دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

مدل های بازاریابی کسب و کار بخش دوم

مدل های بازاریابی کسب و کار بخش دوم

سه مدل اصلی در بازاریابی کسب و کار وجود دارد که در ذیل به تشریح آن پرداخته ایم:

 

 

 

 

 

 

مدل کسب و کار 2 - کسب و کار کوچک با سایت خوب و ادغام رسانه های اجتماعی

چنین کسب و کارها بسیار سازمان یافته تر و پیشرفته تر از کسب و کارهای برتر هستند.

  •  ترویج در سایت های شبکه های اجتماعی

چنین بنگاههایی بر این باورند که محصولات و خدمات خود را از طریق سایتهای شبکه اجتماعی مانند فیس بوک ، اورکات و حتی توییتر ارتقا دهند. ارائه محصول و خدمات سازمان خود را در سایت های شبکه ای برای ارائه اطلاعات مشتریان برای جمع آوری اطلاعات به همان اندازه که بتوانید ، بارگیری کنید.

  • موتورهای جستجو

چنین شرکت هایی به اندازه کافی هوشمند هستند تا وب سایت های خود را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنند. هر کلاینت تایپ کردن یک کلمه کلیدی خاص در گوگل ، یاهو ، MSN یا هر موتور جستجوی دیگر به طور خودکار به وبسایت سازمان به عنوان نیاز و الزامات آن هدایت می شود. وب سایت ها به طور حرفه ای مدیریت می شود و توسط فرد مورد نظر تعدیل می شود که آهنگ کامل در نظرات مشتریان ، نمایش ها ، پیشنهادات ، بازخورد و غیره نگه می دارد.

 

مدل کسب و کار 3

سایت بهینه سازی موتور جستجو ، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل یکپارچه شده است. چنین کسب و کارها به طور کامل از اینترنت استفاده می کنند. چنین شرکت هایی از بازاریابی ایمیل برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. بازاریابان کسب و کار محصولات خوب خود را ارائه و آن را به مشتریان آینده نگر از طریق ایمیل ارسال می کنند. اطمینان حاصل کنید که شما مشتریان خود را برای پیدا کردن ایمیل های خود دریافت یا خواندید یا نه؟

بازاریابان کسب و کار معتقدند که حفظ یک رابطه سالم و قوی با مشتریان خود ، به طوری که آنها به هیچ جای دیگر بروید. چنین کسب و کار ها با مشتریان خود اعتماد می کنند. چنین کسب و کار محصولات خود را از طریق موارد زیر ارتقا و تبلیغ می کنند:

رتبه بندی وب سایت سازمان خود را در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و غیره به طوری که مشتریان در جستجوی وب سایت مشکل ندارد.

هنگامی که مشتریان به سایت می رسند ، اغلب آنها با گزینه های سودآور مختلف مانند کوپن تخفیف ارائه می شوند و یا از آنها خواسته می شود برای عضویت در خبرنامه سازمان ، بروشورها ، هشدارهای ایمیل و غیره اشتراک نمایند.

لحظه ای که یک مشتری به کوپن های تخفیف یا اعلان های ایمیل اعطا می کند ، سازمان مشتری خود را تأیید می کند. فروشگاه ها همچنین مارک های خود را از طریق سایت های شبکه های اجتماعی و ارسال ایمیل به مشتریان ترویج می کنند.

چنین شرکت هایی مجبور نیستند تبلیغاتی را صرف کنند ، اما می توانند علامت های تجاری خود را از طریق ارسال ایمیل به مشتریان تکراری خود افزایش دهند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :