دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

راهنمای تبلیغات در google بخش دوم

راهنمای تبلیغات در google بخش دوم

اگر برای رسیدن به مخاطب مورد نظر خود حاضرید هر مقدار پول برای تبلیغات هزینه کنید ، پس بهتر است آن را در جای مناسب خرج کنید. یعنی در جایی با بیش از 246 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد ، 3.5 میلیارد فعل و انفعالات روزانه و تخمین 700 درصد بازده سرمایه گذاری. در جایی مانند Google Ads.

 

 

 

 

شرایط Google Ads

1. AdRank

2. مناقصه

3. نوع تبلیغ

4. از طریق نرخ کلیک

5- CPC

6. CPM

7. نرخ تبدیل

8. شبکه نمایش

9. پسوندهای تبلیغاتی

10. کلمات کلیدی

11. PPC

12. امتیاز کیفیت

این شرایط مشترک به شما در تنظیم ، مدیریت و بهینه سازی تبلیغات Google کمک می کند. برخی از این موارد مخصوص Google Ads است ، در حالی که بقیه به طور کلی مربوط به PPC هستند. در هر صورت ، برای اجرای یک کار تبلیغاتی مؤثر ، باید این موارد را بدانید.

 

AdRank

AdRank قرار دادن مکان تبلیغات شما را تعیین می کند. هرچه این مقدار بالاتر باشد ، رتبه بهتری خواهید یافت ، بازدید تبلیغات شما بیشتر می شود و احتمال کلیک کاربران برای تبلیغ شما بیشتر می شود. AdRank با حداکثر قیمت پیشنهادی شما ضرب در امتیاز کیفی تان تعیین می شود.

 

مناقصه

Google Ads مبتنی بر یک سیستم مناقصه است ، جایی که شما به عنوان تبلیغ کننده ، حداکثر مبلغی که مایل به پرداخت برای هر کلیک روی تبلیغات خود هستید را پیشنهاد می کنید. هرچه پیشنهاد شما بیشتر باشد ، جایگاه شما بهتر می شود. شما سه گزینه برای پیشنهاد قیمت دارید: CPC ، CPM یا CPE.

CPC یا هزینه هر کلیک ، مبلغی است که برای هر کلیک در تبلیغ خود پرداخت می کنید.

CPM یا هزینه برای هر هزار نمایش ، مبلغی است که برای یک هزار نمایش  آگهی پرداخت می کنید ، یعنی وقتی تبلیغ شما به هزار نفر نشان داده می شود.

CPE یا هزینه هر تعامل ، مبلغی است که وقتی شخصی با تبلیغ شما اقدام از پیش تعیین شده ای می کند ، می پردازید.

 

نوع تبلیغ

قبل از شروع یک تبلیغ پولی در Google Ads ، یکی از سه نوع تبلیغ را انتخاب کنید: جستجو ، نمایش یا فیلم.

• تبلیغات جستجو تبلیغات متنی است که در بین نتایج جستجو در صفحه نتایج Google نمایش داده می شود.

• تبلیغات نمایش معمولا مبتنی بر تصویر است و در صفحات وب در داخل شبکه نمایش Google نمایش داده می شود.

• تبلیغات ویدیویی بین 6 تا 15 ثانیه است و در YouTube ظاهر می شود.

 

نرخ کلیک از طریق (CTR)

CTR شما تعداد کلیکهایی است که به عنوان نسبت تعداد بازدیدهایی که از تبلیغ شما دریافت می شود ، روی تبلیغ خود می کنید. یک CTR بالاتر یک تبلیغ با کیفیت را نشان می دهد که با هدف جستجو مطابقت دارد و کلمات کلیدی مرتبط را هدف قرار می دهد.

 

نرخ تبدیل (CVR)

CVR اندازه گیری از ارسال فرم به عنوان نسبت بازدید کل به صفحه فرود شما است. به بیان ساده تر ، یک CVR بالا بدان معنی است که صفحه فرود شما تجربه کاربری یکپارچه ای را ارائه می دهد که مطابق با وعده تبلیغ است.

 

شبکه نمایش

تبلیغات Google می تواند در هر دو صفحه نتایج جستجو یا یک صفحه وب در شبکه نمایشگر گوگل (GDN) نمایش داده شود. GDN شبکه ای از وب سایت ها است که فضایی در صفحات وب خود را برای Google Ads فراهم می کند. این تبلیغات می توانند به صورت تبلیغات متنی یا تصویری باشند و در کنار محتوای مرتبط با کلمات کلیدی هدف شما نمایش داده می شوند. محبوب‌ترین گزینه‌های نمایندگی مجاز (Ad) تبلیغات و برنامه‌های کاربردی گوگل هستند.

 

ضمیمه ها

ضمیمه های آگهی به شما امکان می دهد تبلیغات خود را با اطلاعات اضافی و بدون هزینه اضافی تکمیل کنید. این برنامه های افزودنی در یکی از این پنج دسته قرار می گیرند: لینک سایت یا فروشگاه آنلاین ، تماس ، موقعیت مکانی ، پیشنهاد یا برنامه.

 

کلید واژه ها

هنگامی که یک کاربر Google یک عبارت را در قسمت جستجو وارد می کند ، Google طیف وسیعی از نتایج را که مطابق با هدف جستجوگر است ، برمی گرداند. کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که مطابق آنچه جستجوگر می خواهد ، نیازش را برآورده می کند. شما بر اساس سؤالی که می خواهید تبلیغ خود را در کنار آن نمایش دهید ، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید.

• کلید واژه های منفی لیستی از اصطلاحات کلمات کلیدی است که شما نمی خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. Google شما را از پیشنهاد این کلمات کلیدی خارج می کند. به طور معمول ، اینها با اصطلاحات جستجوی مورد نظر شما نیمه ارتباط دارند اما خارج از قلمرو آنچه شما ارائه می دهید یا می خواهید برای آن رتبه بندی کنید قرار دارند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش چهارم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش پنجم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :