دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

سه روش برای بهبود صفحات فرود بخش دوم

سه روش برای بهبود صفحات فرود بخش دوم

در مورد چگونگی ایجاد صفحه فرود مناسب ، مقاله های مختلفی جهت بهینه سازی وب سایت ها نوشته شده است. آیا چیز دیگری برای گفتن وجود دارد؟ کاملا! آیا به استفان کینگ می گویید که داستان های ترسناک قبلا به اندازه کافی نوشته شده است؟ بنابراین تا زمانی که صفحه لندینگ کامل ایجاد شود ، ما به ادامه روند و آزمایش ، به اشتراک گذاری و استدلال در مورد شایستگی ها و خطاهای هر عنصر صفحه فرود می پردازیم. با این روال ، در اینجا سه ​​روش برای بهبود صفحات فرود آورده شده است.

 

 

3. پیمایش صفحه فرود

ما نمی توانیم از این احساس که بازاریابان صفحات فرود خود را کم اهمیت می گیرند ، فرار کنیم. سالهاست که بارها و بارها گفته می شود صفحات فرود را "مهم" فرض کرده و روی آن "تمرکز" کنند. جای تعجب نیست که بازاریابان از صفحات فرود وحشت دارند ... این که نتوانند بازدید کننده را نگه دارند ، بسیار وحشتناک است. امن ترین مرز در جهان خط پیمایش صفحه فرود است: حرکت بازدید کنندگان در صفحه فرود باید معادل چتر نجات شما در پشت خطوط دشمن باشد. باید احتمال بازگشت آنها به سایت های دیگر کم باشد. ما می خواهیم تشبیه مرزی متفاوت ارائه دهیم. از حالا به بعد ، خط پیمایش را به عنوان مرز فرانسه و اسپانیا فکر کنید. یک مرز آرام و راحت. شما با پنجره های باز رانندگی می کنید ، باد موهای شما را پریشان می کند ، و ... شما از روی آن مرز عبور کرده اید حتی بدون اینکه متوجه شوید. می توانید یک چرخش UT درست کنید و دوباره از آن عبور کنید ، فقط برای تفریح. بنابراین طبق روال معمول ، از پیمایش استفاده کنید. محتوای آموزنده و مرتبط ، تصویری برای تقویت پیام تان و یک فرم. همه خوبند اما به خودتان اجازه دهید تا با مطالب خود سخاوتمندانه تر باشید. محتوا را کمی عمیق تر کنید ، اطلاعات جانبی را ارائه دهید که به سؤالات احتمالی که ممکن است بعد از خواندن مطالب کم و خلاصه در بالای صفحه ایجاد شود ، پاسخ می دهد. مطالب جالب موجب قدردانی از شما خواهد شد.

 

Google AdWords

Google AdWords نیز خواهد بود به شما کمک کند. به دلیل ارتباط فوق العاده با تبلیغات شما ، به شما و صفحه فرود شما با نمره ای با کیفیت بالاتر پاداش می دهد. می دانید هنگامی که Google راضی باشد ، این بدان معنی است که شما برای کلیک ، کمتر هزینه می کنید. اصولا ، هیچ دلیلی وجود ندارد که در صفحه فرود خود ، در مورد محتوا و محصولات توضیح ندهید. مردم عاشق انتخاب هستند و شما باید توضیحات را ارائه دهید. اگر آنها سریع و سریع بخواعجله داشته باشند ، اطلاعات بالای صفحه را می خوانند و تصمیم می گیرند مشتری شوند یا نه. اگر توانستید کنجکاوی آنها را تحریک کنید ، آنها می خواهند اطلاعات بیشتری بشنوند ، در این مرحله آنها را دوباره مشاهده خواهید کرد. باز هم ، بازدید کننده هایی که پس از گذراندن مدت زمان طولانی تر در تعامل با شما تبدیل به مشتری می شوند ، از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :