دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

در شروع یک فصل جدید یک بازی برای موفقیت وجود دارد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
4.1
در شروع یک فصل جدید یک بازی برای موفقیت وجود دارد

منظور از دارنده بلیط فصلی چیست؟ آیا بدین معنی است که من یک بلیط فصل دارم. البته همین طور است. ولی بهترین شیوه برای توصیف هواداران چیست؟

 

 

 

 

 

 

چند ماه پیش من با CMO شرکت سرگرمی و ورزشی پالاس در طی هفته تبلیغات دیدار کردم ما شروع به صحبت کردیم. به عنوان یک دارنده بلیط مدت زمان طولانی به غنای سان فرانسیسکو ، همواره من را ناراحت کرده است که او یک دارنده بلیط دوره ای نامیده می شود. من طرفدارش هستم طرفدار پرشور و وفادار و این دقیقا همان چیزی است که پیستون فکر می کند. به طوری که آنها اقداماتی را برای اطمینان از اینکه طرفداران خود احساس خاصی می کنند ، می گیرند.

همانطور که پیستونز یک فصل جدید را آغاز کرده است ، دیترویت با استفاده از روش های بسیار شخصی تر ، به دارنده بلیط های فصل خود می رسد. طی تبلیغات آنلاین آنها می خواهند با گوش دادن و پاسخ دادن به بازخورد طرفداران مکالمه ای را ادامه دهند. آنها در حال تلاش برای رفتن به مایل اضافی هستند ، به طوری که وفادارترین طرفداران آنها احساس میکنند که آنها در یک ردیف خاص ، در عرصه خود اهمیت بیشتری نسبت به یک صندلی خاص دارند.
صادقانه بگویم این معضل اضافی به نظر می رسد مثل یک بی نظیر. این چیزی است که هر تیم حرفه ای باید انجام دهد. در مورد آن فکر کنید: بلیط سالانه گران است و یک لوکس بزرگ است.  

چرا؟ همه چیز به من این حس را می دهد که مهم هستم. مطمئنا ، در پایان فصل تماس تلفنی دریافت میکنیم تا در مورد اینکه چه چیز بهتری میتواند انجام شود ، بازخورد بگیرم و با یک ایمیل با تشکر از من ، خرید اینترنتی خود را تجدید می کنید. در طول فصل ، ما ایمیل های عمومی در مورد کنسرت ها و بلیط های پلی آف ارسال می کنیم. اما برایم مهم است که احساسی مرا درگیر کند. وقتی تیم به من پیشنهاد می کند ، باید براساس تاریخ منحصر به فرد من ، با شیوه هایی آنها را درگیر کنم.  

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :