دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راهنمای تبلیغات در google بخش چهارم

راهنمای تبلیغات در google بخش چهارم

اگر برای رسیدن به مخاطب مورد نظر خود حاضرید هر مقدار پول برای تبلیغات هزینه کنید ، پس بهتر است آن را در جای مناسب خرج کنید. یعنی در جایی با بیش از 246 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد ، 3.5 میلیارد فعل و انفعالات روزانه و تخمین 700 درصد بازده سرمایه گذاری. در جایی مانند Google Ads.

 

 

 

 

کلمات کلیدی

تحقیقات کلمات کلیدی برای تبلیغات ارسالی همانقدر مهم است که برای جستجوی ارگانیک مهم است. کلمات کلیدی شما باید تا حد امکان با نیاز فرد جستجوگر مطابقت داشته باشد. به این دلیل است که Google با آگهی شما مطابق با کلمات کلیدی انتخاب شده مطابقت دارد. هر گروه تبلیغاتی که ایجاد می کنید مجموعه کوچکی از کلمات کلیدی را هدف قرار می دهد (یک تا پنج کلمه کلیدی بهینه است) و Google تبلیغ شما را بر اساس آن انتخاب ها نمایش می دهد.

 

انواع تطابق

انواع تطابق در هنگام انتخاب گزینه های کلمه کلیدی مرتبط با وب سایت تان ، یک اتاق جادوگری کوچک به شما می دهد. آنها می گویند که آیا می خواهید دقیقا با یک جستجو مطابقت داشته باشید یا اینکه تبلیغ شما باید به کسی که با جستجویش حتی نیمه مرتبط است ، نشان داده شود. چهار نوع مطابقت برای انتخاب وجود دارد:

Broad Match تنظیم پیش فرض است که از هر کلمه ای در عبارت کلمه کلیدی شما به هر ترتیب پس و پیش شده ای استفاده می کند.

Broad Broadcast Modified به شما امکان می دهد با علامت "+" کلمات خاصی را در یک کلمه کلیدی قفل کنید. کلمات جستجوگر حداقل آن کلمه قفل شده را شامل می شود.

• عبارت Phrase با نمایش داده شد که عبارت کلمه کلیدی شما را با یک ترتیب دقیق مدنظر می گیرد اما ممکن است شامل کلمات اضافی قبل یا بعد از آن باشد.

• انطباق دقیق عبارت کلمه کلیدی شما را همانطور که به ترتیب دقیق نوشته شده است حفظ می کند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید و نمی دانید جستجوگر شما چگونه جستجو می کند ، از یک انطباق گسترده به سمت نتیجه باریک تری بروید تا بتوانید آزمایش کنید که کدام انتخاب ، بهترین نتیجه را کسب می کند. اما از آنجا که آگهی شما برای بسیاری از نمایش داده شدها (برخی از آنها نامربوط است) رتبه بندی می شود ، باید در تبلیغات خود دقت کنید و آنها را اصلاح کنید زیرا می توانید اطلاعات جدید کسب کنید.

 

عنوان و توضیحات

کپی آگهی شما می تواند تفاوت بین کلیک روی تبلیغ آگهی شما و کلیک روی تبلیغ رقیب شما باشد. مهم است که نسخه تبلیغاتی شما با هدف جستجوگر و با کلمات کلیدی مورد نظر شما مطابقت داشته باشد و با یک راه حل روشن به درد جستجوگر بخورد. برای نشان دادن منظور مان ، مثالی را مرور می کنیم. "درس شنا " را جستجو می کنیم. استخر شنا می دانست که این کلمه کلیدی را در عنوان خود قرار دهد ، بنابراین ما فورا می دانیم که این تبلیغ با آنچه ما به دنبال آن هستیم ، مطابقت دارد. حال چرا این بهترین گزینه برای درس شنا است زیرا نگرانی های شخصیت جستجوگران را برطرف می کند. والدینی که به دنبال ثبت نام کودک خود در کلاس شنا هستند از کلماتی مانند "مهارت" ، "سرگرمی" ، "اعتماد به نفس" و "آسایش در آب" استفاده می کنند تا خیال ما را در مورد قرار دادن کودک در استخر راحت کنند و به ما ثابت کنند که آنچه را که می خواهیم از این کلاس به دست خواهیم آورد. پس این نوع از کپی آگهی ها باعث می شود شما کلیک کنید.

 

ضمیمه های تبلیغ

اگر Google Ads را اجرا می کنید ، باید به دو دلیل از Ad Extensions استفاده کنید: آنها رایگان هستند و اطلاعات دیگری را به کاربران می دهند پس دلیل دیگری برای تعامل با تبلیغ شما هستند. این برنامه های افزودنی در یکی از این پنج دسته قرار می گیرند:

• برنامه های افزودنی پیوند Sitelink افزودنی شما را افزایش می دهد ، به شما در ایستادگی کمک می کند و پیوندهای بیشتری به سایت شما ارائه می دهد که دلایل بیشتری برای کلیک کردن را به کاربران ارائه می دهد.

• برنامه های افزودنی تماس به شما امکان می دهد شماره تلفن خود را در تبلیغ تان وارد کنید تا کاربران یک روش اضافی (و فوری) برای دسترسی به شما داشته باشند. اگر تیم خدمات مشتریان دارید که آماده تعامل و تبدیل مخاطبان خود به مشتری آنلاین هستید ، شماره تلفن خود را درج کنید.

• برنامه های افزودنی موقعیت مکانی شما را در داخل آگهی تان قرار می دهد ، بنابراین Google می تواند نقشه جستجوی نقشه ها را برای یافتن شما به راحتی ارائه دهد. این گزینه برای مشاغل دارای نمای فروشگاه بسیار عالی است و برای جستجوی "... در نزدیکی من" به خوبی کار می کند.

• اگر تبلیغات فعلی را اجرا می کنید ، برنامه های افزودنی تخفیفی را پیشنهاد دهید. اگر مخاطبان ببینند گزینه های شما در مقایسه با رقبای تان تخفیف دارد ، می تواند کاربران را مجبور کند روی تبلیغ شما بیشتر از دیگران کلیک کنند.

• برنامه های افزودنی ، پیوندی برای بارگیری برنامه برای کاربران تلفن همراه فراهم می کند. این اصطکاک نیاز به انجام یک جستجوی جدید برای یافتن و بارگیری برنامه در AppStore را کاهش می دهد.

 

 

بارگیری مجدد تبلیغات Google

بازاریابی مجدد در Google Ads راهی برای تبلیغ به کاربرانی است که قبلا با شما تعامل داشته اند اما هنوز تبدیل به مشتری نشده اند. ردیابی کوکی ها ، کاربران سراسر وب را دنبال کرده و با تبلیغات شما این کاربران را هدف قرار می دهد. این بازاریابی موثر است چون که مخاطب سرسخت باید قبل از مشتری شدن ، حداقل هفت بار بازاریابی شما را ببیند.

 

چگونه می توان تبلیغات Google خود را تنظیم کرد

تنظیم تبلیغ های پرداخت شده خود در گوگل نسبتا آسان (و سریع) است ، بیشتر به این دلیل که این سیستم عامل شما را از طریق این برنامه تنظیم می کند و نکات مفیدی را در این راه ارائه می دهد. پس از بازدید از سایت Google Ads و کلیک بر روی "شروع" ، یک سری مراحل برای به روزرسانی و اجرای تبلیغات خود را طی خواهید کرد. اگر نسخه تبلیغاتی و یا تصاویر خود را ایجاد کرده اید ، تنظیم آن نباید بیش از 10 دقیقه طول بکشد. آنچه ممکن است کمتر مشهود باشد همه موارد اضافی که شما باید انجام دهید تا مطمئن شوید تبلیغات تان بهینه تنظیم شده و به راحتی قابل ردیابی است. بگذارید اینها را با هم بررسی کنیم. اینها مراحلی است که شما پس از ارائه تبلیغات خود برای بررسی ، برمی دارید.

 

به Google Analytics پیوند دهید

به احتمال زیاد Google Analytics در وب سایت شما تنظیم شده است تا بتوانید میزان ترافیک ، تبدیل ها ، اهداف و هر معیارهای منحصر به فرد را ردیابی کنید. همچنین باید حساب Analytics خود را به Google Ads پیوند دهید. پیوند دادن به این حسابها باعث می شود ردیابی ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی بین کانال ها و کمپین ها بسیار ساده تر شود زیرا می توانید این وقایع را در یک مکان مشاهده کنید.

 

کدهای UTM را اضافه کنید

کدهای ماژول ردیابی Urchin (UTM) توسط Google برای ردیابی فعالیت های مرتبط با یک لینک خاص استفاده می شود. احتمالا قبلا آنها را دیده اید. این بخشی از URL است که از یک علامت سؤال پیروی می کند ("؟"). کدهای UTM به شما خواهند گفت که کدام پیشنهاد یا تبلیغ منجر به تبدیل شده است تا بتوانید مؤثرترین قسمتهای تبلیغ خود را پیگیری کنید. کدهای UTM بهینه سازی Google Ads را آسان تر می کند زیرا دقیقا می دانید چه چیزی کار می کند. با این وجود ، ترفند اضافه کردن کدهای UTM در سطح تبلیغات هنگام تنظیم Google Ads است ، بنابراین لازم نیست این کار را به صورت دستی برای هر URL تبلیغ انجام دهید. البته در صورت تمایل ، می توانید آنها را به صورت دستی با سازنده UTM Google اضافه کنید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش پنجم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :