری تبدیل کنند. اگر یک کسب و کار کوچکیدکه به دنبال یک راه حل جایگزین برای هدایت ترافیک از اینستاگرام هستید ، استفاده از ویژگی هایی مانند Linkin.bio ممکن است برای شما بهتر باشد. با استفاده از Linkin.bio ، می توانید با پیوند دادن پست های اینستاگرام خود به صفحات خاص محصول ، پست های وبلاگ یا وب سایت ها ، فالوورهای خود را به هر جای دیگری وصل کنید. قبل از شروع کار با پست های قابل خرید اینستاگرام باید در چند مورد واجد شرایط باشید:

1. حساب شما باید در یکی از این کشورها واقع شود: ایالات متحده ، کانادا ، برزیل ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا یا استرالیا

• 2. به حساب کاربری اینستاگرام خود نیاز دارید.

• 3. شما باید از آخرین نسخه برنامه اینستاگرام در iOS یا Android استفاده کنید.

• 4- تجارت شما باید کالاهای بدنی را که مطابق با توافقنامه تجاری و سیاست های تجارت اینستاگرام است ، بفروشد.

• 5. پروفایل تجاری شما باید به کاتالوگ فیس بوک وصل شود. این کار را می توانید در مدیریت تجارت ، مستقیما در صفحه مشاغلتان در Facebook یا از طریق Shopify یا BigCommerce ایجاد و مدیریت کنید.

اگر شرایط فوق را دارید ، می توانید بدون هیچ هزینه اضافی کانال فروش اینستاگرام را به فروشگاه Shopify یا BigCommerce خود اضافه کنید و سپس ، پس از تأیید فروشگاه آنلاین خود ، این گزینه را با انتخاب خرید در زیر تنظیمات تجاری در برنامه اینستاگرام فعال کنید. هنگامی که شروع به اضافه کردن پست های قابل خرید به فید خود می کنید ، مخاطبان خود را با داستانی در اینستاگرام مطلع کنید! این یک راه عالی برای پخش اخبار فروشگاه و حرکت سریعتر به سمت اهداف شما است.

 

1. با مدیر تجارت Facebook یک کاتالوگ فیس بوک ایجاد کنید.

کاتالوگ فیس بوک در مدیر کسب و کار فیس بوک در اصل پرونده ای است که لیستی از کلیه کالاهایی را که می خواهید بفروشید ، دارد. برای شروع ، به حساب Business Manager (مالک مدیر صفحه) که دارای صفحه Facebook است که به حساب کاربری اینستاگرام شما مرتبط است ، بروید. از حساب مدیریت کسب و کار خود ، می توانید یک کاتالوگ جدید ایجاد کرده یا یک کاتالوگ موجود را که می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب کنید. با باز کردن تنظیمات مدیر کسب و کار و کلیک کردن روی افراد و داراییها شروع کنید. در اینجا گزینه Catalogs را پیدا خواهید کرد. روی "+ افزودن" کلیک کنید و ایجاد کاتالوگ محصول جدید را انتخاب کنید. قبل از افزودن آن به کاتالوگ کالای خود ، باید یک نام به آن بدهید و انواع کالاهایی را که به کاتالوگ خود اضافه می کنید ، انتخاب کنید. این بسیار مهم است که کاتالوگ محصول تان را با صفحه Facebook خود همگام کنید و اینکه توضیحات و قیمت محصولات شما دقیق باشند. اگر در حال فروش یا تبلیغ هستید ، مطمئن شوید که کاتالوگ محصول شما آن را دقیقا بازتاب می کند.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :