دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

دانش آموزان نیازمند مهارت های فناوری اطلاعات جهت رقابت در اقتصاد جدید هستند

۱ اسفند ۱۳۹۷
4.3
دانش آموزان نیازمند مهارت های فناوری اطلاعات جهت رقابت در اقتصاد جدید هستند

تا 2026 ، اشتغال در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات پیش بینی می شود که تا بیش از 13 درصد نسبت به 2016 رشد کند. مشاغل در این زمینه مهارت در محاسبات ابر ، جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات بزرگ ، امنیت اطلاعات و بیشتر نیاز دارند. همانطور که در مقاله ای در مجله اقتصاد پولی با جیووانی گالپیلی بحث می کنم ، این فناوری اطلاعات به طور فزاینده ای مورد نیاز است اگر شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی با تحرک رو به بالا و خودمختاری داشته باشید.

شاخص جدید "شدت IT" که من توسعه دادم این روند را نشان می دهد. با استفاده از داده های دفتر آمار کار که اندازه گیری وظایف و مهارت های مختلف در حرفه ها ، شاخص نشان می دهد که چگونه مشاغل با فناوری اطلاعات مقابله می کنند. این شاخص شدت فناوری اطلاعات را به عنوان یک اقتصاددان کارگری که روند روابط اقتصادی ، سیاست و تعامل آنها با افراد و بازارهای کار را بررسی می کند ، می توان توسعه داد. در حالی که این فهرست کامل نیست ، به ما اجازه می دهد که بین شغل هایی که نیاز به تعامل بیشتر با رایانه ها دارند ، چه تکنیک های نرم افزاری و چه از نظر برنامه نویسی ، متفاوت باشد.

 

افزایش شغل های فناوری اطلاعاتی

با استفاده از شاخص شدت فناوری اطلاعات همراه با جداول داده ها از برنامه آمار اشتغال ، من به این نتیجه رسیدم که شغل های نیازمند فناوری اطلاعات تا 19.5 درصد بین 2004 و 2017 افزایش خواهد یافت ، اگرچه شغل هایی که کم تر نیازمند فناوری اطلاعات هستند تنها رشد 2.4 درصدی را خواهند داشت. این هشت برابر بیشتر از گذشته است.

با این حال ، فروشگاه های آنلاین به طور مرتب شکایت دارند که قادر به پیدا کردن کارگران کافی نیستند. در حالی که شکاف مهارت برای وظایف دیجیتال و فنی بسیار بزرگ است ، برخی محققان بر این باورند که این بزرگترین برای امنیت سایبری است. همچنین نگرانی در مورد تقاضای ناخوشایند برای هماهنگی و مهارت های ارتباطی وجود دارد. واقعیت این است که بسیاری از نامزد های شغلی آینده نداشتند این مهارت ها ممکن است به توضیح کاهش مشارکت نیروی کار و رکود دستمزدهای ساعتی متوسط در چند دهه گذشته کمک کنند.

از سوی دیگر ، تحقیقات جدید نشان می دهد که مزایای اقتصادی پیشرفت های تکنولوژیکی مانند توسعه هوش مصنوعی همواره در اندازه گیری های ملی رشد بهره وری همواره نشان نمی دهد. این تحقیق "اجرای پیوسته" را در فن آوری به عنوان یک محرک احتمالا تلقی می کند. موسسات آموزشی می توانند با تجهیز افراد به مهارت های فناوری اطلاعات ، چیزهایی را به کار گیرند. فناوری در حال افزایش است و یک دوره چهار ساله نمیتواند دانش آموزان مهارتهایی را که لازم است تا بازنشستگی باقی بمانند رقابت کنند. امروزه دانش آموزان باید زبان آموزان مادام العمر را تبدیل کنند. برای انجام این کار ، دانشگاه ها نیاز به ارائه خدمات خود را به دانش آموزان کافی برای تاثیر گذاری و تمرکز بر آموزش مهارت های مربوطه و ملموس ، به خصوص در اطراف تجزیه و تحلیل داده ها ، که در تقاضای افزایش یافته است. چندین دانشگاه به عنوان رهبران در این زمینه برجسته هستند.

طبق گزارش U.S. News، متشکل از دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه ایالتی گرجستان است که رتبه اول و چهارم را به عنوان دانشگاه های نوآورانه ای در ایالات متحده به ترتیب رتبه بندی می کنند. این مدارس به طور فعال با استفاده از داده های بزرگ برای کمک به بهبود تحویل و مقیاس خدمات خود برای بهبود میزان موفقیت دانش آموزان است. به عنوان مثال ، GSU از تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می کند تا به پیش بینی اینکه دانشجویان در معرض خطر ممکن است در دوره های خاصی انجام دهند. این امکان مشاوره بهتر را فراهم می کند که به نوبه خود به بهبود نرخ تکمیل کمک می کند. GSU نرخ فارغ التحصیلی خود را در سال 2017 به 54 درصد - از 32 درصد در سال 2003 . افزایش داده است

 

مزایای تکمیل

ارتباط مدرک دانشگاهی با تجهیز دانش آموزان به مهارت های IT چیست؟ با استفاده از اندازه گیری شغل های IT و داده های جامعه آماری آمریکا در سال های 2005 تا 2016 ، کارکنانی که دارای مدرک دانشگاهی هستند ، 36 درصد احتمال دارد که یک شغل فناوری اطلاعات را به کار گیرند ، کنترل کننده دیگر عوامل جمعیت شناختی مانند سن ، نژاد و جنسیت است. حتی اگر یک دانش آموز در مدیریت فروشگاه بزرگ نباشد ، دانشگاه ها محیطی را برای پرورش مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت در شغل های فناوری اطلاعات ، که نیاز به مهارت های بین فردی و غیر شناختی را فراهم می کنند ، فراهم می کند. به عنوان مثال ، تحقیقات دیگری که من انجام دادم نشان می دهد که دانش آموزانی که دو مدرکی را در STEM و هنرهای لیبرال کسب می کنند ، تمایل دارند که 10 درصد حقوق سالانه را بالاتر از همتایان خود که فقط در یک میدان گسترده دو برابر می شوند ، درآمد کسب کنند.

ASU نمونه دیگری از یک دانشگاه است که تعداد دانش آموزانی را که آموزش می دهد ، به طور قابل توجهی افزایش داده است. به طور خاص ، ASU تقریبا بیش از 98،000 دانش آموز را در سال 2016 ثبت نام کرد - به طور قابل توجهی بیش از 73،000 مورد آن در سال 2012 ثبت نام کرد - در حالی که همزمان در رتبه بندی بین المللی افزایش یافت. یکی از چیزهایی است که ASU به خوبی انجام می دهد ، دانش آموزان را با تجربۀ دنیای واقعی فراهم می کند. برای مثال ، ابتکار کارآفرین دانشجویی Edson ASU دانشجویان را با کمک مالی ، مربیگری و فضای اداری برای ایجاد راه اندازی به دانش آموزان ارائه می دهد. تشویق دانش آموزان برای مشارکت با مشکلات واقعی ، نه تنها مستقیما مهارت های حل مسئله خود را پرورش می دهد بلکه آنها را به طور غیرمستقیم به امکانات بی حد و حصر فناوری اطلاعات منجر می شود. دسترسی به تکنولوژی می تواند برای راه اندازی فروشگاه برای حفظ رقابت کمک کند. همین امر برای دانش آموزان نیز صادق است.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :