دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

دسته بندی هرز نامه ها بخش اول

۱۲ مرداد ۱۳۹۸
4.1
دسته بندی هرز نامه ها بخش اول

در چند ماه گذشته چیزی که تغییرات رتبه بندی به ما نشان داده است ، این است که استراتژی ساخت پیوند ، مناسب اجرا نمی شود. بسیاری از ما آن را کلاه سفید را می نامیم. اما می تواند خطرناک تر از استراتژی های کلاه سیاه مانند خرید لینک ها باشد. در نتیجه ساختمان بسیاری از سایت‌ ها شاهد افت قابل‌ت وجه در رتبه‌ بندی‌ ها و ترافیک هستند. این که آیا شما تاکتیک های ساخت لینک که سیاه و سفید، یا هر سایه ای از خاکستری هستند را می توانید با جلوگیری از ظهور اسپم لینک ، به نفع خود عمل کنید را در اینجا بررسی می کنیم.

 

 

 

بسیار آشکار است که به روز رسانی ‌های اخیر ، وب سایت‌ هایی را هدف قرار می‌ دهند که پروفایل ‌های لینک تهاجمی دارند. مکان‌ هایی که ما نام آن را "منطقه خطر" می گذاریم. متن اصلی غیر طبیعی و لینک‌ های با کیفیت پایین بسیار به هم وابسته هستند ، اما به نظر می‌ رسد که متن اصلی کانون توجه بوده‌ است. ما فقط تا اندازه‌ ای درست گفته بودیم ، زیرا اکثر موارد به نظر می‌ رسد که به جای مجازات گوگل ، به هم پیوند داده می‌ شوند. SEO به سمت جلو حرکت می کند و به بررسی انواع لینک می پردازد. برای اطمینان از عدم وجود آنچه که شبیه به نوعی اسپم لینک هستند. واکنش گوگل نسبت به هر نوع لینک متفاوت است ، اما هر روش ساخت لینک با شروع حرکت به سمت منطقه خطر ، خطرناک تر می شود.

 

1- دامنه های پاک کننده

در حالی که به لحاظ فنی شکلی از ایجاد لینک وجود ندارد ، دامنه‌ های "پاک‌ سازی" ، دینامیک لینک هستند که هر SEO باید آن را درک کند. زمانی که کلاه سیاه را بازی می‌ کنید ، می‌ دانید که احتمال باختن بسیار بالاست. لینک‌ های ورودی به دامنه ای که به سمت دامنه اصلی هدایت می‌ کند ، راهی ایمن برای بازیابی سریع از فعالیت‌ های گوگل مانند Penguin می‌ باشد. در حالی که هر کسی تلاش می‌ کند تا امتیاز متن اصلی را از بین ببرد ، اسپم ها فقط باعث کاهش دامنه های هدایت شده می‌ شوند. ایجاد پیوند از طریق تغییر جهت باید آسان باشد ، چون هدایت لینک‌ های جدید به دامنه ، رفتار طبیعی است. این واقعیت که موتورهای جستجو در حال حاضر آن را به دقت بررسی نمی‌ کنند ، تضمینی برای آینده نیست که در آینده هم بی دقت باشند و بررسی نکنند ، بنابراین اگر موفقیت در آینده یک هدف باشد ، افراد باید از این رفتار و رفتار مشابه اجتناب ‌کنند.

 

2- شبکه‌ های وبلاگ نویسی و وبلاگ‌ های غیرواقعی مهمان

من قبلا ریسک‌ های بالقوه شبکه‌ های وبلاگ را بررسی کرده‌ ام. گوگل از شبکه‌ های وبلاگ و وبلاگ‌ های تقلبی نفرت دارد. وبلاگ نویسی و دیگر فرم‌ های کمک کردن به سایت‌ های مشروع یک تاکتیک خیلی روشن تر است ، اما توجه کنید که یک استراتژی که تاحد زیادی به وبلاگ نویسی با کیفیت پایین تکیه دارد ، شبیه اسپم شبکه بلاگ است. با شبکه‌ های بلاگ ، هر وبلاگ دارای نسبت ثابتی از کلمات برای پیوندها است. آن به طور خارجی چندین بار به یک مکان تصادفی و با متن غیر آلی (inorganic) برای شرایط با ارزش تجاری تقسیم می‌ شود. تقریبا تمام بک لینک ها به شبکه‌ های بلاگ ها نیز اسپم هستند. ما به طور واضح از شبکه های وبلاگ استفاده می کنیم ، اما فقط از وبلاگ های مهمان غیرمتعارف کم کیفیت که غیر طبیعی هستند ، می ترسم. وبلاگ مهمان باید در سایت هایی با استانداردهای با کیفیت بالا و پروفایل های قانونی با پشتیبانی خودشان باشد.

 

3- مقاله اسپم بازاریابی

اعتیاد به لینک مقاله هنوز یک چیز واقعی برای SEO های جدید است. شما یک یا دو لینک با متن اصلی انتخاب خود دریافت می‌کنید و می بینید که رتبه‌ بندی‌ ها چطور بالا می‌ روند . شما در اولین صفحه نیستید ، اما دوباره آن را انجام ‌دهید تا به صفحه اول نزدیک‌ تر شوید. این مقالات ساده و ارزان هستند و هیچ خلاقیت یا تلاش ذهنی لازم ندارند. هر زمانیکه  متوجه می‌ شوید در حال کاهش بازده مقاله هستید ، نباید تلاش شما متوقف شود. شما فقط باید مقالات بیشتری قرار دهید. قبل از هر چیز ، باید این را بدانید  که به دنبال لیستی از مقاله ‌های سایت های بالای صفحه هستید که لینک‌ ها را پیگیری کرده و به دنبال راه‌ حل‌ های خودکار برای ایجاد ارتباط هستند. اکثر مقالات تنها به منظور پیوند ایجاد شده اند و اساسا همه پیوندها به جای خود تایید شده و ساخته شده اند. به همین ترتیب ، گوگل لینک های مقاله را بسیار کم کرده و سایت های مقاله ای را در لیست محتوای کم کیفیت خود قرار داده است. شاید تعجب کنید که چگونه می توانید یک بخش از آن روند جذاب را بدست آورید ، اما امیدوارم در پذیرش این که دایرکتوری های مقاله بر نمی گردند ، هم نظر باشیم. از آنجا که آنها از لحاظ تئوری می توانند قانونی باشند ، پیوندهای مقاله به جای مجازات شدن توسط گوگل ، به طور کلی کم ارزش می شوند. مانند همه اسپم های پیوند ، خطر دریافت مجازات شدیدتری متناسب با درصد پیوندهای مشابه در پروفایل شما افزایش می یابد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :