دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه استفاده از توییتر برای فروشگاه آنلاین بخش دوم

نحوه استفاده از توییتر برای فروشگاه آنلاین بخش دوم

 توییتر می تواند برای کسب و کار اینترنتی شما با چندین روش متفاوت مفید باشد:

از هشتگ در توییت هایتان استفاده کنید ، اما نه بیش از دوتا لینک های جالب در مورد چیزهایی که مربوط به موضوع کسب و کار آنلاین شما هستند ، اضافه کنید.

در مورد زمانی که توییت میکنید فکر کنید. تحقیقات نشان می دهد که توییت های ارسال شده در طول ساعت های شلوغ روز (8 صبح تا 7 بعد از ظهر) بیشتر دیده می شوند. آخر هفته زمان خوبی برای برندها است که توییت بیشتری بکنند. اگر نمی خواهید در طول آخر هفته توییت کنید می توانید از یک ابزار مانند Buffer یا Hootsuite برای برنامه ریزی توییت از پیش استفاده کنید.

توییتر جریانی زنده و در حال تغییر است. شما باید چهار یا پنج بار در روز توییت کنید تا توییت های شما دیده شوند. اما مطمئن شوید که چیزی برای گفتن یا به اشتراک گذاشتن دارید!

 

خدمات مشتریان

توییتر یک راه عالی برای مشتریان است که بتوانند به سرعت و به آسانی مشکلات و شکایات خود را با شما مطرح کنند. در حالی که ممکن است در مورد ایده شکایت هایی که در چنین فضای عمومی مطرح می شوند چندان خوش بین نباشید اما این واقعا می تواند تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار شما داشته باشد اگر با شیوه ای سریع ، دوستانه و پاسخگو برخورد کنید. اگر بازخورد مثبت دریافت کنید ، آن را به اشتراک بگذارید! آن را بازپخش کنید و رضایت مشتری را به همه نشان دهید. به مشتری پاسخ دهید و از آنها تشکر کرده و بگویید خوشحالید که تجربه خوبی داشتند.

 

تحقیق

 توییتر یک مکان عالی برای تحقیق در مورد بازار هدف خود ، رقبای شما و بت های تجاری شما است. زمانی را برای جستجوی هشتگهایی که مربوط به کسب و کار شما هستند صرف کنید. بهترین های کار خود را دنبال کنید و از موفقیت آنها یاد بگیرید. توییتر می تواند مکان الهام بخش بسیار خوبی باشد!

 

کارت توییتر

 محصول کارت توییتر محصول شما را قادر می سازد تا اطلاعات بیشتری در مورد یک محصول بیش از محدودیت 280 کارکتری ارائه دهید. شما می توانید نام محصول و یک تصویر را در کنار یک توضیح نمایش دهید.

 

ترفیع

 فالوئرهای خود را تشویق کنید که خرید خود را توییت کنند. بسیاری از مردم مایل به انجام این کار هستند ، اما در واقع اولین گام را بدون ایجاد انگیزه برنمیدارند. یک جایزه مانند تخفیف ، می تواند یک انگیزه خوب باشد.

 

و در آینده ای نزدیک - فروش!

توییتر اعلام کرده است که به زودی یک دکمه «خرید» اضافه خواهند کرد که به مشتریان اجازه می دهد از طریق توییتر به طور مستقیم خرید کنند. دلیل دیگری برای ایجاد در توییتر برای فروشگاه آنلاین خود! منتظر چی هستید؟ همین امروز توییت کنید!

 

 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :