دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش اول

راه های پیروزی در رقابت های تجارت الکترونیک بخش اول

همانند اکثر اشکال تجارت آنلاین ، فروشگاه آنلاین به مشارکت کاربر و وفاداری مشتری به عنوان یک نیروی محرک عظیم متکی است و در نهایت با افزایش فروش در رقابت تاثیر می گذارد.

اگر تنها نشسته باشیم و منتظر بمانیم تا کسب و کار به سرانجام برسد ، شانس ما برای پیشرفت مدت زیادی طول می کشد. پتانسیل مشتری بالقوه ما بسیار زیاد است ، بنابراین باید راهی پیدا کنیم که به آنها دسترسی داشته باشیم.انجام این کار در فروش آنلاین با زندگی روزمره متفاوت نیست – اولین حرکت کلیدی ، شروع یک مکالمه است.

راه های زیادی آنلاین و آفلاین برای انجام این کار وجود دارد  ، اما در این دنیای متمرکز بر رسانه های اجتماعی ، ایجاد اعتبار آنلاین برای نام تجاری شما بهترین راه در رسیدن به هدف بلند مدت است  ، حتی اگر فکر نمیکنید که کار راحتی باشد.

یکی دیگر از عناصر فروش آنلاین که مانند زندگی روزمره است میتواند این باشد که در ازای تلاش کمتر ، کمتر نیز بدست میاورید. و به همین دلیل یک راه حل موثر برای ایجاد جامعه مشتری آنلاین به سرعت ، رقابت در این زمینه است. این راهنما راه های مختلفی برای راه اندازی مسابقات آنلاین به شما نشان می دهد:

 

چطور باید یک مسابقه فروش آنلاین را راه اندازی کنم؟

محصول فروشگاه اینترنتی شما نکته اصلی رقابت است پس از آن استفاده کنید. می توانید محصول خود را جایزه بدهید ، یا شاید تخفیفی برای آن بدهید. هدف ترویج محصول خود و معرفی آن به عنوان یک کالای خوب یا خدمات مطلوب در عین حال است.

گزینه های زیادی برای راه اندازی یک مسابقه آنلاین وجود دارد از جمله استفاده از شبکه های اجتماعی برای اجرای رقابت های محتوایی ، سوال و جوابهای کوچک و یا پلت فرم های مسابقه ای آماده براساس لایک در Facebook و Strutta.

 

شروع ساده ، نتیجه بزرگ

ماهیت مسابقه آنلاین شما همیشه به هدف شما بستگی دارد. اگر بالابردن بالقوه مشتری اولویت اصلی شما باشد ، مسابقه ساده ای را در نظر بگیرید. شما می توانید یک جایزه مطلوب ، ترجیحا یکی از محصولات فروشگاه خود ، یا چیزی مربوط به خط تولید یا خدمات خود را انتخاب کنید. سپس به سادگی از مردم بخواهید در لیست اشتراک ایمیل شما عضو شوند و شانس برنده شدن را داشته باشند. این یک راه ساده و موثر است و اگر جوایز شما محبوب باشد ، می توانید انتظار تعداد بالاتری از علاقه مندان را داشته باشید.

همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی مانند توییتر یا فیس بوک چنین مسابقه ای را تبلیغ کنید یا یک شریک رسانه ای را انتخاب کنید که با مخاطبان شما مطابقت دارد و از پلت فرم آنها برای دستیابی به مشتریان بالقوه جدید استفاده کنید. بعضی مواقع از شما خواسته می شود که برای اجرای چنین مسابقه ای هزینه ای به آنها پرداخت کنید ، و گاهی نیز می تواند به صورت رایگان به عنوان بخشی از قرارداد ارائه شود.

 

آزمونها و نظرسنجی ها

اگر می خواهید مخاطبان خود را به چالش بکشانید ، از مسابقه یا نظرسنجی استفاده کنید. نه تنها این اغلب روش جذاب تری برای جمع آوری داده ها است ، بلکه موجب می شود که اصطلاحا وایرال شوید یعنی مطالب شما در اینترنت به تعداد بالایی به شتراک گذاشته شود و می تواند شما را به عنوان یک بازیکن شناخته شده در این زمین معرفی کند.
 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :