دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه استفاده از توییتر برای فروشگاه آنلاین بخش اول

نحوه استفاده از توییتر برای فروشگاه آنلاین بخش اول

توییتر یک ابزار رسانه ای قدرتمند اجتماعی است که شما باید در صورت داشتن وبسایت فروش آنلاین از آن بهره ببرید.

هنگامی که به آن دسترسی پیدا می کنید ، توییتر می تواند برای بهبود تعامل با مشتری و رضایت ، دیده شدن بیشتر پروفایل آنلاین شما و افزایش فروش استفاده شود و بیشتراز آن می تواند سرگرم کننده باشد. در حال حاضر ، توییتر 316 میلیون کاربر دارد که ششمین سایت بزرگ اجتماعی در جهان است. این به معنای تعداد زیادی از مشتریان بالقوه است و دیگر پلت فرم رسانه های اجتماعی فرصت چنین ارتباط مستقیم و فوری بین مصرف کنندگان و کسب و کار به شما نمیدهند.

 

نحوه تنظیم پروفایل توییترتان

اول از همه ، ابتدا قبل از شیرجه در دنیای توییتر ، ایده خوبی است که زمانی را صرف فکر کردن در مورد آنچه که می خواهید از طریق توییتر به دست آورید و مخاطبان شما چه کسانی هستند بکنید . آیا در حال تلاش برای یافتن مشتری جدید هستید؟ یا خودتان را به عنوان یک پیشگام مورد اعتماد در زمینه تخصصتان مطرح کنید؟ یا از توییتر به عنوان یک ابزار پشتیبانی مشتری استفاده کنید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟در توییتر برای پیدا کردن مباحث و مکان هایی که مخاطبان شما توییت می کنند جستجو کنید و سعی کنید که نفوذگران و رهبران اصلی توییتر را در زمینه خود پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

اکنون وقت ساختن پروفایل خودتان است. صفحه شما باید به وضوح توضیح دهد که چه کسی هستید و کسب و کار شما در حال فروش چه چیزی است. فالوئرهای احتمالی همیشه قبل از تصمیم به فالو کردن شما صفحه شما را چک میکنند ، بنابراین باید نام تجاری خود را مطابقت و توضیح دهید. نام توییتر شما اولین کار است. در حالت ایده آل ، باید با نام تجاریتان دقیقا مطابقت داشته باشد ، اما اگر قبلا به دلایلی از آن استفاده شده است ، سعی کنید با اضافه کردن _ بین کلمات ، اضافه کردن کلمات مرتبط و یا تنظیمات کوچک دیگر یک نام منحصر به فرد ایجاد کنید نه اینکه به جای اصلاح نام ، نام تجاری خود را کاملا عوض کنید! پس از آن شما نیاز به ارائه یک تصویر هدر ، تصویر پروفایل (در صورت امکان لوگوی شرکت شما) ، کمی اطلاعات در مورد کسب و کار شما و جزئیات خود ، از قبیل وب سایت و محل سکونت دارید. اطمینان حاصل کنید که همه اینها با وب سایت شما در ارتباط هستند و تا جایی که ممکن است با یکدیگر همخوانی داشته باشند ، تا همه چیز را با هم هماهنگ کنیم.

 

نحوه استفاده از توییتر - اصول اولیه

 برای بی نظیر بودن ، توییتر دارای زبان غیر قابل تشخیص و اختراع خودش است که به آن عادت خواهید کرد.

واژه نامه توییتر:

• پیام خصوصی (DM): یک پیام مستقیم و خصوصی بین دو نفر که سایر کاربران نمیتوانند ببینند. شما فقط می توانید یک پیام مستقیم به کسی که یکی از فالوئرهای شما است ارسال کنید.

Hashtag (#): یک ابزار جستجو که به شما امکان می دهد توییت ها را براساس موضوعات انتخاب کنید. تمام تویت های شما باید یک هشتگ داشته باشد تا افراد می توانند توییت های شما را جستجو کنند. توییتر هر روز هشتگ های روز را نشان می دهد. ایجاد هشتگ خودتان می تواند یک راه موثر برای افزایش قابلیت برند شما باشد.

• منشن (@): میتوانیدبا منشن آیدی توییتر یکی دیگر از کاربرهای توییتر (به عنوان مثال @ bob23) در یک توییت به آنها اشاره کنید . آنها زمانی که منشن شوند از طریق نوتیفیکیشن مطلع می شوند.

Retweet (RT): با اشتراک مجدد یک توییت که شخص دیگری نوشته است ، می توانید متنی را به سرعت در توییتر انتشار دهید. ریتوییت شدن توییتر شما بسیار اهمیت دارد ، زیرا بازخوانی توییت شما باعث میشود که پست اصلی شما توسط افراد بیشتری دیده شود.

• توییت: یک پیام با محدودیت 280 کاراکتر.کلید توییتر ، تعامل است! شما می خواهید دیگر کاربران توییتر شما را دنبال کنند ، توییت های شما را ریتوییت ، از هشتگ شما استفاده کنید و لینک ها و توییت های شما را لایک کنند .

 


 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :