دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش سوم

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
4.1
ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش سوم

اخیرا من به پیشرفت شخصی قابل توجهی رسیده ام به طوری که تجربه های شخصی خود را به مشتریان در دنیای دیجیتال که روز به روز در حال توسعه است انتقال می دهم. گاهی اوقات به نظر می رسد که این دیدگاه دوردست یا ایده پیچیده ای برای جذب منافع مخاطب باشد و سپس پیام های در حال انجام را از طریق کانال های ترجیحی ارتباط برای هر فرد گسترش دهد. ما تکنولوژی را برای گوش دادن ، یادگیری و مشارکت داریم. اما چگونه می توانیم بدون استفاده از منابع بازاریابی ما به بهترین نحو انجام دهیم؟ در عرض چند ماه گذشته ، من در حال اجرای یک منطق برای رفع منافع مخاطبان از طریق پلت فرم مشارکت خود و اعطای ارتباط پیگیری با توجه به آخرین تعاملات دیجیتال که روند را برای ارائه تجربه شخصی مخاطبان ساده کرده است ، آغاز کرده ام.

 

از موقعیت مخاطب آگاه باشید

عنصر نهایی برای حفظ استراتژی های بازاریابی دیجیتال مدرن ساده ، گسترش پیام رسان شما است. هنگامی که علاقه شناسایی می شود (یا شناسایی دوباره) ، مطمئن شوید که برنامه های خودآموزی را تنظیم کنید یا لیست مخاطبین چند کاناله که پیامهای مبتنی بر علاقه را به صورت منظم در مقابل مخاطبین خود قرار دهید. در اینجا یک مثال جامع از این که چگونه این کار می کند. هنگامی که یک بازدیدکننده برای اولین بار به وبسایت شما می آید ، پیام اولیه را ارائه می دهد ، سپس هنگامی که علاقه خود را شناسایی می کند ، در سراسر کانال ها با پیام های مربوط به علاقه آنها ارتباط برقرار می کند. این را می توان با تطبیق و تقویت پیام ها در سراسر کانال ها ، مانند بازاریابی مجدد ، ارسال مستقیم ، پیام های متنی و غیره انجام داد. هدف این است که مطالب مرتبط را در بین تجربه های دیجیتال و آفلاین مخاطبان هدف خود با نام تجاری خود حفظ کنید.

• استفاده از روش های کم هزینه برای کشف علاقه برای شروع ، مانند ایمیل ، شخصی سازی وب سایت و پیام های تلفن همراه ، برای گرفتن منافع اصلی یک خریدار.

• پس از آن ، مخاطبان را در برنامه های هدفمندتری مانند تبلیغات در رسانه های اجتماعی یا ایمیل مستقیم قرار دهید تا نقاط خاصی را به ذهن متبادر کنند و در همه جا مشخص شوند.

 

نتیجه گیری  

ارائه تعاملات شخصی و جذاب ، کلید ایجاد علامت های تجاری در جهان متصل به دیجیتال است. برای انجام این کار ، مراحل اولیه ای وجود دارد که می تواند به بازاریابان کمک کند تا ارتباطات مرتبط با بهره را شروع کنند.

در حالی که روشهای زیادی برای بررسی وجود دارد ، در اینجا یک فرمول است که یک مکان ساده برای شروع است:

1. یک شبکه وسیع را برای گرفتن و ردیابی توجه اولیه تمرین کنید

2. کشف علاقه خاص و ارتباط متمرکز

3. در هر گوشه ای از مخاطبان خود ، ذهنیت شما بالا باشد

بهترین راه یادگیری این روش ، شروع کردن به یک بخش مخاطب هدف یا مجموعه ای از رفتارهایی است که با یک ابتکار فروش کلیدی مطابقت دارند. از آنجا ، روش خود را اصلاح کنید و مجموعه ای از کمپین ها / برنامه های تکرار پذیر را بسازید. سپس شروع به گسترش رویکرد به مخاطبان و طرح های دیگر کنید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :