دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

معرفی سپرده گنجینه سپهر ، جهت آتیه کسب و کارهای آنلاین

معرفی سپرده گنجینه سپهر ، جهت آتیه کسب و کارهای آنلاین

سلام

همونطور که اطلاع دارید ، ما کسب و کارهای آنلاین ، هیچگونه پشتوانه برای آینده خود نداریم. نه از طرف سازمانی بیمه می شویم ، و نه تحت نظر اصناف خاصی قرار داریم.
بنابراین عقل حکم می کنه که برای آینده و زمانی که امکان پرورش و بروز خلاقیت های جدید و کسب سود و پول در ما وجود نداره از امروز فکری کنیم.
بنده ، بعد از پیگیری های فراوان در این حوزه ، به دو مورد بدرد بخور با شرایط خود برخوردم.

۱- بیمه عمر
۲- سپرده گنجینه سپهر صادرات
در رابطه با مورد اول احتمال تبلیغات فراوانی دیدید که من نیاز به توضیح نمی بینم. ولی در رابطه با مورد دوم باید مواردی رو عرض کنم که سایر دوستان هم در صورتی که امکان لازم رو داشتند ، این کار رو انجام بدن.
در واقع سپرده گنجینه سپهر بانک صادرات یک حساب آزاد با امکان برداشت و واریز وجه در هر زمان هست. مانند حسابهای روزشمار کوتاه مدت بانک ها!
ولی با این تفاوت که هدف شما و بانک از ایجاد این سپرده ، پرداخت وجهی به صورت مستمر هست که بانک در زمان نیاز به شما کمک کنه.
در این سپرده ، شما باید یک مبلغ رو جهت افتتاح حساب واریز کنید. و هر ماه مبلغی رو به عنوان اقساط سپرده واریز کنید. حداقل مبلغ افتتاح حساب ۱۰۰ هزار تومان و حداقل مبلغ پرداخت ماهیانه ۱۰ هزار تومان هست.
با واریز همین مبالغ اندک ، انباشت مالی و سود برای شما طی یک مدت مشخص به وجود می آید که عدد هنگفتی می شود. به عنوان مثال ، با واریز ۱۰۰ هزار تومان برای افتتاح حساب و ۵۰ هزار تومان ماهیانه ، شما جمعا طی ۳۰ سال مبلغ ۱۸.۰۵۰.۰۰۰ تومان به حساب خودتان واریز می کنید. و بانک بعد از ۳۰ سال مبلغ حدود ۶۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان به شما باز میگرداند.
در واقع ، بانک کار خاصی انجام نمیده! پول های شما شامل سود می شوند ، و جمع سود و پول شما مجددا به عنوان یک حساب سپرده ایجاد می شه. همین مورد باعث افزایش ناگهانی پول شما می شه.

 

معرفی سپرده گنجینه سپهر ، جهت آتیه کسب و کارهای آنلایننکات خوب این حساب :
۱- حساب شما باز هست ، و هر زمانی خواستید می تونید از حسابتون برداشت داشته باشید. ولی این مورد رو در نظر بگیرید که از مبلغ نهایی شما کسر خواهد شد.
۲- می تونید انتهای هر ماه ، مبلغ اصل پول و سودی که بر روی اون واریز شده رو در حساب خودتون ببینید. در واقع بانک سود متعلقه رو هر ماه به حساب شما میریزه ، که همین سود هم خودش سود میاره!
۳- هیچ مدت زمانی وجود نداره. شما می تونید حساب سپرده گنجینه سپهر بانک صادرات رو از مدت ۱ تا ۳۰ سال افتتاح کنید. ولی طبق تجربه ، برای زیر ۱۵ سال عدد خوبی بدست نمیاد!
۴- در صورتی که خواستید ، می تونید هر ماه مبلغی رو بیشتر واریز کنید تا در مبلغ نهایی شما تاثیر داشته باشه.
۵- می تونید کسانی رو به عنوان قیم قانونی معرفی کنید که در صورت فوت (خدای ناکرده!) مبلغ حساب شما به اونها تعلق بگیره.
۶- امکان مشاهده وضعیت حساب در اینترنت بانک وجود داره ولی برای افتتاح باید به شعبه مراجعه کنید.
۷- با مراجعه به رئیس شعبه ، و دادن مبلغ پیش پرداخت و پرداخت ماهیانه ، برای شما محاسبه می کنند که در مثلا ۲۰ سال پول شما چقدر میشه.
۸- مبلغ واریزی شما می تونه طی ۳۰ سال ثابت باشه و افزایش درصدی سالیانه رو نداشته باشه.

امروز به فکر ۳۰ سال بعد خود باشید. هر کسی می تونه حداقل ماهی ۱۰ هزار تومان پرداخت کنه

در این خصوص سوالی بود بفرمایید

محمدرضا پورسلطان
موفق باشید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :