دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای رضایت بهتر مشتریان بخش دوم

۹ خرداد ۱۳۹۸
4.1
نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای رضایت بهتر مشتریان بخش دوم

آنچه در قسمت قبل خواندید :
شما وقتی به کافی شاپ می روید و پیشخدمت به شما احترام می گذارد احساس راحتی می کنید ، مثل اینکه دوستی دوست داشتنی شما را ببیند ، شما را به میز مورد علاقه خود هدایت می کند و از شما می خواهد که آن انتخاب را دوست داشته باشید؟ شخصی سازی یک مفهوم جدید نیست ، گرچه اخیرا مشتریان خدمات دیجیتال انتظار دارند. شکی در مورد ROI شخصی سازی ارتباط سرب و مشتری وجود ندارد. آمازون ، که راه را برای بازاریابی دیجیتال یک به یک را راه اندازی کرد ، اخیرا گزارش داد که 35 درصد از فروش آن از توصیه های محصول است. اعداد در انتظارات مشتری آنلاین حتی بیشتر امیدوار کننده هستند ، 56 درصد مایل به بازگشت به یک وب سایت که روشی شخصی را ارائه می دهد هستند. فقط طبیعی است که دنیای بازاریابی اکنون یک قطعه از آن کیک را می خواهد. بنابراین چگونه می توانیم به طور موثر هدایت را از طریق قیف هدایت کنیم و به نیازهای فردی خود در هر مرحله از سفر خریداری کنیم؟

در این وبلاگ ما قصد داریم روی یکی از روش های بسیار موثر تمرکز کنیم: ایجاد یک استراتژی نظرسنجی یکپارچه که اولا شما را در درک بهتر منافع خود و به عنوان یک نتیجه ، آنها را به سمت خرید به شیوه ای طبیعی و بدون سر و صدا هدایت می کند. ما مثالهای شخصی سازی نظرسنجی را برای هر سه مرحله از سفر خریدار به اشتراک خواهیم گذاشت (بنابراین ، فرایندی که در آن یک سر به نیاز مورد نیاز آگاه می شود و در نهایت محصول ما را به عنوان یک راه حل خریداری می کند). ما همچنین خواهیم دید که چگونه در Survicate توصیه می کنیم که منجر به ارزیابی شود یا اینکه سخت است که واجد شرایط باشد یا مجددا فروشگاه آنلاین شما متوقف شود.

 

مرحله آگاهی

به راحتی می توان گفت منجر به مرحله آگاهی می شود ، به همین دلیل است که ... نمی داند یک رهبر است. این مرحله اولیه است که مشتری بالقوه شما حتی به دنبال راه حل برای مشکلی نیست که محصول شما ممکن است حل کند. بنابراین ، آیا آنها را به وب سایت خود هدایت می کنند؟ به عنوان مثال در پزشکی ، یک بیمار علائم را می بیند و  برای تشخیص نزد پزشک می رود. به طور مشابه ، بازدید کننده وب سایت شما ممکن است به دنبال محتوای آموزشی بر روی علائم یا نقاط درد که تجربه می کنند باشد.

یک زمان عالی برای نمایش پاپ آپ با قرارداد جمعه سیاه برای اشتراک سالانه ، درست است؟ هنگام ایجاد نظرسنجی برای رهبران در مرحله آگاهی ، اطمینان حاصل کنید که محتوا و اهداف بر روی کلید های اصلی تمرکز می کنند که مخاطب از ارتباط با شرکت شما انتظار دارد. نه راه دیگر ، نه جادوگری درگیر است نقش شما در اینجا این است که مطمئن شوید بازدید کننده وب سایت شما می داند که آنها به جای درست آمده اند و فکر می کنند شما یک کارشناس مطلق در حوزه تحقیقی خود هستید. در اینجا برخی از ایده هایی را درنظر میگیریم درباره جایی که شما بررسی خود را ، چگونه می توانید بپرسید و آنچه که برای ایجاد مدیریت مشکل می توانید انجام دهید.

نقطه های تماس برای نظرسنجی: محتوای آموزشی در وبلاگ ، دانلود رایگان ، گزارش کارشناسانه دانلود ، چک لیست ها ، خبرنامه ها.

نمونه سوال

• "بزرگترین چالش زمانی که بوجود می آید ... چیست؟"

• "به چه اطلاعاتی بیشتر علاقه دارید؟"

• "موضوع را بیشتر بخوانید"؟

برنامه عمل: از نتایج بررسی ها برای ایجاد محتوائی که به مهم ترین چالش های مشتریان آنلاین شما مربوط می شود ، استفاده کنید. آگاهی از نام تجاری و استفاده از خود به عنوان یک منبع آگاه.

 

مرحله در نظر گرفتن

در این مرحله ، سرب شما قبلا یک نام برای مشکل یا نیاز به دست داشته است و شروع به راه حل های تحقیقاتی (که به این معنی نیز رقابت شماست) کرده است. با توجه به محتوای وبلاگ ، مقالات که بر روی ویژگی های محصول تمرکز دارند ، بیشتر و بیشتر قابل مقایسه هستند. مهمتر از همه ، سرب شما آماده صحبت با تیم فروش خود است ، بنابراین ممکن است زمان اقدام باشد. بنابراین ، نظرسنجی های شما باید بر روی تأکید بر اینکه چه چیزی شما را در بازار متمایز می کند و چرا شما راه حلی مناسب هستید ، تمرکز کند.

نقطه تماس برای نظرسنجی: صفحات فرود خدمات / محصولات ، امکانات فروشگاه آنلاین ، محتوای محصول در سایت ، صفحات مقایسه (محصول شما در برابر رقابت).

نمونه سوال

• "آیا ویژگی ای وجود دارد که می خواهم درباره آن بیشتر بشنوم؟"

• "آیا می خواهید در یک نسخه ی نمایشی آزاد با تیم فروش ما شرکت کنید؟"

• "کدام سرویس دهنده ها ، جدا از ما شما نیز در حال حاضر به دنبال آن هستید؟"

طرح عملیاتی: از بینش های نظرسنجی برای ارائه محتوایی که مزایای خود را در برابر رقابت نشان می دهد استفاده کنید. ارتباطات تیم فروش را با انگیزه های خود شخصی کنید تا لباس های شگفت انگیز خود را برجسته کنید. تحقیق کامل در مورد تمام شرکت هایی که سرب را در نظر داشتند ، انجام دهید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :