دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

روندهای بازاریابی دیجیتال که موجب تغییر شیوه بازاریابی مصرف کنندگان می شوند بخش دوم

روندهای بازاریابی دیجیتال که موجب تغییر شیوه بازاریابی مصرف کنندگان می شوند بخش دوم

دنیا در حال تغییر است و فناوری روز به روز پیشرفت می کند. امروزه ، همه چیز دیجیتالی شده است - سرگرمی ، سلامت ، املاک ، بانکداری و حتی پول. با این حال این موضوع قابل درک است. در امریکای شمالی ، 89 درصد  جمعیت ، آنلاین است. با همه چیز که به دیجیتال تبدیل می شود ، به این معنی است که شرکت ها نیز در حال پریدن به بازار اینترنتی برای کسب و کار خود هستند. برای برطرف کردن چالش های بازاریابی دیجیتال ، مارک ها باید با آخرین روند رو به رو شوند. موفق به رسیدن به مخاطبان هدف دیگر فقط تبلیغ تلویزیون و چاپ نیست.

 

 

3- تلفیق فناوری های AI و بلاک چین

تکنولوژی Blockchain در حال حاضر باعث اختلال در نحوه نگاه جهان به سیستم مالی می شود. با این وجود قدرت آن محدود به این بخشها نیست. در سال های اخیر ، آن را در حال حاضر به بازاریابی دیجیتال گسترش یافته است. فناوری به بازاریابان اجازه داده است تا تبلیغات خود را جابجا کنند و اطمینان حاصل کنند که مصرف کنندگان واقعی ، به جای ربات های خودکار ، بر روی تبلیغات خود کلیک می کنند. این امر باعث می شود که داده های مربوط به تعامل مشتری قابل اعتمادتر شود و باعث می شود که دارایی های بازاریابی مارک ها به ضایعات نرسد.

مصرف کنندگان همچنین می توانند از ماهیت شفاف فن آوری بلوچین بهره مند شوند ، زیرا آنها کنترل بیشتری بر نحوه استفاده از اطلاعات شخصی توسط تبلیغ کنندگان می دهند. هنگامی که اعتماد مصرف کننده افزایش می یابد ، احتمال دسترسی آنها به اطلاعات شخصی نیز افزایش می یابد. این به بازاریابان و فروشگاه ها کمک می کند تا آنها را بهتر بشناسند. چند سرویس تغییر در بازی وجود دارد که می تواند به بازاریابان کمک کند تا به طور موثر تلاش های بازاریابی را از طریق Blockchain انجام دهند و اطمینان حاصل شود که هر پنی قرار است در آن قرار گیرد. در حالی که این به معنای هزینه های اضافی است ، بازده سرمایه گذاری باعث می شود ارزش هر دلار اضافی را با اطمینان از اینکه هر آگهی به مخاطبان هدف می رسد ، ارزش می گذارد.

 

4- بازاریابی تاثیرگذار

در دنیای امروز ، که در آن رسانه های اجتماعی همه جا هستند ، مردم تمایل دارند تا به تجربه هایی که معتبر و واقعی هستند ، گره بزنند. مشتریان بالقوه احتمال بیشتری دارند که افراد واقعی را بیش از یک آگهی در مورد چگونگی یک محصول آنلاین یا نام تجاری مشخصی باور داشته باشند. این جایی است که نفوذگران وارد می شوند در حالی که بازاریابی تأثیرگذار می تواند بسیار موثر باشد ، ممکن است هزینه نیز باشد. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از بودجه بازاریابی کسب و کار ، بازاریابان باید با دقت به نفوذ خودشان را انتخاب کنند و اطمینان حاصل کنند که سفیران از آنها استفاده می کنند و به مصرف کنندگان مناسب می رسند. با استفاده از یک مزیت موثر که مردم به راحتی می توانند به یاد داشته باشند و اتخاذ کنند ، به کمپین کمک بیشتری خواهند کرد. برای بازاریابان دیجیتال برای تبدیل شدن به موثرتر ، به طور منظم ارزیابی استراتژی ها باید عادی باشد. با توجه به آخرین فن آوری های بازاریابی دیجیتال و روندهای رشد ، این بسیار مهم است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :