دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

محتوای خوب

محتوای خوب

بازاریابی محتوا: به معنای آن چیست و چگونه باید آن را انجام داد

هنگامی که فروشگاه شما ایجاد می شود، مشکلات حقیقی شروع می شوند - پیدا کردن یک مخاطب برای وب سایت و محصولات شما در بازاری که در حال حاضر با رقابت برای تقریبا هر محصولی که شما انتخاب می کنید برای فروش مواجه است. به عبارت دیگر، اگر که محصولاتی مشابه دیگران میفروشید، چرا باید کسی به فروشگاه شما توجه کند؟

با قدرت خرید بالای آمازون، شانس زیادی وجود دارد که شما در حال حاضر در مورد قیمت  در محدودیت قرار گرفته، و یا محدود به سطوح قیمت گذاری خاص توسط تولید کنندگان و یا تامین کنندگان باشید. سایت فروش آنلاین شما نیاز به کسب جایگاه خود در موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی و مخاطبان شما دارد. بازاریابی محتوا بهترین کار شما در جلب توجه تجاری به این موضوعات است.

همچنین برای فروش محصول، فروشگاه آنلاین شما نیز باید اطلاعاتی ارائه دهد. این کسب و کار در تعدادی از سطوح مانند ایجاد شخصیت برند شما، جذب توجه رسانه های اجتماعی، لینک برای جستجوگرها، تاثیرات ترافیکی بالا و به طور کلی برای کسب نام تجاری و رساندن محصولات به سطوحی جدید در وب مفید است.

برخی از شرکت ها بازاریابی محتوا را به خوبی انجام می دهند، منابع تولیدی با کیفیت بالا  و جالب مربوط به طرز تفکر افرادی که مشتریان آنها هستند. سازمان هایی از هر اندازه در حال حاضر به بازاریابی محتوا روی آورده اند در حالی که برخی از آنها به وضوح بهتر از دیگرانند. اگر یک استراتژی به خوبی اجرا شود، می تواند به طور چشمگیری رشد پروفایل و حضور شما را به شکل موثر افزایش دهد.

 

 

آنچه باید انجام دهید

استراتژی بازاریابی محتوا ترکیبی از منابع با کیفیت بالا، توزیع خوب و پیدا کردن یک مخاطب مربوط به محتوای شما است. در اینجا مراحل مورد نیاز برای انجام این کار را از نقطه نظر عملی خواهید آموخت.

راه اندازی یک وبلاگ

راه اندازی یک استراتژی مدیریت محتوا بدون یک وبلاگ مانند شروع کسب و کار بدون بودجه است - ممکن است، اما بسیار دشوار است. با توجه به اکثر سیستم عامل های فروش آنلاین که  وبلاگ هایی از پیش ساخته شده دارند یا به عنوان add-on در دسترسند، هیچ بهانه ای وجود ندارد که وقتی فروشگاه شما راه اندازی می شود، این تکنولوژی وجود نداشته باشد. وبلاگ شما نباید فقط در مورد محصولات یا شرکت شما باشد. مخاطبان خود را آموزش دهید، با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را درگیر محدوده محصول خود کنید.

نمونه های زیادی از وبلاگ نویسی که در تجارت الکترونیک انجام می شود وجود دارد - وبلاگ هایی با شخصیت، وبلاگ هایی که با صدای خود با مشتریان صحبت می کنند، و وبلاگ هایی با محتوای جذاب و قابل اشتراک گذاری بسیار که طراحی شده اند تا توجه را به حداکثر رساندند.

وبلاگ شما یک جادوگر برای ترافیک، لینک ها، نظرات و تعامل با مخاطبان شما است. واقعیت ساده این است که 46 درصد از خریداران می گویند که قبل از خرید، وبلاگ ها را می خوانند. با توجه به استراتژی ترافیک گسترده تر، 95 درصد از خریداران ممکن است سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند، برای همین وبلاگ نویسی و مطالب منحصر به فرد از اهمیت برخوردار است.

هنگامی که تکنولوژی را برای اجرای وبلاگ خود دارید، وقت آن است که به ایجاد محتوا فکر کنید.

 

 

یافتن یک نویسنده پرشور

نوشتن مطالب یک هنرکمتر مورد توجه است و اکثر مردم احساس می کنند که می توانند آن را انجام دهند- همه میتوانند بنویسند...مگر چقدر سخت است؟

واقعیت تا حدودی متفاوت است. نوشتن مطالب با کیفیت بالا که افراد واقعا میخواهند بخوانند و موتورهای جستجو بخواهند رتبه بندی بالا کنند، مهارت خاصی است. علاوه بر این، اگر شما در حال تلاش برای ایجاد محتوایی هستید که ممکن است مردم بخواهند به اشتراک بگذارند، نیاز به یک نویسنده با علاقه خاص خود به بحث شما و یا محصولات خود دارید. محتوای غیرواقعی یا نادرست یک اشتباه محض است و بی ثباتی بازارهای اصلی و مشتری شناسی، شما را به خطر می اندازد.

فاکتور زمانی هم وجود دارد - آیا شما شخصا وقتی برای نشستن در روز و ایجاد محتوای با کیفیت بالا، قابل اشتراک گذاری و طولانی مدت را که برای مخاطبان گسترده تر شما جذاب است، دارید؟

بسیاری از مکان هایی وجود دارد که شما می توانید از نوسیندگان مستقل برای بازاریابی  محتوا استفاده کنید در صورتی که خودتان قصد انجام آن را ندارید. این می تواند به کسب و کار شما، از بازاریابی و SEO به تقویت نام تجاری خود در ذهن مشتریان اضافه کند، هزینه های برون سپاری، سرمایه گذاری و هزینه ای کوچک برای موفقیت های آینده شماست.

 

 

اجتماعی تر باشید

شبکه های اجتماعی یکی دیگر از ابزارهای کلیدی برای فروشگاه آنلاین شما هستند، از دیدگاه بازاریابی عمومی همانند بازاریابی محتوا. وقتی صحبت از بازاریابی محتواست، شما نیاز به یک مخاطب جذاب دارید که مایل به شنیدن از شما هستند مانند اغلب کسانی که صفحه شما را دوست دارند یا فروشگاه شما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند.

رسانه های اجتماعی قرار است آزاد باشند، اما باید گفتگو دو طرفه بین شما و بازار شما باشد. با لایک کردن صفحه شما و یا دنبال کردن شما در شبکه ها، مردم به شما اجازه می دهند با زندگی آنها ارتباط برقرار کنید. اطمینان حاصل کنید که در مرحله اول بار به شکل دوستانه و بعد تجاری مطالب را ارائه می کنید. هیچ کس در شبکه های اجتماعی نمی خواهد پیام های بازاریابی دریافت کند - آنها میخواهند اطلاعات، سرگرمی و طنز را دنبال کنند و اگر شما شامل هیچکدام نباشید، مطمئن باشید آنفالو میشوید.

رسانه های اجتماعی یک فروش نرم تر هستند و این مربوط به کار خود و کسب و کار شما به گفتگو روزانه در رسانه های اجتماعی است. ببینید که دیگران این کار را انجام می دهند و اگر به آنها اعتماد کردید تا تصمیمات خوب برندارید، فکر کنید که رسانه های اجتماعی خود را به یک مترجم آزاد (شاید حتی نویسنده خود) برسانید.

بعضی افراد رسانه های اجتماعی را بیشتر از دیگران درک میکنند. شما به افرادی با درک مناسب برای ارائه کمپین رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید، به طوری که تا زمانی که محتوای با کیفیت بالا دارید، باید یک پلت فرم برای بازار از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشید. این مدل بسیار موثرتری نسبت به تبلیغات صرف و یا صرفا وبلاگ نویسی است.

 

ارتقای محتوای خوب

تا این مرحله در روند، شما یک وبلاگ دارید، یک نویسنده با کیفیت بالا، محتوای مفید، کانال های رسانه ای اجتماعی  موثر که به شما در برقراری ارتباط با مخاطبان شما کمک می کند، و یک پلتفرم برای ارسال محتوا جدید زمانی که در دسترس قرار می گیرد. در این مرحله، شما تمام اصول را برای یک استراتژی بازاریابی محتوا در نظر گرفته اید - در حال حاضر چیزی که نیاز دارید ارتقاء و توزیع است.

تبلیغات رسانه های اجتماعی می تواند یک روش بسیار مناسب برای ارسال مقالات پر بازدید در مقابل چشم کسانی است که ممکن است علاقه مند به خواندن و به اشتراک گذاری آنچه که شما میگویید باشند. اطمینان حاصل کنید که هنگام استفاده از تبلیغات غیر رایگان از عنوان های انواع مقاله هایی که معمولا در فیدهای رسانه های اجتماعی شما موفق هستند استفاده میکنید. عناوین قابل اعتمادی که کلیک خور هستند برای شما مفیدند زیرا هرچه افراد بیشتری محتوای شما را می بینند و میخوانند، شانس بیشتری برای ارسال پیام خود به مخاطبان گسترده تر دارید.

شما همچنین باید به دنبال شخصی کردن پخش محتوای خود باشید. اشخاصی را در صفحات خود با منافع متقابل داشته باشید و با انها در ارتباط موثر از طریق ایمیل باشید. توجه کنید که این تشویق به ارسال اسپم نیست، اما پیشنهاد این است که شما ایمیل هایی را انتخاب کنید که افرادی با نفوذ در شبکه اجتماعی گسترده تری داشته باشند، اگر احساس می کنید که ممکن است علاقه شخصی یا حرفه ای به محتوای شما داشته باشند. یا اگر پلتفرم های مناسب را پیدا کنید، می توانید یک قدم جلوتر بروید - پیشنهاد به  گذاشتن پست در مورد شما.

 

روابط با مشتری در ابعاد گسترده

 علاوه بر SEO  و بازاریابی عمومی، یک استراتژی محتوای جامع، تلاش برای ایجاد روابط مشتری به طور گسترده است. در یک بازار که تماس نزدیک با مشتریان شما عملا غیرممکن است، محتوای شما تنها راه ایجاد و تقویت روابط با مشتری است. با یک رویکرد موثر برای ایجاد و ارتقاء محتوا، شما می توانید شخصیت نام تجاری خود را ارتقا دهید، در حالی که به طور بالقوه میلیون ها نفر توانایی ایجاد ارتباط با نام تجاری شما را از راه دور دارند- چه در حال حاضر به محتوای شما دس

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :