دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

دسته بندی هرز نامه ها بخش دوم

۱۶ مرداد ۱۳۹۸
5
دسته بندی هرز نامه ها بخش دوم

در چند ماه گذشته چیزی که تغییرات رتبه بندی به ما نشان داده است ، این است که استراتژی ساخت پیوند ، مناسب اجرا نمی شود. بسیاری از ما آن را کلاه سفید را می نامیم. اما می تواند خطرناک تر از استراتژی های کلاه سیاه مانند خرید لینک ها باشد. در نتیجه ساختمان بسیاری از سایت‌ ها شاهد افت قابل‌ت وجه در رتبه‌ بندی‌ ها و ترافیک هستند. این که آیا شما تاکتیک های ساخت لینک که سیاه و سفید، یا هر سایه ای از خاکستری هستند را می توانید با جلوگیری از ظهور اسپم لینک ، به نفع خود عمل کنید را در اینجا بررسی می کنیم.

 

 

4. وبلاگ های تک پست

این وبلاگ های دو صفحه ای در زیر دامنه های وبلاگ Tumblr و وردپرس هرگز به چشم نمی خورند. پس از راه اندازی مرکز محتوای رایگان با یک یا دو مقاله ، این سایت به طور کلی از لینک های ارتباط جمعی استفاده می کند. با وجود شیوع آنها ، این سایتها برای رتبه بندی کار چندانی نمی کنند. با اینکه پیوندهای بدون وزن وارد می شوند و پیوندهای بدون تأثیر از بین می روند ، آنها همچنان ادامه دارند زیرا با یک الگوی رایگان و مناسب ، می توان به مشتریان پیوندی را در صفحه نشان داد که خوب به نظر نمی رسد. Google برای انجام این کارها نیازی به کارهای زیادی ندارد ، زیرا آنها قبلا هیچ کاری انجام نمی دادند.

 

5. لینک‌های ثابت درون وبسایت

لینک‌ های پاورقی در سرتاسر سایت خشن هستند. گوگل قدرت passing - juice را فلج کرده‌است ، زیرا اغلب لینک‌ های پاورقی که به سایت‌ های خارجی اشاره می کنند ، یا Google Bombs یا لینک‌ های ثابت هستند . لینک وب سایتی را که می‌خواهید کاربران تان کلیک کنند را در کجا قرار دهید؟ به نظر من اجتناب از ظاهر اسپم ، ، Penguin تعداد به نسبت بالایی از پیوندهای سایت را در پاورقی قرار داده است که بسیاری از آنها به نظر مفید نیستند. تقریبا در هر موضوع وردپرس رایگانی که من دیده ام پیوندهایی به صفحه نخست با متن ثابت وجود دارد و اکنون بسیاری از وردپرسی ها به طرز نا امید کننده ای در حال به روزرسانی برای تغییر یا حذف لینک هستند. مهم نیست که شما با پیوند افزونه ای گرفتار شده اید ، یک وب سایت طراحی کرده یا یک الگو را هک کرده اید. استفاده بیش از حد از متن ثابت همه را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این نشان می دهد که شیوه های گسترده صنعت ذاتا امن نیستند.

 

6-پیوند در محتوا

هرگز یک روش قابل‌ اعتماد برای شناسایی پیوند سودآور وجود نخواهد داشت. این گفته راحت‌ تر از آن است که فکرش را می‌ کنید. وقتی آن را بطور انبوه انجام می‌ دهید ، جایگاه خود را رها کنید. باید به فروشندگان خود اعتماد کنید و به خریداران دیگر بپردازید که توجه خود را به وب سایت‌ های دیگر جلب نکنند. اگر یک خریدار که هیچ ارتباطی با خرید لینک ندارد ، موشکافی کند می‌تواند از طریق سایت‌ هایی که از آن‌ ها خرید می‌ کند ، حرکت کند و در نهایت به شما بازگردانده شود. اگر لینک می خرید ، دانستن کاری که انجام می دهید کافی نیست. اطمینان حاصل کنید که همه افراد درگیر ، چه کاری انجام می دهند. Google هنگام خرید پیوند ، بخشنده نیست.

 

7. تبادل لینک ، چرخ و غیره

صحبت از ردپاست ، معتقدم ساختن یک مدل یادگیری ماشینی امکان پذیر است تا از پروفایل لینک های شناخته شده با نقض دستورالعمل ها استفاده کنید. می توانید از سایت های لینک سودآور استفاده کنید و واسطه های چرخه را با چیزی مثل آدرس ایمیل به دست آورید. سپس می توانید احتمال ارتباط یک سایت از این طریق را ارزیابی کرده و خریداران و فروشندگان بالقوه را با نمودار پیوندی از پروفایل های مشابه تأیید کنید. من نمی دانم که این قدرت محاسباتی - برنامه نویسی به چه چیزی نیاز دارد ، اما رد پای آن باید امکان پذیر باشد. لینک‌ های Exchanging از طریق طرح‌ های لینک نیاز به اعتماد بیشتری به غریبه‌ ها دارند. در یک چرخه لینک ، شما به اندازه "ضعیف‌ترین عضو حلقه" خود ضعیف و به اندازه "قوی ترین عضو حلقه" قوی هستید. نظر من این است که شما به اندازه کافی باهوش هستید که یک چیز عالی بسازید یا بنویسید که نتایج عالی و ریسک کمتری نسبت به چرخه ‌های لینک داشته باشد.

 

۸. سندیکای مطبوعات کیفیت پایین

خدمات با کیفیت بالا و خدمات سرویس های خبری دارای چند ویژگی غیر جذاب برای هرزنامه ها هستند: دستورالعمل های تحریریه ، هزینه ها و حتی بررسی واقعیت ها وجود دارد. خدمات سندیکایی با کیفیت پایین تقریبا هر چیزی را به هر سایتی که آن را بگیرد ارسال می کند. شما تعداد زیادی لینک پیوند خواهید یافت ، اما تعداد بسیاری از آنها ایندکس نمی شوند و حتی کمتر شمارش می شوند. تجربه من این بوده است که انتشارات مطبوعاتی به سرعت باعث کاهش بازده سندیکا شده و تنها راه برای دیدن ROI تولید واقعی است. من هنوز هم اخبار مرتبط با لینک را در سراسر وب را می بینم که شاید شانسی برای پوشش نداشته باشند. واقعا ، طراحی مجدد سایت شما دارای ارزش خبری نیست. من مطمئن نیستم که آیا میتوانم این را به PR بد ، سئو بد یا هر دو نسبت دهم یا نه.

 

۹. Linkbait و سوئیچ

در این زمینه ، ما در مورد ایجاد یک قطعه واقعی از Linkbait به لینک های معتبر صحبت می کنیم و بعدا محتوای آن را با چیزی سودمندتر از نظر مالی جایگزین می کنیم. استقبال مردم برای پیوند با محتوا آنقدر واضح نیست که Google با آن مطابقت داشته باشد. من پیوند رابط و سوئیچینگ را خیلی وقت ها نمی بینم. اگر قادر به ایجاد و انتشار محتوای ویروسی هستید ، دیگر نیازی به ریسک ایجاد ناراحتی در شرکای پیوند و موتورهای جستجو ندارید. درعوض ، با پیوندهای هوشمند در URL ویروسی بهترین نتیجه را کسب کنید ، موفقیت را تکرار کنید و به یک منبع شناخته شده برای مطالب عالی تبدیل شوید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :