دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

داشبورد تجاری رایگان گوگل برای بازاریابی های کوچک

داشبورد تجاری رایگان گوگل برای بازاریابی های کوچک

گوگل برای بازاریابی های تجاری کوچک(SBM) داشبورد تجاری رایگان را پیشنهاد می‌کند

اگر شما فقط به یک دلیل از لیست کردن تجارت‌های آنلاین کوچکتان در مرکز تجاری محلی گوگل خودداری‌‌ می‌کنید ، راه حل آن را دریافت کرده اید. اکنون گوگل یک داشبورد پر از اطلاعات برای تجارت‌های کوچکی پیشنهاد می‌کند که به اندازه کافی برای تغییر فهرست شرکتشان فعال هستند. داشبوردها حاوی اطلاعاتی هستند که برای کمک به صاحبان بازاریابی های تجاری کوچک گردآوری شده‌اند تا بفهمند بازدیدکنندگان آن ها اهل کجا هستند و چگونه آن‌ها را در نتایج جست و جوها پیدا کردند.

از این ماه صاحبان تجارت‌های اینترنتی کوچک که فهرست تجاری خود را در مرکز تجاری محلی گوگل می‌سازند و آن‌ها را تغییر می‌دهند به داشبورد بهینه سازی شده‌ی خود اختصاص می‌یابند که این داشبوردها سوالاتی را مثل اینکه هر چند وقت یکبار افراد از سایت شما دیدن می‌کنند ، سوالات متداول شما در تحقیقات ، چندبار افراد کتاب های فهرست راهنما را درخواست می‌کنند و شهرهایی که افراد از آنجا تقاضا می دهند را پاسخ می‌دهند. شما اگر یک گام به عقب برگردید میبینید که گوگل اطلاعات تحلیلی پایه را برای کمک به فهمیدن شما و بهبود وب سایتتان کمک می‌کند. از طریق داشبورد مرکز تجارت محلی ، نگاهی گسترده بر عبارات زیر می اندازید که این‌ها عبارتند از:

آیا شما به خوبی رتبه بندی می‌کنید ، قسمتی را که شما باید بهبود دهید و اینکه آیا شما باید مکانی جدید در یک منطقه معروف باز کنید یا نه.

احتمالاً انگیزه خیرخواهی گوگل دو برابر است.

ابتدا آن‌ها می‌خواهند که صاحبان تجارت‌های کوچک فهرست‌های تجاری خود را تغییر دهند بنابراین آن‌ها دقیق‌تر هستند و برای جست و جوگران مفیدتر هستند. هرچقدر فهرست‌های گوگل کامل تر باشند ، افراد بیش‌تری از آن ها استفاده می‌کنند و گوگل محلی بزرگتری رشد می‌کند. اما اگر گوگل نیز برای هدایت صاحبان تجارت‌های کوچک به منطقه جست و جوی محلی پرداخت شده به خوبی کار نکرد تعجب کنید و آن‌ها را به استفاده از تحلیل رایگان تشویق کنید. داشبوردهایی را که گوگل ارائه می‌دهند به تجارت‌ها در تحلیل‌های گوگل بدون پر کردن آن‌ها از اطلاعات بسیار زیاد درسی سریع می‌دهند. آن‌ها میزانی کم از اطلاعات تحلیلی قوی برای کمک به افراد در فهم اینکه در فروشگاه آنلاین آن‌ها چه اتفاقی می‌افتد و اینکه کدام سوال باعث آوردن ترافیک می‌شود را ارائه می‌دهند. دانستن اینکه جست و جوگران از چه سوالاتی استفاده می‌کنند (و یا از کدام سوالات استفاده نمی‌کنند) تا بتوانند سایت شما را پیدا کنند از چه کدپستی هستند ، برای هر کسی که فکر شروع یک مسابقه جست و جوی محلی را دارد ، اطلاعات با ارزشی هستند. از این اطلاعات برای ساخت تبلیغات مورد هدف به آسانی می‌توان استفاده کرد که برای کمک به شما در بزرگ کردن بودجه تبلیغاتی و هدر ندادن دلارها از طریق کلیک‌های فریبنده در اختیار گروه کوچکی از محققان هستند . اگر ترافیک تنها دلیلی است که صاحبان بازارهای تجاری کوچک در اتخاذ جست و جوی محلی بی میل هستند ، این به حل آن کمک می‌کند.

ماندن طولانی در مسیر تبلیغات باعث می‌شود که راه پیماها جک درست می‌کنند که احتمالا گوگل از صاحبان بازار تجاری کوچک ، اطلاعات را برای داشبوردها استخراج می‌کند تا ‌ ‌در آینده تبلیغات بهتری ارائه دهند. من با این موافقم که احتمالاً درست است اما شما کار زیادی برای حل این موضوع نمی‌توانید انجام دهید. گوگل همیشه راه‌هایی را جست و جو می‌کند تا بتواند از طریق آن‌ها در محتوا تبلیغات بگذارد.

ما نیز ممکن است از چیزهایی که آن‌ها ارائه می‌دهند سود ببریم. و شما واقعا برای کسب و کارتان باید یک فهرست در تجارت محلی گوگل بسازید. همانطوری که ما بارها قبلا گفتیم ، این لیست‌ها در رتبه بندی سایت شما خیلی خیلی مهم هستند و همیشه بهتر است خودتان آن‌ها راکامل کنید به آن‌ها رسیدگی کنید نسبت به اینکه به شانس واگذار کنید. همچنین اگر شما چند مکان دارید می‌توانید از فواید سیستم آپلود فله گوگل برای آسانتر کردن روند کار استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :