دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راهنمای تبلیغات در google بخش سوم

راهنمای تبلیغات در google بخش سوم

اگر برای رسیدن به مخاطب مورد نظر خود حاضرید هر مقدار پول برای تبلیغات هزینه کنید ، پس بهتر است آن را در جای مناسب خرج کنید. یعنی در جایی با بیش از 246 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد ، 3.5 میلیارد فعل و انفعالات روزانه و تخمین 700 درصد بازده سرمایه گذاری. در جایی مانند Google Ads.

 

 

 

 

PPC

پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC ، نوعی از تبلیغات است که تبلیغ کننده برای هر کلیک روی یک تبلیغ ، مبلغی پرداخت می کند. PPC مختص Google Ads نیست ، اما رایج ترین نوع تبلیغ پرداخت شده است. این مهم است که قبل از شروع اولین تبلیغات Google خود ، موارد و پیامدهای PPC را درک کنید.

 

امتیاز کیفیت (QS)

امتیاز کیفیت ، کیفیت تبلیغات شما را با نرخ کلیک در کل (CTR) ، ارتباط کلمات کلیدی شما ، کیفیت صفحه فرود و عملکرد گذشته شما در SERP اندازه گیری می کند. QS یک عامل تعیین کننده در AdRank شما است.

 

Google Ads چگونه کار می کند؟

Google Ads تبلیغ شما را به مشتریانی که به محصول آنلاین یا خدمات شما علاقه مند هستند نمایش می دهد. تبلیغ کنندگان در شرایط جستجو یا کلمات کلیدی پیشنهاد می دهند و برندگان آن پیشنهاد بسته به نوع تبلیغات انتخابی ، در صدر صفحات نتایج جستجو ، در فیلم های YouTube یا در وب سایت های مربوطه قرار می گیرند. عوامل زیادی در توانایی شما در ایجاد تبلیغات Google کارآمد و با عملکرد تأثیر می گذارد. بگذارید آنها را در زیر بررسی کنیم.

 

امتیاز AdRank و کیفیت

AdRank جایگاه تبلیغات شما را تعیین می کند و امتیاز کیفیت یکی از دو عاملی است (دیگری مقدار پیشنهاد) که AdRank شما را تعیین می کند. به یاد داشته باشید ، نمره کیفیت شما براساس کیفیت و ارتباط تبلیغ شما بنا شده است ، و Google شما وقتی تبلیغ تان نمایش داده می شود با نمایش تعداد افراد بر روی تبلیغ ، CTR شما اندازه گیری می کند. CTR بستگی به این دارد که تبلیغ شما با چه چیزی در جستجوها در ارتباط است ، درواقع می توانید از سه حوزه نتیجه بگیرید:

1. ارتباط کلمات کلیدی شما

2. در صورت کپی کردن آگهی و CTA آنچه را که جستجوگر بر اساس جستجوی آنها انتظار دارد تحویل دهد

3. تجربه کاربر از صفحه فرود شما

QS شما جایی است که باید هنگام تنظیم اولین فعالیت تبلیغاتی Google Ad خود ، حتی قبل از افزایش مبلغ پیشنهادی تان ، بیشترین توجه خود را به آن معطوف کنید. هر چه QS شما بالاتر باشد ، هزینه های خرید شما پایین تر خواهد بود و مکان بهتری نیز کسب خواهید کرد.

 

انواع تبلیغات: جستجو ، نمایش و فیلم

می توانید یکی از سه نوع تبلیغات را در Google Ads انتخاب کنید: جستجو ، نمایش یا فیلم. بیایید استفاده های بهینه را برای هر یک از آنها بررسی کنیم و ببینید چگونه یکی را انتخاب کنید.

 

تبلیغات جستجوگر

تبلیغات جستجو تبلیغات متنی است که در صفحات نتایج Google نمایش داده می شود. مزیت تبلیغات جستجوگر این است که شما تبلیغ خود را در محلی که بیشتر جستجوگران برای اولین بار به دنبال اطلاعات هستند ، در Google نمایش می دهید و Google تبلیغ شما را با همان فرمت نتایج دیگر (البته با نشان دادن آن به عنوان "تبلیغ") نشان می دهد ، بنابراین کاربران عادت به دیدن و کلیک کردن بر روی نتایج دارند.

 

تبلیغات جستجوی پاسخگو

تبلیغات جستجوی پاسخگو به شما امکان می دهد چندین نسخه از عناوین و کپی آگهی (به ترتیب 15 و چهار تغییر) را وارد کنید تا Google بهترین عملکردها را برای نمایش در اختیار کاربران قرار دهد. با تبلیغات سنتی ، هر بار با استفاده از عنوان و توضیحات مشابه ، یک نسخه استاتیک از تبلیغ خود ایجاد کنید. تبلیغات پاسخگو اجازه می دهد تا زمانی که به نسخه ای که برای مخاطب هدف شما مناسب تر است - برای Google ، یک تبلیغ پویا که به صورت خودکار تست شده باشد ، بدست آورید.

 

نمایش تبلیغات

Google دارای شبکه ای از وب سایت ها در صنایع مختلف است و مخاطبان زیادی را برای نمایش تبلیغات Google ، معروف به شبکه نمایش Google ، انتخاب می کند. فایده صاحب وب سایت این است که بابت هر کلیک یا دیدن تبلیغات ، پول می گیرد. فایده تبلیغ کنندگان این است که آنها می توانند مطالب خود را جلوی مخاطبی که با ایشان هماهنگ است ، مشاهده کنند. اینها معمولا تبلیغات تصویری هستند که توجه کاربران را از مطالب موجود در صفحه وب دور می کنند.

 

منبع

گزینه های اضافی برای تبلیغات شامل تبلیغ های خرید و تبلیغ های برنامه است که در صفحات نتایج موتور جستجو نمایش داده می شوند.

 

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی قبل یا بعد (و گاهی اوقات در وسط) فیلم های YouTube نمایش داده می شوند. به یاد داشته باشید ، YouTube یک موتور جستجو نیز هست. کلمات کلیدی مناسب شما را در مقابل یک ویدیو قرار می دهد و رفتار کاربر را به اندازه کافی مختل می کند تا توجه آنها را جلب کند.

 

محل

وقتی برای اولین بار Google Ad خود را تنظیم کردید ، یک منطقه جغرافیایی را انتخاب خواهید کرد که تبلیغ شما نشان داده شود. اگر نمای فروشگاهی دارید ، این باید در شعاع معقول و منطقی اطراف محل زندگی شما باشد. اگر فروشگاه کسب و کار الکترونیکی و کالای فیزیکی دارید ، مکان شما باید در مکان هایی که کالا را ارسال می کنید تنظیم شود. اگر خدماتی یا محصولی را ارائه می دهید که در سراسر جهان قابل دسترسی باشد ، حداکثر را انتخاب کنید. تنظیمات موقعیت مکانی شما در جایگاهتان نقش دارد. به عنوان مثال ، اگر شما یک استودیوی یوگا در سانفرانسیسکو داشته باشید ، شخصی در نیویورک که وارد "استودیوی یوگا" می شود ، نتیجه شما را نخواهد دید ، در اینجا AdRank مهم نیست. این بدان دلیل است که هدف اصلی Google نمایش دادن مناسب ترین نتایج به جستجوگرها ، حتی در هنگام پرداخت هزینه است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش چهارم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش پنجم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :