دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

قدم های اصلی خانم ها برای موفقیت در تجارت بخش دوم

قدم های اصلی خانم ها برای موفقیت در تجارت بخش دوم

3- ارتباطات شبکه ای داشته باشید

شبکه می تواند برای تجارت آنلاین شما در ارتباط با ایجاد ارتباطات و ایجاد روابط متقابل سودمند با دیگر متخصصان باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در مورد فرصت های شغلی هیجان انگیز بیاموزید، از پیشرفت های جدید در زمینه خود مطلع شوید و یا راه حلی برای مشکلاتی که در کار شما بوجود می آیند پیدا کنید.

شبکه سازی در مورد ارتباطات مانند برقراری تماس تلفنی، انجام مصاحبه های اطلاعاتی، نوشتن نامه یا اتصال از طریق سایت های شبکه های آنلاین است.

هنگامی که با شخصی تماس برقرار کردید، مهم است که سعی کنید رابطه خود را با آنها خوب کنید، با آنها ارتباط برقرار کنید و به درخواستی که ممکن است دداشته باشند کمک کنید. شما هرگز نمی دانید که آنها ممکن است در آینده چگونه به شما کمک کنند.

یکی از بهترین راه های موفقیت شبکه، انجام مصاحبه های اطلاعاتی است که شما برای رسیدن به جواب سوالات، کسب اطلاعات و بینش ارزشمند و ایجاد روابط تجاری، به صورت غیررسمی با همکاران ارشد یا سایر حرفه ای برای ناهار یا قهوه ملاقات می کنید. هنگامی که جلسه به پایان رسید، از آنها برای وقتشان تشکر کنید، یک کارت بازرگانی بخواهید و سعی کنید در تماس باشید.

به یاد داشته باشید: مهم نیست که چقدر سخت کار می کنید، تا از یک فرصت مطلع نباشید، نمی توانید آنرا بدست آورید. شبکه شما فرصتی برای شما و حرفه شما، هم اکنون و هم سالهای آینده خواهد بود.

قدم های اصلی خانم ها برای موفقیت در تجارت بخش دوم

 

4- خلاق باش. خلاقیت، کلمه ای است که در دنیای کسب و کار بسیار زیاد است

انتظار می رود کارمندان "به طور خلاقانه فکر کنند" و "راه حل های خلاقانه" را برای موانعی که در کارشان با آنها مواجه هستند، ارائه دهند. اما واقعا خلاقیت چیست؟ خلاقیت اساسا تفکر هوشمندانه است - نیاز به تخیل و شهود سمت راست مغز، همراه با منطق، تفکر استراتژیک و تجزیه و تحلیل بحران سمت چپ. این شامل راه های نوآورانه و در عین حال موثر برای مقابله با مشکلات شما و ارائه دیدگاه منحصر به فرد به جهان اطراف شماست.

هنگامی که با مشکلی در کار و تجارت مواجه شدید، از یک ورق کاغذ سفید استفاده کنید، به راه حل های احتمالی فکر کنید و چیزهایی را که ذهن شما می آید بنویسید. سعی کنید ذهن خود را از واقعیت آزاد کنید. اجازه دهید مغزتان آزادانه بیاندیشد. تفکر خلاق نیاز به تفکری خارج از قاب دارد.

در کار خود بازیگرا باشید هنگام نوشتن گزارش ها از تصاویر و رنگ استفاده کنید. برای تحریک تفکر خلاقانه از اسباب بازیها یا وسایل جانبی استفاده کنید. از آخر اتاق گاهی صحبت کنید. برای خلاق بودن از راحتی خود بگذرید.

قدم های اصلی خانم ها برای موفقیت در تجارت بخش دوم

 

5- از آموزش خوب بهره بگیرید. آموزش در یک دانشگاه عالی رتبه می تواند در جذب شما به جایی که شما می خواهید کمک کند

تکمیل سطوح تحصیلی به طور فزاینده ای نشان می دهد که شما هدف و تعهد به یادگیری و اعمال اطلاعات، ایده ها، نظریه ها و فرمول ها برای دستیابی به وظایف و اهداف مختلف را دارید.

حضور در یک دانشگاه خوب نه تنها دانش و مهارت های لازم برای حرفه ای شدن را به شما ارائه می دهد بلکه به شما امکان می دهد که بهترین موقعیت را در بازار کار رقابتی پیدا کنید. برخی از موقعیت های معتبر تنها فارغ التحصیلان دانشگاه های سطح بالا را می پذیرند.

شرکت در یک دانشگاه خوب نیز فرصتی عالی برای ایجاد ارتباط با شما و برقراری ارتباط با بهترین افراد در زمینه کاری و تجارت شما را فراهم می کند.

قدم های اصلی خانم ها برای موفقیت در تجارت بخش دوم


 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :