دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه حضور آنلاین در بازاریابی دیجیتال به سبک yoda بخش دوم

نحوه حضور آنلاین در بازاریابی دیجیتال به سبک yoda بخش دوم

"شما باید آنچه را که آموخته اید ، از یاد ببرید." این جمله را یودا مدتها پیش در زمان های خیلی دور (حدود دهه 1980) به لوک اسکواولکر گفت. همان وقتی که با بازاریابی دیجیتال آشنا نبود. با این وجود ، استاد قدیمی ، امروز یک CMO فوق العاده می سازد. چیزهایی که باعث موفقیت او شدند را بخوانید:

 

 

 

 

3. ترس

ترس راهی به سمت تاریکی است. ترس به عصبانیت منجر می شود ... عصبانیت منجر به نفرت می شود ... نفرت منجر به نظر های منفی می شود. با نظرات منفی می توانید احساس بدتری نسبت به همه چیز در دور و اطراف خود داشته باشید. راه درست این است که خلق و خوی خود را کنترل کنید. اکثر مصرف کنندگان آنلاین نظرات منفی را ارسال می کنند ، زیرا آنها فکر می کنند ممکن است با کسی در آن مشاغل ارتباط برقرار کنند که بتواند مشکل شان را حل کند. بنابراین ، گوش دادن به بازخورد مشتری و پاسخ به موقع می تواند آسیب های احتمالی زیادی را کاهش دهد. البته این مورد برای همه نظرات منفی صدق نخواهد کرد. بهترین راه برای مقابله با مشتریان واقعا ناراضی ، عذرخواهی عمومی است (بنابراین دیگران می توانند بدانند که شما به تجربه مشتریان خود اهمیت می دهید) و سپس مکالمه را آفلاین کنید.

 

4. باید از اتوماسیون بازاریابی برای دانش و دفاع استفاده کرد ، نه برای حمله.

اتوماسیون بازاریابی مانند نیروی کار است که اکثر مردم از آن استفاده می کنند ، اما برخی دیگر تحت تأثیر نیمه خالی لیوان قرار دارند. البته هدف این است که هرچه بیشتر اطلاعات جمع آوری کرده و بدون اینکه فراموش شود ، آن را عملی کنید. برای آژانس ها و شرکت های رسانه ای که محصولات و خدمات را به مشاغل کوچک و متوسط ​​می فروشند ، اتوماسیون فرصت های طلایی را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، تصور کنید فعالیت هایی ایجاد کنید که محتوای شخصی سازی شده در مورد راه حل های خاص شرکت شما را بفروشند و آنها را به چشم انداز شما بفرستند ،  سپس شما تصمیم می گیرید با کدام یک از چشم انداز ها ارتباط برقرار کنید و تماس های تلفنی و مکالمات چت به راه بیندازید.

 

5. شبکه های اجتماعی

در نهایت این افراد در شبکه های اجتماعی خود به مردم توضیح می دهند. به طور مرتب پست هایی را در کانالهای اجتماعی خود ارسال کنید و در ارائه محتوای با کیفیت که بیشترین میزان ارتباط را با مخاطبان تان ایجاد خواهد کرد ، کار کنید.

این چیزی است که ما امروز برای آن زمان داریم. امیدوارم که این یک طرح کلی مفیدی از برخی از اصول اعتبار آنلاین و مدیریت حضور باشد. فرصتی گسترده برای هرکسی که محصولات آنلاین و خدمات خود را به مشاغل محلی می فروشد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :