دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای رضایت بهتر مشتریان بخش اول

۵ خرداد ۱۳۹۸
4.9
نحوه استفاده از نظرسنجی ها برای رضایت بهتر مشتریان بخش اول

شما وقتی به کافی شاپ می روید و پیشخدمت به شما احترام می گذارد احساس راحتی می کنید ، مثل اینکه دوستی دوست داشتنی شما را ببیند ، شما را به میز مورد علاقه خود هدایت می کند و از شما می خواهد که آن انتخاب را دوست داشته باشید؟ شخصی سازی یک مفهوم جدید نیست ، گرچه اخیرا مشتریان خدمات دیجیتال انتظار دارند. شکی در مورد ROI شخصی سازی ارتباط سرب و مشتری وجود ندارد. آمازون ، که راه را برای بازاریابی دیجیتال یک به یک را راه اندازی کرد ، اخیرا گزارش داد که 35 درصد از فروش آن از توصیه های محصول است. اعداد در انتظارات مشتری آنلاین حتی بیشتر امیدوار کننده هستند ، 56 درصد مایل به بازگشت به یک وب سایت که روشی شخصی را ارائه می دهد هستند. فقط طبیعی است که دنیای بازاریابی اکنون یک قطعه از آن کیک را می خواهد. بنابراین چگونه می توانیم به طور موثر هدایت را از طریق قیف هدایت کنیم و به نیازهای فردی خود در هر مرحله از سفر خریداری کنیم؟

 

در این وبلاگ ما قصد داریم روی یکی از روش های بسیار موثر تمرکز کنیم: ایجاد یک استراتژی نظرسنجی یکپارچه که اولا شما را در درک بهتر منافع خود و به عنوان یک نتیجه ، آنها را به سمت خرید به شیوه ای طبیعی و بدون سر و صدا هدایت می کند. ما مثالهای شخصی سازی نظرسنجی را برای هر سه مرحله از سفر خریدار به اشتراک خواهیم گذاشت (بنابراین ، فرایندی که در آن یک سر به نیاز مورد نیاز آگاه می شود و در نهایت محصول ما را به عنوان یک راه حل خریداری می کند). ما همچنین خواهیم دید که چگونه ما در Survicate توصیه می کنیم که منجر به ارزیابی شود یا اینکه سخت است که واجد شرایط باشد یا مجددا به فروشگاه آنلاین شما متوقف شود.

 

مزایا در حال اجرا نظرسنجی

بیایید شروع کنیم تا بررسی کنیم چگونه نظرسنجی ها به طور نمایشی می توانند اهداف ارتباطی خود را با مشتری حفظ کنند. نظرسنجی به شما کمک می کند:

• افزایش ارتباط ارتباطات و کیفیت: اگر از بازدیدکنندگان وب سایت خود درمورد دلیل بازبینی بازدید خود بپرسید ، می توانید آنها را دقیقا به دنبال آن ها بگردانید. در شرایط ساده - اگر ارزش را فراهم کنید ، آنها خواهان بازگشت هستند. به همین سادگی. ما به شما نشان می دهیم که چگونه نظرسنجی ها در پست انجام می شود.

• سرعت بخشیدن به صلاحیت سرب: یک سوال ساده در مورد اهداف بازدید کنندگان شما می تواند به شما کمک کند درک کنید که آیا آنها در مرحله آگاهی ، در نظر گرفتن و یا تصمیم گیری هستند. در اینجا جایی که ابزار اتوماسیون بازاریابی با جریانهای جداگانه برای هر سناریو شگفت انگیز خواهد بود!

• اطمینان حاصل کنید که تیم فروش شما خیلی زود و یا خیلی دیر درگیر نیست: هیچ چیز به اندازه یک فرصت فروش اینترنتی از دست رفته آسیب نمی زند. اگر شما یک رهبر باشید متوجه می شوید ، صفحات قیمت گذاری را شروع می کنید و نظرسنجی ها را پاسخ می دهند به طوری که نشان می دهد که آنها از خرید استفاده می کنند.

• درایو تبدیل با پیگیری های سفارشی از فروش و پشتیبانی: برای شرکت های SaaS ، این ممکن است به معنای دعوت خود را به یک نسخه ی نمایشی محصول و یا راه اندازی چت با یک عضو تیم موفقیت مشتری باشد. این همچنین می تواند به صورت یک ایمیل خودکار از یکی از اعضای تیم فروش شما با پی دی اف یا مقاله لینک مربوط که به مرحله یک هدایت داده شده است ، باشد.

یکی دیگر از مزایای بزرگ در نظرسنجی های قبل از فروش: اگر شما از سایر ابزارهای بازاریابی مانند CRM ، نرم افزار مدیریت بازخورد مشتری و ارتباطات استفاده می کنید ، نیازی نیست که بیننده های صفر تا هیچ کدام از منافع خود را شروع کنید .

 

استفاده از داده های دیگر ابزار بازاریابی

اگر در هر روز از وبسایت خود استفاده نکنید ، احتمالا باید ابزار ارزشمند خود را با دیگر نرم افزارهای بازاریابی ادغام کنید. اگر شما از یک CRM استفاده کرده اید ، ممکن است بتوانید نه تنها بخش های خود را در ابزار ارزیابی خود تقسیم کنید ، بلکه پاسخ های نظرسنجی ناشناس را شناسایی کرده و آنها را به حساب کاربری اصلی هدایت کنید. بیایید نگاهی به آنچه شما می توانید از مشتریان فروشگاه اینترنتی خود در هر مرحله از سفر خریدار انتظار داشته باشید بیندازیم که بهترین راه برای شروع تماس است.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :