دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

شخصی سازی در بازاریابی ایمیلی بخش اول

شخصی سازی در بازاریابی ایمیلی بخش اول

در تجارت الکترونیک ، داشتن لیست ایمیلی از افرادی که به طور داوطلبانه آن را به شما داده اند، بسیار ارزشمند است.

نه تنها با این اهرم صدها یا حتی هزاران نفر از مطالب شما را می خوانند، اما هر زمان که بخواهید، می توانید درآمد کسب کنید و آنها را به وب سایت خود هدایت کنید. اما کلید آن این است که چطور از آن استفاده می کنید.

مشتریان نمی خواهند که یک شرکت بزرگ در مورد آخرین محصولات 24 ساعته ایمیل ارسال کند؛ آنچه که آنها می خواهند یک نام تجاری است که به آنها توجه و کمک می کند.

برای انجام این کار، باید شخصی سازی ایمیل خود را شروع کنید. اما به جای اینکه یک به یک به هزاران اسم ارسال کنید،با نرم افزار اتومات و تکرار تکنیک های بازاریابی ، می تواند این روند را انجام دهید.

 

 چرا باید شخصی سازی کرد؟

به طور خلاصه، به این دلیل که کار آنلاین شما را از دیگران متمایز می کند . مصرف کننده به طور متوسط بیش از 120 ایمیل در روز دریافت می کند و اکثر آنها مستقیما به سطل زباله منتقل می شوند.

دلیل دیگر افزایش تراکنش ها است. ایمیل های خودکار عالی هستند، اما می توانند تکراری و بی اهمیت باشند. علاوه بر این، همان چیزها را دوباره و دوباره به یک  مصرف کننده توصیه می کنند.

با شناختن نوع خاصی از مشتری که شما درگیر آن هستید ، اقدامات خود را تغییر میدهید و می توانید نرخ تبدیل بیشتری نسبت به ارسال ایمیل های خودکار داشته باشید.

دلیلی نهایی داشتن تعامل است.

به ایمیل هایتان به عنوان یک گفتگو با مصرف کنندگان خود فکر کنید: به جای اینکه به سادگی یک بحث یک طرفه داشته باشید که تکرار همان نکات صحبت شده است، شخصی کردن ایمیل هایتان باعث می شود که گفتگو بیشتر دوستانه و صمیمی باشد، بنابراین پیوند عاطفی بین شما و مشتری ایجاد میکند .

این ممکن است به نظر سطحی باشد، اما ایجاد احساس وفاداری با مشتریان خود می تواند سودآوری زیادی داشته باشد.

 

چگونه می توانید شخصی سازی را شروع کنید؟

موضوع

واضح ترین و ساده ترین راه برای شخصی سازی ایمیل های شما این است:  کدی را در موضوع ایمیل خود قرار دهید که مشتری را به نام کاربری به جای یک عنوان ساده خطاب کند.

به جای "آیا می دانید که چه خبرهای جدیدی را از دست دادید؟"، چیزی شبیه به "جری، خبر جدید رو شنیدی؟"  بگویید.با این کار احساس ایجاد می شود و مشتری نیز به طور طبیعی به نام خودش کشیده می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :