دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راهنمای تبلیغات در google بخش پنجم

راهنمای تبلیغات در google بخش پنجم

اگر برای رسیدن به مخاطب مورد نظر خود حاضرید هر مقدار پول برای تبلیغات هزینه کنید ، پس بهتر است آن را در جای مناسب خرج کنید. یعنی در جایی با بیش از 246 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد ، 3.5 میلیارد فعل و انفعالات روزانه و تخمین 700 درصد بازده سرمایه گذاری. در جایی مانند Google Ads.

 

 

 

 

تنظیم پیگیری تبدیل

ردیابی تبدیل به شما می گوید که دقیقا چه تعداد مشتری  دارید و چه تعداد از مشتریان را از طریق فعالیت های تبلیغاتی خود به دست آورده اید. این تنظیم اجباری نیست ، اما بدون آن ، شما فقط ROI تبلیغات خود را حدس می زنید. ردیابی تبدیل به شما این امکان را می‌دهد که فروش (یا فعالیت‌های دیگر) را در وب سایت خود پیگیری کنید ، برنامه نصب کنید  یا از تبلیغات خود درخواست تماس کنید.

 

تبلیغات Google خود را با CRM ادغام کنید

چیزی در مورد نگهداری همه داده های شما در یک مکان وجود دارد که می توانید آن را ردیابی ، تجزیه و تحلیل کرده و گزارش دهید. شما قبلا از CRM خود برای ردیابی داده های مخاطب و جریانهای اصلی استفاده کرده اید. ادغام Google Ads با CRM به شما این امکان را می دهد تا پیگیری کنید که کدام فعالیت های تبلیغاتی برای مخاطبان شما کار می کنند ، بنابراین می توانید به بازاریابی با پیشنهادهای مرتبط ادامه دهید.

 

استراتژی های مناقصه تبلیغات Google

هنگامی که فعالیت های تبلیغاتی خود را تنظیم کرده اید و پیگیری می کنید ، زمان آن رسیده که قیمت پیشنهاد دهید. به یاد داشته باشید ، رتبه بندی شما در Google Ads به نحوه پیشنهاد شما بستگی دارد. در حالی که مبلغ پیشنهاد شما به بودجه و اهداف وب سایت و فروشگاه آنلاین شما بستگی دارد ، چند استراتژی و تنظیمات پیشنهاد وجود دارد که باید هنگام راه اندازی فعالیت های پرداختی خود آن را بدانید.

 

اتوماتیک و مناقصه دستی

شما باید دو گزینه برای پیشنهادات در مورد کلید واژه های خود داشته باشید: اتوماتیک و دستی. در اینجا نحوه کار آنها آورده شده است:

• مناقصه خودکار Google در دسترس است و به پلتفرم اجازه می دهد پیشنهاد شما را بر اساس رقبای تان تنظیم کند. شما هنوز هم می توانید حداکثر بودجه را تعیین کنید و Google در یک محدوده کار خواهد کرد تا در این محدودیت ها بهترین نتیجه را برای برنده شدن قیمت به شما بدهد.

• مناقصه دستی به شما امکان می دهد مبلغ پیشنهاد را برای گروه های تبلیغاتی و کلمات کلیدی خود تعیین کنید ، این شانس را به شما می دهد که هزینه های تبلیغاتی با عملکرد پایین را کاهش دهید.

 

قیمت پیشنهادی با شرایط جستجوی برند

اصطلاحات مارک دار با نام تجاری شما یا نام کالای منحصر به فرد موجود در آنها ، مانند "HubSpot CRM" هستند. درمورد اینکه آیا شما باید مارک تجاری خود را پیشنهاد دهید یا خیر ، بحث زیادی وجود دارد. در یک طرف بحث ، مناقصه بر اساس شرایطی که احتمالا نتایج ارگانیک حاصل می شود می تواند به عنوان هدر دادن پول تلقی شود. از طرف دیگر ، مناقصه بر اساس این شرایط دامنه بیش از این صفحات نتایج جستجو را به شما می دهد و به شما کمک می کند چشم اندازهایی را که در امتداد مسیر قرار دارند ، به موقعیت تبدیل کنید. به عنوان مثال ، اگر من درمورد ابزارهای گفتگوی زنده مستقیم تحقیق کرده ام و به شدت به گفتگوی زنده HubSpot توجه می کنم ، یک جستجوی ساده برای "نرم افزار چت زنده HubSpot" دقیقا نتیجه ای را که بدون تلاش برای سرچ کردن ، جستجو می کنم به من می دهد.

 

 

هزینه برای هر خریداری (CPA)

اگر ایده هزینه کردن پول برای تبدیل کاربر به مشتری شما را نگران می کند ، می توانید CPA را به جای آن تنظیم کنید و تنها در هنگام تبدیل کاربر به مشتری ، هزینه پرداخت کنید. در حالی که این استراتژی مناقصه می تواند هزینه بیشتری داشته باشد ، می توانید از این امر اطمینان داشته باشید که فقط هنگام خرید مشتری پرداخت کننده ، هزینه پرداخت می کنید. این استراتژی امکان ردیابی و توجیه هزینه تبلیغات شما را آسان می کند.

 

منابع اضافی برای بهینه سازی تبلیغات Google شما

نسخه تبلیغاتی و عناوین تبلیغاتی شما تنها مؤلفه ای نیست که موفقیت تبلیغاتی در پرداخت تان را رقم بزند. گرفتن یک کاربر برای کلیک کردن فقط آغاز است... آنها باید به صفحه فرود بیایند که برای تبدیل به مشتری آنلاین بهینه شده است و سپس به صفحه ای منتقل می شوند که به آنها می گوید چه کار کنند. اگر می خواهید تبلیغات Google مشتریان واجد شرایط تولید کند ، این منابع اضافی را بررسی کنید و هنگام راه اندازی فعالیت Google Ads خود ، از آنها به عنوان راهنمایی استفاده کنید.

• بهترین روش های صفحه فرود به شما می آموزد که چگونه یک صفحه فرود را برای تبدیل های اصلی انتخاب کنید تا این کلیک های گرانبها را هدر ندهید.

• صفحات بهینه سازی شده "تشکر از شما" به شما نشان می دهد که با تبدیل جدید کاربر خود ، چگونگی نگه داشتن آنها در وب سایت تان و راه های حفظ توجه آنها چه کاری باید انجام دهید.

• نکاتی درباره تبلیغات Google Mobile ، تفاوتهای کلیدی بین تبلیغات رومیزی و موبایل و نحوه بهینه سازی هر دو را به شما می آموزد.

• بهینه سازی هزینه های تبلیغات Google به شما نشان می دهد که چگونه ما ، در HubSpot ، تبلیغات Google خود را برای به دست آوردن بهترین ROI هزینه می کنیم.

• کیفیت تبلیغات گوگل مثالهایی که به اشتراک می گذارد نمونه هایی از فعالیت های تبلیغاتی Google را که به درستی نتیجه داده است را به اشتراک می گذارد.

 

تبلیغ خود را شروع کنید

با توجه به قدرت و اقتدار آن ، Google Ads باید بخشی از استراتژی پرداختی شما باشد. برای شروع از نکاتی که بررسی کرده ایم استفاده کنید و به یاد داشته باشید که هرچه زودتر تصحیح و تکرار کنید. هیچ کاری مانند یک تبلیغات Google Ads وجود ندارد که کار نکند ، فقط مواردی وجود دارند که کمی کار بیشتری لازم دارند. با استفاده از استراتژی و اطلاعات ارائه شده در بالا ، آنچه برای ایجاد یک فعالیت تبلیغاتی موفق Google Ad نیاز دارید ، که باعث ایجاد کلیک و تبدیل شود ، را دارید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش چهارم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش ششم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش هفتم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :