دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش دوم

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش دوم

قدرت داده ها

بسته به ماهیت مسابقه یا نظرسنجی ، می تواند به شما اجازه جمع آوری اطلاعات مفیدی از مشتریان بدهد یا حتی بهتر از آن ، به طور مستقیم به فروش منجر شود. به عنوان مثال ، اگر یک تولید کننده پیراهن فوتبال از مخاطب خود سوال کند که طرفدار کدام تیم است ، می تواند تصویری از محصولاتش را برای بازرایابی نیز قرار دهد.

 

فیس بوک

بر اساس تحقیقات اخیر از بازاریابی انگلستان ، 42 درصد از افرادی که یک برند در فیس بوک را دنبال میکنند ، برای دریافت کوپن های تخفیفی اینکار را میکنند. این قدرت محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در جهان را نشان می دهد. شما می توانید از فالوئرهای خود بخواهید که شما لایک یا شیر کنند تا شانسی برای بردن جایزه داشته باشند ، در نتیجه هم در رقابت در فیس بوک لذت میبرید ، در عین حال از تبلیغ برند و جذب مشتریان ، بهره مند خواهید شد.

شما می توانید رقابت خود را در سراسر فیس بوک ترویج کنید همانطور که می توانید یک پست دارای اسپانسر را بالا ببرید. فقط مطمئن شوید که از توانایی فوق العاده فیس بوک برای کشف جمعیت شناختی استفاده می کنید. علاقه مندی ها ، مکان های جغرافیایی ، سنین و زبان هایی را که توسط مخاطبان هدف شما صحبت می شود ، هدف قرار دهید. و فراموش نکنید که جذب دوستان طرفداران شما هم متواند هدف شما باشد.

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش دوم

 

استروتا Strutta

Strutta به عنوان یک پلت فرم برای مسابقات مورد استفاده می گیرد و در حال محبوب شدن است. این سایت شامل یک فرایند گام به گام برای ساختن مسابقه آنلاین شماست ، حتی یک گزینه برای ایجاد وب سایت هم دارد. قبل از اجرای مسابقه مقررات آن اطمینان حاصل می کند که شرکت های فروش آنلاین قانونی هستند.

مسابقات میتواند از ساختارهای تولید شده توسط کاربر مانند ارسال فیلم ها یا عکس ها (با مجموعه ای از فرآیند داوری) تا رقابت های جمع آوری اطلاعات پیچیده تری را شامل می شود که نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای دسترسی به منابعی که در نتیجه ایجاد می شود دارد.

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش دوم

 

سایت های مفید دیگر

Strutta سیستمی بسیار چشمگیر است ، اما سایت های دیگر برای مسابقات فروشگاه های آنلاین وجود دارد که نباید نادیده گرفته شود ، از جمله Punchtab ، Wazoku ، Rafflecopter و WizHive.

قبل از تصمیم گرفتن همه آنها را چک کنید. Punchtab پست های شبکه اجتماعی را به عنوان بخشی از مسابقات تشویق می کند و به شما امکان می دهد تا مشارکت های مختلفی را به روشنی تجزیه و تحلیل کنید. Rafflecopter برای صرفه جویی در زمان بسیار مفید است و اجازه می دهد تا شما در عرض چند دقیقه یک رقابت را راه اندازی کنید که می تواند بهترین پیشنهاد برای دادن هدایای ساده باشد.

Wazoku ابزار رقابتی خود را به عنوان بخشی از طیف وسیعی از "نرم افزار مدیریت ایده" ارائه می دهد. این ابزار در واقع بسیار ساده تر از آن است که به نظر می رسد و می تواند در نسخه ی نمایشی در سایت Wazoku دیده شود.  وبسایت WizHive که  ادعا میکند پلت فرم شماره یک برای رقابت هاست و گزینه های مدیریت پیشرفته و شخصی سازی بیشتری را در اختیا شما قرار میدهد.

در کل ، کسب و کارهای فروش آنلاین باید مسائلی را در نظر بگیرند که به طور خاص به دنبال آن هستند. فرصت هایی برای ساختن نام تجاری خود ، رسیدن به مخاطبان جدید ، استخراج داده ها ، ایجاد جامعه آنلاین خود ، بالابردن فالوئرهای خود و سرگرم کردن آنها همه دلایلی قوی برای رقابت هستند. در مورد سیستم های موجود تحقیق کنید و در نهایت آنچه که با کار شما بیشترین هماهنگی را دارد انتخاب کنید.

 

بخش اول مقاله رو اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :