دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش اول

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
4.2
ماندگار شدن در چشم انداز دیجیتال مدرن بخش اول

اخیرا من به پیشرفت شخصی قابل توجهی رسیده ام به طوری که تجربه های شخصی خود را به مشتریان در دنیای دیجیتال که روز به روز در حال توسعه است انتقال می دهم. گاهی اوقات به نظر می رسد که این دیدگاه دوردست یا ایده پیچیده ای برای جذب منافع مخاطب باشد و سپس پیام های در حال انجام را از طریق کانال های ترجیحی ارتباط برای هر فرد گسترش دهد. ما تکنولوژی را برای گوش دادن ، یادگیری و مشارکت داریم. اما چگونه می توانیم بدون استفاده از منابع بازاریابی ما به بهترین نحو انجام دهیم؟ در عرض چند ماه گذشته ، من در حال اجرای یک منطق برای رفع منافع مخاطبان از طریق پلت فرم مشارکت خود و اعطای ارتباط پیگیری با توجه به آخرین تعاملات دیجیتال که روند را برای ارائه تجربه شخصی مخاطبان ساده کرده است ، آغاز کرده ام.

 

در حالی که بسیاری از تغییرات منحصر به فرد می تواند به موضوع اضافه شود ، در اینجا فرمول اصلی است:

• با ایجاد "گوش دادن" کمپین هایی که ترجیحات مخاطبان را بیان می کنند ، شروع کنید

• هماهنگی و ارتباط دائمی برای مطابقت با این تنظیمات

• گسترش دسترسی و تقویت پیام از این ارتباط در حال انجام از طریق کانال های ثانویه و مکان های دیجیتال

بدون شک ، بسیاری از رویکردهای دیگر که باید برای استراتژی بازاریابی دیجیتالی مورد توجه قرار گیرند وجود دارد. با این حال ، این فرمول نقطه شروع عالی است اگر شما در حال تلاش برای بازاریابی خود را از ارتباط تک کانال به روش چند کاناله بیشتر است. این مقاله نگاهی به هر یک از این مراحل می دهد و برخی از نمونه های عملی را برای نحوه قرار دادن آنها برای استفاده مناسب ارائه می دهد.

 

شناسایی علایق

 احساسات خود را کنار بگذارید.

من نمی دانم کجا آخرین جمله را شنیدم ، هر چند من اعتقاد دارم این یک دوست من است که من را سرگرم کند تا یک سرگرمی جدید را یاد بگیرد. "شما باید احساسات خود را خارج کنید". من فکر می کنم این بیشتر از یک اشاره به چیزی شبیه یک هامستر با سبیل یا یک حشره با آنتن است. با این حال ، این تقابل دقیق به بازاریابی است؛ به عنوان بازاریابان ، ما باید درک کنیم که ما هدف قرار دادن و منافع آنها را قبل از اینکه ما شروع به تلاش واقعی برای گرفتن تعامل و یا مخاطبان برای اقدام.

به بیان دیجیتالی ، برخی از این افراد "ریخته گری یک شبکه گسترده" را می نامند. آنچه که ما تلاش می کنیم این است که از طریق تعاملات دیجیتال وقتی و چگونه افراد با نام تجاری ما ارتباط برقرار می کنند. برای رسیدن به این هدف ، باید از حضور در ناحیه بازدید کننده ناشناس در فروشگاه آنلاین خود ، از طریق نقطه به نقطه ای که خود آنها را شناسایی می کنید و سپس به الگوهای خود از مصرف محتوا ، گوش فرا دهید. ممکن است من قبلا بسیاری از ما را احساس کرده باشیم که این یک وظیفه عظیم است ، اما در واقع این اغلب به موارد زیر می انجامد:

• چه کسی به سایت یا محتوای من آورده است؟

• چه اقداماتی در سایت یا محتوای من انجام می دهند؟

• چگونه اغلب آنها با پیام های خاص درگیر می شوند؟

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :