دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راه های پیشرفت مدیران در یک کسب و کار

راه های پیشرفت مدیران در یک کسب و کار

توسعه رهبری یک رویکرد سیستماتیک برای گسترش توانایی عملکرد افراد در نقش های رهبری در شزکت های فناوری اطلاعات است. و مانند هر روشی ، از طریق یک مرحله یا گام به دست نمی آید ، بلکه از طریق یک دوره است. هیچ راه بهترینی برای رهبری وجود ندارد. و انواع مختلفی از مدل ها وجود دارد که هر کدام ممکن است مفید باشد. با این حال ، رویکرد سیستماتیک برای بسیاری از شرکت ها موفقیت آمیز بوده است. بر خلاف رویکردهای دیگر ، انتظارات متفاوت از رهبران و همچنین شیوه های سازمانی منحصر به فرد برای ایجاد یک سیستم به آنها اجازه می دهد به کارایی حداکثر ، توجه شود.

 

پیشرفت مدیریت با بینش بالای محیط کار

مدیریت ، از آن دسته از موقعیت هایی است که سازمان در پیشبرد اجرای استراتژی کسب و کار آنلاین با ساختن هماهنگی ، به دست آوردن ذهنیت و افزایش توانایی های همه کارکنان ، پیش می رود. این نقش ها ممکن است رسمی باشد ، به مدیر اجازه می دهد تصمیم بگیرد و مسئولیت و یا غیر رسمی داشته باشد و دارای قدرت کمی باشد و در عین حال دارای سطح نفوذ در میان همکاران خود است که از طریق گوش دادن و مذاکره بین فردی امکان پذیر است. بنابراین شیوه های رهبری می تواند به هر فردی که متناسب با این تعریف است ، اعمال شود که اغلب شامل فعالیت های زیر است:

 

ارزیابی صلاحیت مرکزی

درک روشنی از رهبری موثر برای موقعیت های مدیریتی ، برای برنامه ریزی موثر ، حیاتی است. بنابراین ، یک برنامه جامع ارزیابی شایستگی می تواند برای اعضای کسب و کار شما ، زمانی که در حال تلاش برای تمرکز تلاش های خود هستند بسیار مفید باشد. همچنین به شما در شناسایی و درک رفتار های مدیریتی خاص که به هر صلاحیت سازمانی مربوط می شود ، کمک کرده و این درک به شما این امکان را می دهد که به راحتی بتوانید کاندیدای رهبری خود را با استفاده از ویژگی های مناسب مورد ارزیابی قرار دهید.

 

ارزیابی فردی و سازمانی

با این کار یک ارزیابی جامع 360 درجه برای اطلاع مدیران و سرپرستان فردی در خصوص ویژگی های خاص مدیریت فروشگاه خود ، با تمرکز بر هر دو نقاط قوت و ضعف ، فراهم می کند. علاوه بر این ، برای درک سازمان و زمینه ای که در آن مدیریت می شود ، حیاتی است. همچنین باید ویژگی هایی را که سازمان برای مشتریان خود ارزشمند می سازد ، فرهنگ منحصر به فرد سازمان و چگونگی پیش بینی عملکرد رهبر در سازمان بررسی شود.

 

برنامه توسعه رهبری و آموزش

رهبران با مدیران ارشد در یک برنامه مقدماتی در رابطه با توسعه فردی خود ، مستند سازی اهداف و هر گونه موانعی قابل پیش بینی که مانع موفقیت می شوند ، همکاری می کنند. پس از آن شما می توانید کارگاه های داخلی یا خارجی را برای تدریس اصول رهبری در یک سازمان سودمند ارائه دهید ، مخصوصا در مورد ارزش های خاص سازمان شما تمرکز کنید.

همانطور که ارسطو یک بار گفت ، "ما با انجام یادگیری یاد می گیریم." نشان داده شده است که یادگیری تجربی به بالاترین میزان موفقیت برای تبدیل کاندیداهای بالقوه به رهبران با کارآمد تبدیل شده است. در این فرایند، رهبران ظهور فرصتی را برای توسعه مهارت خود فراهم می کنند ، که آنها را قادر می سازد سطح مهارت های رهبری خود را در یک محیط امن ، به طور معمول در خارج از حضور زیردستان ایجاد کنند. یکی از روش های محبوب ارائه این نوع توسعه ی رهبری ، ارائه مربیان به کارآموزان رهبری است.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :