دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

شخصی سازی در مقیاس برای پیروزی در اقتصاد جذب بخش دوم

شخصی سازی در مقیاس برای پیروزی در اقتصاد جذب بخش دوم

برای مدت زمان طولانی ، می شنیدیم که مردم می گویند: "بیشتر چیزها تغییر می کنند ، بیشتر آنها یکسان باقی می ماند". اما این اصطلاحات در یک دنیای B2B جای خود را به یک چیز جدید تبدیل کرده است: همه چیز تغییر کرده است. این کار به نحوی عمیق و سریع انجام شده است و تنها به همین ترتیب ادامه خواهد یافت. مدیرعامل Marketo ، استیو لوکاس ، در نمایشگاه بین المللی بازاریابی در بوستون در 3 اکتبر ، دیدگاهی برای اینکه چگونه بازاریابان مدرن می توانند بر این واقعیت جدید سرمایه گذاری کنند، به اشتراک گذاشتند. در این وبلاگ ، من توضیح خواهم داد که چگونه بازاریابان می توانند از شخصی سازی در مقیاس استفاده کنند تا تعامل عمیق تر با مشتریان آنلاین خود برقرار کنند.

 

پایه استراتژی را با رویکرد و پلت فرم درست کنید

در اینجا یک فرمول برای گرفتن این حق وجود دارد: گوش دادن ، یادگیری و تعامل.

گوش بده : به طور مداوم به مشتریان خود از طریق هر کانال امکان پذیر (ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، پشتیبانی مشتری ، بازخورد فروش و غیره) گوش کنید تا بتوانید بیشترین ارزش آن را بدست آورید.

فرا گرفتن : تجزیه و تحلیل تمام داده های شما را از چشم مشتریان دیدن و یک بینش سطحی را جمع آوری کردن و درک ترجیحات خود ، منافع ، انتظارات و بیشتر را به کار بردن.

مشغول کردن : در زمان واقعی با استفاده از هوش مصنوعی (AI) ، با در اختیار داشتن مشتریان بالقوه و موجود در راه درست ، در لحظه مناسب ، با زمان واقعی واکنش نشان دهید.

در حالی که این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، به ارکستر دقیق و پیچیده بسیاری از عناصر و قطعات متحرک نیاز دارد. اما شما به عنوان یک بازاریاب نیاز به این همه است که به سادگی به عنوان دستکاری و اجرا شود. از طریق ترکیبی از اتوماسیون ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی (AI) که به طور منحصر به فرد برای خدمت به بازاریابان ساخته شده است ، شما می توانید تمام اطلاعات مشتری خود را در لحظه برای ارائه محتوای مربوطه و تجربه مبتنی بر ارزش را حس کنید. با استفاده از این توانایی های ابرقهرمان نزدیک ، شما قادر خواهید بود:

• برنامه های بازاریابی مناسب ، محتوا و پیشنهادات برای افراد مناسب بر اساس درک عمیق و دقیق از منافع و خواسته های آنها را پیش بینی کنید.

• با اعتماد به نفس ، با مقیاس ، تعاملات مناسب ، تجربیات و محتوا را در لحظه مناسب در کانال مناسب برای هر شخصی که درگیر آن هستید ، شخصی کنید.

• ورود در سطوح قبل غیر قابل دستیابی. با پیش بینی های شخصی و شخصی سازی پیش بینی می شود ، شما می توانید کمپین ها و تجارب را با نرخ بی سابقه ای بهینه کنید تا 1: 1 در حال حاضر درگیر شود. شما بهتر درگیر میشوید ، سریعتر تبدیل میکنید و تمام آن را از نظر اقتصادی انجام میدهید.

 

آینده AI Marketer + Machine اینجاست

در حالی که تمام عناصر فوق الذکر برای تشخیص در مقیاس ضروری هستند ، لازم است تا نقش هوش مصنوعی ساخته شده برای بازاریابان را برجسته کنیم. این دستگاه هوشمند است که امکان شناسایی مشتریان آنلاین خود را دارد ، محتوای موجود شما را درک می کند و کمپین های خود را با روش های بی سابقه ای اجرا می کند. این ممکن است شبیه نقاشی چشم انداز آینده ما باشد ، اما این امروز از طریق محصولاتی مانند Marketo ContentAI در دسترس شماست. یک راه حل مبتنی بر هوش مصنوعی که بازاریابان را قادر می سازد تا در یک مقیاس بدون اضافه کردن منابع قابل توجه بیشتر منابع خود را به دست آورند ، مهم است که کسب و کارتان را از حجم به ارزش تبدیل کنید. برای بازاریابی قدرتمند AI یک راه حل را دنبال کنید که می توانید:

• به طور خودکار محتوای خود را کشف و فهرست بندی کنید

• بهترین عملکرد برای هر مخاطب برای هدایت برنامه ریزی محتوا و بهبود نتایج کمپین را پیش بینی کنید

• به صورت خودکار مطالب را که احتمالا برای هر گیرنده جذب و تبدیل شده است ، وارد کنید

• بینش مخاطبین را برای هر دارایی محتوا ارائه دهید ، بنابراین بهتر است بدانید که محتوای شما جذب می شود

• ارائه معیارهای کلیدی برای نمایش محتوای بالای صفحه ، که میتوانید آنها را تبدیل و بیشتر کنید ، بنابراین شما می توانید تاثیر تجاری هر دارایی محتوا را اندازه گیری کنید

AI می تواند تمام این کارها را انجام دهد و این امکان را برای ارائه مطالب بسیار متناسب به هر خریدار فراهم می کند ، در حالی که شما را در آنچه که از طریق هر کانال تحویل می شود کنترل می کند. حالا که AI برای بازاریابان ساخته شده است ، بالقوه ای برای شخصی سازی شما وجود دارد؟ من دوست دارم دیدگاه های آینده خود را در نظرات بشنوم.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :