دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

سه هدف آگاهی رسانی درباره برند

۲۹ دی ۱۳۹۷
4.8
سه هدف آگاهی رسانی درباره برند

استراتژیست های بازاریابی همگی بر این باورند که آگاهی از نام تجاری در هر صنعت ، این شرکت را متفاوت می کند. آگاهی برند ، اهداف متعددی را برای شرکت هایی که به دنبال افزایش فروش در بازار هستند ، به مقصود می رساند. کمپین آگاهی رسانی باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا بتواند با شرکت رشد کند و در صورت لزوم تنظیم شود. شرکت باید به دنبال ایجاد آگاهی مشتری ، بزرگ طراحی کردن وب سایت خود و افزودن ارزش آن باشد. گرچه مشتری ها معمولا هنگام انتخاب محصول اینترنتی به این مراحل فکر نمی کنند اما آگاهی برند از یک فرایند مشخص پیروی می کند.

 اول اینکه ، مشتری نیاز به درک محصول دارد. در بسیاری از موارد ، او به دنبال اطلاعاتی درباره خرید محصول می باشد. او اغلب گزینه های خود را ارزیابی می کند ، اگرچه در بعضی موارد ، مانند خرید یک نوشیدنی ، ممکن است به راحتی آن را خریداری کند. در عین حال ، او به انتخاب ها ارزش میدهد ، هم مالی و هم شخصی. پس از خرید محصول خود ، خرید خود را بررسی و تنظیماتی را انجام می دهد. گاهی اوقات این تنظیمات فوری خواهد بود در موارد دیگر ، آنها بلند مدت هستند. به عنوان مثال، اگر او نوشیدنی را که خریداری کرد دوست نداشته باشد ، روز بعد او نوشیدنی دیگری را انتخاب خواهد کرد. اما اگر او خودرویی که خریدش را دوست نداشته باشد ، می تواند دو تا پنج سال طول بکشد تا یک خرید متفاوت انجام دهد.

 

ایجاد آگاهی مشتری

مشتری پایه مورد نظر را هدف قرار دهید. از آنجا ، به راحتی می توانید برای افزایش آگاهی مشتریان آنلاین ، آنچه را که باید انجام دهید ، ارزیابی کنید. به عنوان مثال ، یک استراتژی آگاهی مشتری بر مخاطبان مختلف متمرکز خواهد بود ، بسته به اینکه آیا محصول اسباب بازی ، وسایل نقلیه اتومبیل و یا واکر برای افراد با مسائل مربوط به تحرک است. در هر مورد ، کسب و کار از کمپین های مختلف تبلیغاتی برای افزایش آگاهی مشتری استفاده خواهد کرد. هر کسب و کار نیاز به غلبه بر چالش های خاص دارد تا مشتری مزایای کار با آن شرکت خاص را درک کند.

 

تبلیغ وب سایت

یک وب سایت کمک می کند تا یک پایگاه مشتری در سراسر جهان ایجاد کنید. مشتریان اینترنتی ، دیگر خود را برای خرید از یک مکان جغرافیایی خاص محدود نمی کنند. یک مشتری ممکن است درباره یک محصول تحقیق کند و سپس به جای سفر شخصی به محل شرکت ، با یک سفارش کاتالوگ یا تلفن خریدش را دنبال کند. استخدام یک طراح گرافیک می تواند یک کسب و کار را در طراحی تصویری که می خواهید تصویر کند ، کمک کند. کارت های ویزیت ، بازاریابی و تبلیغات بیشتر باعث افزایش آگاهی مشتری می شود. سازگاری در طراحی کمک می کند تا مشتریان لوگو را با کسب و کار و محصول در ذهن خود ترکیب کنند.

 

اضافه کردن ارزش

هر مشتری فروشگاه اینترنتی مقدار ارزش محصول را به روش های مختلف تعیین می کند. آگاهی برند می تواند مشتری را از ارزش های شما آگاه کند. این ممکن است به شکل خدمات ، مانند سه تعویض روغن رایگان در یک سال با خرید یک موتور سیکلت باشد. بسته بندی شما ممکن است کمی بزرگتر باشد که مقدار بیشتری را به مشتری ارائه میکند. مکان شما ممکن است منحصر به فرد و به راحتی قابل دسترسی باشد. این کسب و کار ممکن است حوادث خاص را حمایت کند ، خدمات داوطلبانه انجام دهد یا یک سازمان ارزشمند را پشتیبانی کند. شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این راهها برای شرکت شما مناسب تر باشد.

در نهایت ، زمان لازم برای توسعه آگاهی از نام تجاری را صرف کنید. در بیشتر موارد این روند یک شبه اتفاق نمی افتد. در حالی که هدف نهایی این است که شرکت برای شناسایی سطح موفقیت کمپین های اطلاع رسانی برند ، باید همیشه به حتی کوچکترین پیشرفت توجه و پیگیری کند.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :