دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

سه روش برای بهبود صفحات فرود بخش اول

سه روش برای بهبود صفحات فرود بخش اول

در مورد چگونگی ایجاد صفحه فرود مناسب ، مقاله های مختلفی جهت بهینه سازی وب سایت ها نوشته شده است. آیا چیز دیگری برای گفتن وجود دارد؟ کاملا! آیا به استفان کینگ می گویید که داستان های ترسناک قبلا به اندازه کافی نوشته شده است؟ بنابراین تا زمانی که صفحه لندینگ کامل ایجاد شود ، ما به ادامه روند و آزمایش ، به اشتراک گذاری و استدلال در مورد شایستگی ها و خطاهای هر عنصر صفحه فرود می پردازیم. با این روال ، در اینجا سه ​​روش برای بهبود صفحات فرود آورده شده است.

 

 

1. شروع به تغذیه بلافاصله در صفحه "تشکر"

ما در پایان شروع خواهیم کرد. شما یک صفحه فرود خارق العاده ایجاد کرده اید: نسخه ادیت شده است ، تصویر قانع کننده است و مقاومت در برابر پیشنهاد شما دشوار است. بازدید کننده روی دکمه CTA کلیک می کند و فرم را پر می کند و اطلاعات تماس دیگری را در اختیار شما قرار می دهد. پس چه اتفاقی می افتد؟ صفحه "تشکر" معمولا بی اهمیت ظاهر می شود. از بازدید کننده از تکمیل فرم تشکر می کند ، قول می دهد که به زودی با او در ارتباط باشد و ممکن است برای جلب توجه ، برند را تکرار کند ، دقیقا به عنوان یادآوری ، چون ممکن است بازدید کننده برند را فراموش کرده باشد. خوب ، این یک فرصت از دست رفته است. شما یک مشتری جدید را در دستان خود و این فرصت شما برای به حداکثر رساندن سود است. وقت آن است از فرصتی که از صفحه بازدید شما بدست آمده است ، بیشترین استفاده را ببرید. شما باید بلافاصله شروع به جذب مشتری کنید. ارتباط قبلا برقرار شده است ، بنابراین آن را تغذیه کنید. هدف شما این است که مشتری آنلاین در این تعامل سرمایه گذاری کند. می توانید پیوند صفحه ای خاص در وب سایت خود ، بارگیری کتاب الکترونیکی یا یک فیلم را ارائه دهید. حتی می توانید تمام موارد فوق را همزمان ارائه دهید. مهمترین چیز این است که یک مشتری در حال گوش دادن است پس از این فرصت استفاده کنید.مواظب باشید که به آنها آویزان نشوید.

 

2. در صفحه فرود پیوند دارید؟

بهترین روش ها می گویند هیچ پیوند برون سایتی نباید در صفحه فرود گنجانده شود. منطقی است: فقط یک گزینه را به بازدید کننده بدهید. پر کردن فرم. بیشتر از این می تواند او را دچار یک حواس پرتی کند و تلاش شما برای بدست آوردن اطلاعات مورد نظر از بازدید کننده را تضعیف کند. اگر چه کاملا منطقی به نظر می رسد ، اما تجربه ما ممکن است در اینجا متفاوت باشد. ما می دانیم که در صفحات فرود پیوندهایی به صفحات دیگر وب سایت ما وجود دارد اما می توانیم بگوییم که این یک فاجعه وحشتناک نیست. بازدیدکنندگانی که تصمیم به "خروج" از صفحه فرود را برای رفتن به وب سایت اصلی گرفته و تبدیل به مشتری دائم شده اند ، نسبت به افرادی که از ابتدا در صفحه فرود ثبت نام کرده اند ، منجر به کیفیت بالاتر شده اند. از منظر تبدیل محتوا ، معنای زیادی پیدا می کند. تبدیل به مخاطب دائم وب سایت شدن نتیجه LPDSP نیست (Landing Page Dime Psychology Store) بلکه نتیجه برانگیختن علاقه ، کنجکاوی محسوس و ایجاد تمایل به برقراری ارتباط است.

بازدید کننده ای که وقت خود را برای مشارکت با یک وب سایت گذاشته است ، اینجا و آنجا را کلیک کرده ، یک قطعه محتوا را بخواند ، به یک تصمیم دست یافته است که می تواند جزئیات خود را با توجه به مارک تجاری در صفحه فرود بررسی کند... در حقیقت یک رهبری متفاوت نسبت به کسی خواهد بود که تیتر را بررسی می کند. در یک میلی ثانیه و تصمیم می گیرد جزئیات خود را در صفحه فرود بیاورد و سپس برود. بنابراین پیوند صفحه فرود خود را به وب سایت خود متصل کنید. اگر واقعا از کیفیت برخوردار هستید و می دانید که محصول آنلاین یا خدمات شما به بازار انبوه نرسیده است ، بنابراین به مخاطبان خود بیشتر اعتماد کنید. آنها می توانند بیش از یک انتخاب انجام دهند و شما از این اعتماد بهره مند خواهید شد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :