دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

تفاوت بین تبلیغات و بازاریابی چیست؟ بخش دوم

تفاوت بین تبلیغات و بازاریابی چیست؟ بخش دوم

در اینجا یک سناریو برای نشان دادن تفاوت بین تبلیغات تجاری و بازاریابی در یک کسب و کار کوچک را با هم میخوانیم:

• تبلیغات: شما تبلیغ خلاقانه در مورد محصول جدید خود را ارائه می دهید. سپس مبلغی را برای به نمایش گذاشتن آن در جایی، پرداخت کنید. کنترل کامل روی پیام تبلیغات تجاری کوچک خود دارید. همچنین می توانید جاییکه به نمایش درمی آید را انتخاب کنید.

PR یا تبلیغات رسانه ای: شما یک محصول جدید را با کمک یک آژانس تبلیغاتی اعلام میکنید، رسانه ای آن را پوشش می دهد. بر خلاف تبلیغات تجاری کوچک، شما هیچ کنترلی در مورد اینکه محصول شما کجا ظاهر خواهد شد یا نه و همچنین در مورد آنچه که در پاسخ به مطبوعات و مصاحبه شما می نویسند، ندارید.

 

• یک رویداد فروش: در این شیوه شما یک تبلیغ ویژه خاص در فروشگاه اینترنتی خود برای محصول جدید اجرا می کنید. ارتقاء و قیمت گذاری را با دقت انجام می دهید تا یک معامله خوب به نظر برسد. اما هنوز هم باید پیام رویداد فروش ویژه باشد. این جایی است که تبلیغات تجاری کوچک به کمکتان می آید - برای بهتر شدن نتایج. بنابراین شما تبلیغاتی را ایجاد می کنید که توجه به فروش را جلب می کنند تا افراد را به فروشگاه آنلاین شما بفرستد.

بدون تبلیغات برای برجسته کردن رویداد شما، ممکن است چنین موفقیتی نداشته باشید.

 

• شبکه های اجتماعی: شما در مورد محصول جدید خود از طریق کانال های اجتماعی خود مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر مطلبی میگذارید. با این حال، تنها فالوئرهای شما و تعداد محدودی از افراد دیگر به روز رسانی های شما را می بینند. در این بین بعضی ها محصول شما را دوست دارند و محصولات را خریداری می کنند.

 

• بازاریابی محتوا: به عنوان یک روش برای ایجاد تفکر برتر، ایجاد برند شخصی، برجسته کردن نام تجاری شرکت، بهبود موقعیت خود در موتورهای جستجو و ایجاد گفتگو با مشتریان ، مطالب خود را در بلاگ خود یا سایت های دیگر بنویسید و منتشر کنید.

 

تبلیغات تجاری کوچک

بعضی به ترکیب تبلیغات با سایر تکنیک های بازاریابی محتوا به عنوان POEM اشاره می کنند. POEM  مخفف کلمات لاتین رسانه های پرداخت شده ، مالک و به دست آمده است. در بازاریابی محتوا ، زمانی که پست وبلاگی مینویسید مالک آن هستید. رسانه پرداخت شده پست تبلیغاتی رسانه های اجتماعی است. رسانه های به دست آمده اشاره به اشتراک گذاری دیگران پس از دیدن پست شما را به طور گسترده دارد.

حالا تفاوت بین تبلیغات و بازاریابی در کسب و کار کوچک و اینکه چگونه تبلیغات تجاری کوچک می تواند تکنیک های بازاریابی دیگر را تقویت کند میدانید.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :