دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

روانشناسی بازاریابی در سال 2019 : برند خود را دیجیتالی کنید بخش اول

روانشناسی بازاریابی در سال 2019 : برند خود را دیجیتالی کنید بخش اول

به عنوان متخصصان بازاریابی ، ما در تحقیقات بازار اینترنتی ، افراد مبتدی را ایجاد می کنیم ، تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهیم و رفتار کاربر را در وب سایت های ما از طریق اتوماسیون و تکنولوژی پیگیری می کنیم. یکی از مهارت های مجموعه ای که بازاریابان بزرگ را از ویژگی های خوب جدا می کند ، توانایی درک چگونگی و چگونگی فرایندهای تفکر مردم است که منجر به رفتار و عادت های مصرف کننده آنها می شود. مقالات متعددی در این زمینه وجود دارد که توضیح میدهد چگونه میتوان از روانشناسی در بازاریابی استفاده کرد. با توجه به پیش بینی های جمعیتی اداره آمار ایالات متحده ، مصرف کنندگان ، به ویژه هزاران ساله ، "بومیان دیجیتال" ، بر پایه پیشروی بومرهای کودک به عنوان بزرگترین نسل بالغ زندگی می کنند.

 

استراتژی های بازاریابی روانشناسی 101: سلسله مراتب نیازهای ماسلو

اینترنت زندگی ما را متحول کرده و تقریبا هر جنبه ای از بازاریابی را تحت تاثیر قرار داده است. این موضوع عمیقا تحت تاثیر قرار می گیرد که چگونه ما به عنوان بازاریابان امروز روابطمان را با مشتریان تعامل می کنیم. با این کار ، یک صنعت جدید کاملا متولد شد: بازاریابی دیجیتال و جستجو. در حالی که ما جدید را در آغوش می گیریم ، چند نظریه در آزمون زمان ایستاده است. اینها پایه و اساس است که استراتژی های بازاریابی روانشناختی ساخته شده است. یکی از آنها سلسله مراتب نیازهای ماسلو است. این تئوری انگیزشی روانشناسی توسط ابراهام ماسلو ، متخصص روانشناسی رفتاری انسان در سال 1943 ، توسعه یافت.

این یک مدل پنجگانه ای از نیازهای انسانی است که اغلب به عنوان سطوح سلسله مراتبی در درون هرمی نشان داده شده است. نیاز به پایین آمدن در سلسله مراتب باید قبل از اینکه افراد بتوانند به نیازهای بالاتر برسند ، باید رضایت بخش باشند. از پایین سلسله مراتب به سمت بالا ، نیازهای فیزیولوژیکی ، ایمنی ، تعلق و عشق ، عزت نفس و خودآزاری است. آسان است که با آخرین روند روبرو شوید. فراموش نکنید مقدار زیادی از تحقیقات که در آن زمان به تقسیم ، هدف ، موقعیت و تعریف ایده آل شما تعلق داشت. وقتی یک کمپین بازاریابی را کنار هم قرار می دهید ، انگیزه واقعی انسان را در خط مقدم حفظ کنید و پایه محکمی برای موفقیت شما در ساختن آن ایجاد کنید.

 

بازاریابی روانشناسی اجتماعی: چگونگی علاقه به افراد

محرک های بازاری کلاسیک که به ما تزریق شده است ، به اثر ، شناخت و رفتار مشتریان ، مردم ، بر اساس سلسله مراتب نیازهای ماسلو نیست رویکرد کمک می کند. آنچه که من در اینجا می بینم ، صرف نظر از محصول یا سرویس آنلاین شما ، مشتری ایده آل یا چشم انداز شما برای شما مهم نیست. آنچه که برای آنها مهم است مزایای اضافه شده ای است که آنها را به آنها ارائه می دهید. هنگامی که شما آنها را تبدیل می کنید ، پس از آن مشتری موفق به حفظ آنها می شود. آنها پول زیادی را صرف سرمایه گذاری و معمولا نام حرفه ای خود را به شما می دهند.

 

اقتصاد و روانشناسی

این من را به اصل چهارم اقتصاد منجر می کند: مردم به انگیزه ها پاسخ می دهند ، که پایه ای برای درک اقتصاددانان از طبیعت انسانی است که مردم به پول پاسخ می دهند و نه چیز دیگری. "هنگام برخورد با مردم ، به یاد داشته باشید که ما با موجودات منطقی برخورد نمی کنیم. ما با موجودات عاطفی ، موجوداتی که با تعصب وحشتناكی مواجه می شوند و با غرور انگیزه می گیرند برخورد می كنیم. " این به بازاریابان مربوط می شود. برای اینکه ما با مخاطبمان مجددا تماس بگیریم و با مخاطبانمان ارتباط برقرار کنیم ، باید به طور مداوم پیام رسانی ما را با محصولات و خدماتمان دوباره ارزیابی کنیم و با احساساتمان هماهنگ کنیم.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :