دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش دوم

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
4
ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش دوم

اخیرا من به پیشرفت شخصی قابل توجهی رسیده ام به طوری که تجربه های شخصی خود را به مشتریان در دنیای دیجیتال که روز به روز در حال توسعه است انتقال می دهم. گاهی اوقات به نظر می رسد که این دیدگاه دوردست یا ایده پیچیده ای برای جذب منافع مخاطب باشد و سپس پیام های در حال انجام را از طریق کانال های ترجیحی ارتباط برای هر فرد گسترش دهد. ما تکنولوژی را برای گوش دادن ، یادگیری و مشارکت داریم. اما چگونه می توانیم بدون استفاده از منابع بازاریابی ما به بهترین نحو انجام دهیم؟ در عرض چند ماه گذشته ، من در حال اجرای یک منطق برای رفع منافع مخاطبان از طریق پلت فرم مشارکت خود و اعطای ارتباط پیگیری با توجه به آخرین تعاملات دیجیتال که روند را برای ارائه تجربه شخصی مخاطبان ساده کرده است ، آغاز کرده ام.

 

 

آیا تمرکز تعامل آنها تغییر می کند؟

بیایید با منبع مخاطبان یا بازدیدکنندگان شروع کنیم. با پلت فرم تعامل مناسب دیجیتال ، ردیابی جایی که مردم از آن می آیند ، واقعا بسیار ساده تر از آنچه ممکن است ظاهر شود. سه راه اصلی برای دسترسی به محتوای شما وجود دارد: تبلیغات ، صفحات ارجاع و پیام مستقیم. در حالی که معنی دیگر وجود دارد ، روش ضبط این سه منبع نیز می تواند به سایر کانال ها نیز اعمال شود.

پارامترهای UTM : اطلاعاتی که بعد از "؟" در URL مرورگر شما قرار دارد ، یک گنجینه دانش است که می تواند برای شناسایی مخاطبان به سایت شما مورد استفاده قرار گیرد. در تبلیغات صفحه نمایش و بازاریابی مجدد خود ، مطمئن شوید که پارامترهای UTM برای تعیین پیام ارسال شده توجه اولیه شما را به خود جلب کرده است.

• صفحات ارجاع: همانند پارامترهای UTM ، این اطلاعات به صورت خودکار توسط مرورگر شما ثبت می شود و برای سیستم عامل های سه بعدی مشارکت می کنند. در اصل ، مرورگر قادر است بینش هایی را در مورد مخاطبان خود به سایت شما هدایت کند.

• پیام مستقیم: ایمیل ها ، پیام های متنی ، تبلیغات تلفن همراه و بیشتر همه می توانند اطلاعات مربوط به منابع را عرضه کنند. در حالی که ممکن است چندین پیام را ارسال کنید ، حتما متوجه شوید کدام یک از این پیامها مخاطبان خاصی را هدایت می کنند تا ابتدا درگیر شوند یا به تعامل ادامه دهند.

• کلیک ها ، لینک ها : بسیاری از ردیابی دیجیتال مدرن به آنچه که بخشی از محتوای یا وب سایت فروشگاه شما مخاطبان می باشد کلیک کنید.

هنگامی که منابع اطلاعات جمع آوری می شود ، به همان اندازه اهمیت دارد که همراه با اقدامات و رفتار مخاطبان در وب سایت شما پیگیری شود. در حالی که گوگل آنالیز یک منبع عالی برای مطالعه ابتدایی اثر کلی محتوای صفحه است ، مهم تر این است که شروع به ترجمه رفتار وب سایت به ترجیحات و منافع مخاطبان. این به دنبال فرکانس و تعداد تعاملات است. در اینجا یک مثال ساده و با ارزش است. آیا می خواهید یک فروشنده داشته باشید که شخصی را که در دو هفته گذشته یک بار در صفحه قیمت گذاری خود بازدید کرده اید یا کسی که چهار بار در سه روز گذشته صفحات قیمت گذاری خود را مرور کرده است ، دنبال کنید؟ پاسخ واضح است ، هر چند که یک نقطه بحرانی را نشان می دهد ، به عنوان بازاریابان که ما باید ترکیب آنچه که مخاطبان انجام با چگونگی اغلب آنها درگیر. با انجام این کار ، ما می توانیم بخش های دلخواهی را ایجاد کنیم که بیشتر در ارتباط با موضوعاتی هستند که ارتباطات شخصی و جذاب را ارائه می دهند.

 

هماهنگ سازی

گوش دادن به تنظیمات باید مایع باشد. با استفاده از پلت فرم حق تعامل ، می توان جریان های کاری را راه اندازی کرد که اطلاعات را از همه نقاط دست انداز مهم به دست می دهند و به طور پویا تغییر شکل بخش را برای مطابقت با DNA دیجیتال علاقه مخاطب می کنند. این مقاله به مکانیسم تنظیم این جریانهای کاری نمی پردازد ، هرچند این پلت فرم درست سادگی و مقیاس پذیری را ارائه می دهد ، بنابراین شما مجبور نیستید برنامه های بازرسی و عناصر پشتیبانی مجدد را دوباره بازسازی کنید.

با استفاده از نوع مناسب ردیابی سیال در جای خود برای شناسایی و اختصاص بخش های مورد علاقه ، یک رویکرد مدرن برای تعامل با دیجیتال ، اختصاص دادن محتوا به مطابقت با موضوع مربوطه یا تمرکز در سفر خریدار را تغییر خواهد داد. به جای تفکر ارتباط در یک جریان خطی ، ارتباطات مدرن دیجیتال بهتر به عنوان یک چشم انداز از "سطل" یا "جریان" مربوط به پیام در نظر گرفته می شود. به عنوان افرادی که رفتارهایی را نشان می دهند که با یک سطل خاص از پیام ها مطابقت دارند ، سیستم عامل های مناسب ارائه قابلیت هایی می کنند که می تواند به طور خودکار هر نوع ارتباطی را که فرد دریافت می کند ، سازگار کند و یا حتی به صورت پویا محتوای پیام ها را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کند.

عملا صحبت کردن ، اگر کسی شروع به ارتباط با نام تجاری خود را به طور عمومی ، سپس سطل محتوا اختصاص داده شده به کشف علاقه بهترین محل شروع برای مشارکت در حال انجام است. همانطور که بازدیدهای تکراری از همان قسمت های وب سایت شما ، یا پیوندهای پیوسته به موضوعات خاص ، با فرکانس یا مقدار مناسب رخ می دهد ، مناسب است که ارتباط را به یک پیام متنی تر هدفمند تر انتقال دهید. در نهایت ، مهم است که مرحله خرید مناسب را در رابطه برقرار کنیم و سطوح ارتباطی را به مراحل فرآیند فروش  اینترنتی اختصاص داده است. دیگر "سطل ها" بدون شک می توانند کشف شوند تا با اهداف خاص خود و نیازهای مخاطبان مطابقت داشته باشند ، هرچند این مفهوم هنوز قابل اجرا است. در طول زمان ، علاقه خود را مشخص کنید ، سپس مجموعه ارتباطات در حال انجام را برای انطباق با علاقه های دیجیتالی ردیابی مخاطبان خود تطبیق دهید.  

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :