دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

شخصی سازی در مقیاس برای پیروزی در اقتصاد جذب بخش اول

شخصی سازی در مقیاس برای پیروزی در اقتصاد جذب بخش اول

برای مدت زمان طولانی ، می شنیدیم که مردم می گویند: "بیشتر چیزها تغییر می کنند ، بیشتر آنها یکسان باقی می ماند". اما این اصطلاحات در یک دنیای B2B جای خود را به یک چیز جدید تبدیل کرده است: همه چیز تغییر کرده است. این کار به نحوی عمیق و سریع انجام شده است و تنها به همین ترتیب ادامه خواهد یافت. مدیرعامل Marketo ، استیو لوکاس ، در نمایشگاه بین المللی بازاریابی در بوستون در 3 اکتبر ، دیدگاهی برای اینکه چگونه بازاریابان مدرن می توانند بر این واقعیت جدید سرمایه گذاری کنند ، به اشتراک گذاشتند. در این وبلاگ ، من توضیح خواهم داد که چگونه بازاریابان می توانند از شخصی سازی در مقیاس استفاده کنند تا تعامل عمیق تر با مشتریان آنلاین خود برقرار کنند.

 

بازاریابان باید برای زنده ماندن سازگاری داشته باشند

در حال حاضر ، به طور گسترده ای پذیرفته شده است که خریداران امروز مسئول هستند. آنها سفر و تجربیات خود را تعیین می کنند و تن را برای تعامل با مارک ها تنظیم می کنند. اما آیا شما از این که چگونه انتظاراتشان به طور اساسی تغییر کرده است ، آگاه هستید؟ این آمارها را در نظر بگیرید:

• 79 درصد از خریداران تنها مارک هایی را که در مورد آنها درک می کنند و در مورد آنها مراقبت می کنند ، خریداری می کنند (Wunderman)

• 70 درصد از تجارب خرید براساس چگونگی احساس مشتری بودنشان است (McKinsey)

• 66 درصد مشتریان انتظار دارند که تعاملات خود را با مارک ها شخصی سازی کنند (Marketo)

این برای بازاریابان یعنی چه؟ بدین معنی است که خریداران آنلاین می خواهند شرکت ها با ارزش خود (و همسو) با آنها رفتار کنند و آنها تنها بر اساس منطق خرید نمی کنند. این به معنی بازاریابی با صندوق پستی و فروش با گوشی های هوشمند آن را قطع نمی کند. به این معنی استراتژی شخصی سازی برای نام تجاری شما به اندازه یک استراتژی شخصی برای محتوای شما مهم است.

 

این زمان برای یک استراتژی شخصی جدید است

همانطور که شما استراتژی شخصی سازی نام تجاری را توسعه می دهید ، ضروری است که قانون عرضه و تقاضا را در نظر بگیرید زیرا همه ما آن را مدیریت می کنیم. در زمینه بازاریابی ، این به این معنی است که فقط می توانید به خریداران بالقوه تجدید نظر کنید ، به این معنی نیست که باید باشد. به عبارت دیگر ، استفاده از تکنولوژی امروز برای بی وقفه به دست آوردن بهترین راه برای جذب خریداران امروز نیست. از آنجا که ، در حالی که این فن آوری های بی نظیر قدرتمند ما را قادر می سازد به فروشندگان به طوری که میخواهیم نگاه کنیم ، آنها می توانند مشتریان آینده نگر را با اطلاعات بیش از حد و پیشنهادات ناخواسته تحریک کنند. نگران نباشید ، در حالی که بازاریابان به ظاهر بی حد و حصر رانندگان تقاضا هستند ، چشم انداز و مشتریان آنلاین توجه محدود ... و این توجه کاهش می یابد. در پاسخ به بازاریابان که نتوانند به این کمبود توجه احترام بگذارند ، خریداران به عقب برگرداندن ، رد کردن و رد کردن ایمیل به خالص سازی بازاریابی (یعنی ایمیل ناخواسته) می پردازند.

 

تعهد دقیق را در آغوش بگیرید

سخت است که در برابر وسوسه با فشار دادن شتاب دهنده در "رانندگان تقاضای بی نهایت" مقاومت کنید. اما زمان آن است که این واقعیت را پذیرفت که این یک پیشنهاد از دست رفته برای خرید خریداران در سیل محتوا و اطلاعات است. این به سادگی استراتژیک نیست و یا واقع گرایانه است - امیدواریم پیام درست راه خود را از طریق زمان مناسب پیدا کند ، زیرا خریداران مسیر غیر خطی و چند کاناله خود را می گذرانند. دانستن اینکه شما باید در هر نقطه از سفر خریدار و تجربه مشتری مشارکت داشته باشید ، سوال این است که چگونه این کار را در مقیاس انجام می دهید؟
این زمان مناسب برای عقب نشینی و تصمیم گیری متفکرانه است: آیا می خواهید اولویت بندی حجم را تعیین کنید یا در نهایت برنده شوید؟ امیدوارم ، شما این را انتخاب کردید زیرا حجم سرمایه در اقتصاد جذب می شود. خبر خوب این است که می توانید از فناوری های پیشرفته امروزه که از هوش مصنوعی بهره می برید استفاده کنید تا بازاریابی خود را بر روی تاکتیک های ارزش افزوده و اقدامات تمرکز کنید. در حالی که ممکن است به نظر غیرقابل انعطافی برسد ، با محدود کردن و مشارکت در یک مفهوم محدودتر اما مرتبط تر ، ارزش خود را به خریداران افزایش می دهد و اعتماد آنها را افزایش می دهد. این به این خاطر است که برخلاف بسیاری دیگر از بازاریابان ، شما به زمان خریدار احترام می گذارید. قطعه بعدی پازل بدان معنی است که چگونه این محدودیت را به عنوانی مناسب و معنی دار امکان پذیر سازد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :